Klasik Wardom Tasarımını da Kullanabilirsiniz | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Klasik Wardom Tasarımını da Kullanabilirsiniz

admin

Administrator
Site Yetkilisi
Yönetici
Wardomize adı verdiğimiz eski tasarımımız mümkün olduğunca yeni sisteme adapte edilip, eski pratikliği ve göz aşinalığını arayanlar için aktif edilmiştir. Ayrıca klasik tasarım da mobil uyumludur. Her türlü cihazdan responsive tasarım özelliği ile aynı görüntüyü alıp kullanabilirsiniz.

Klasik Wardom tasarımına dönüş için, sitenin footer olarak bilinen en alt kısmına inip, aşağıdaki resimde de göreceğiniz şekilde "WardomYeniTasarimSec" yazan bölümde tasarım seçici aracılığı ile "Wardomize" isimli klasik Wardom tasarımına dönüş yapabilirsiniz.

Klasik tasarıma dönüş:

Adım 1: Sayfanın sonuna iniyoruz ve WardomYeniTasarimSec yazan bölüme basıyoruz.

1.PNG

Adım 2: Açılan "Tasarım Seçici" aracılığı ile Wardomize bölümünü seçiyorsunuz ve özlediğinizi düşündüğümüz klasik Wardom tasarımı ile siteyi kullanabiliyorsunuz.

2.PNG

Tekrar yeni tasarıma dönüş için yine sayfanın en altına inip, bu sefer "WardomYeniTasarimSec" yerine, "Wardomize" yazan bölüme tıklayıp tasarımı değiştirebilirsiniz.

B

By ToNiK

Misafir Üye
Ellerinize sağlık :). Yeni tasarım estetik olarak güzel olsa da benim gibi köklü bir forumcu bile yer yer zorlanmalar yaşıyor. Özellikle hangi konular sabit hangileri değil anlarken zorluk yaşıyorum :). Zamanla buna da alışacağız ama yeşil gülümsemenin yerini hiçbir şey alamayacak.