Knight Online Yeni Sunucu Titan Geliyor | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Knight Online Yeni Sunucu Titan Geliyor

N3F3R

Forum Ustası
Merhaba Şövalyeler!

Sizlere yepyeni sunucumuz olan TITAN 'ı sunmak için heyecan duyuyoruz, yayınlama tarihimiz ise çok yakın 23.Ekim.2012'dir.

Bu yeni sunucumuzun onuruna siz Knight Online Şövalyelerine özel bir etkinlik düzenliyoruz. Karakter isminizi sunucu yayınlanmadan önce sizin seçebilmenize fırsat veriyoruz! (İsimlerin ilk seçilmesi şartıyla)

Premium sahibi oyuncular öncelik hakkına sahip olacaklardır ve karakterleri için isim rezervasyonu yapmaya Cumartesi günü başlayacaklardır. Premium sahibi olmayan oyuncularımız ise ismini önceden ayarlama işlemine Pazar günü başlayabilecektir.

Etkinlik Tanımı:
Yeni sunucumuz TITAN 'ın karakter yaratma ekranına erişim sağlayabilicek ve BİR karakter oluşturarak sunucu açılmadan karakter isminizi önceden belirleyebileceksiniz.

Etkinlik Takvimi:
* CEST (Avrupa Saatine göre) sabah 10:00 Cumartesi 20.10.2012 : Premium sahibi oyuncular Rezervasyon işlemine başlayacaktır.
* CEST (Avrupa Saatine göre) sabah 10:00 Pazar 21.10.2012 : Bütün oyuncular Rezervasyon işlemine başlayacaktır.

Karakter İsim Rezervasyon işlemi 22.10.2012 Pazartesi CEST ( Avrupa Saatine göre) sabah 10:00 'da sonlanacaktır.

Kaynak

N3F3R

Forum Ustası
bu megabyte israfını günümüzde hala kullanan kaldımı ya...
Valla kardeşim ben nerden baksan 7-8 yıl bu lanet oyunu hayatıma soktum. Ama şimdi sadece pazar ile uğraşıp öyle zevkine oynuyorum :D 2009 da ara vermiştim. Tekrar geri başladım, oyun gamersfirt'ten ayrılalı bayağı bi gelişneler var, kosxp'culara göz açtırmıyorlar, Nttgame ile oyunun kalitesini yükseltmişler. Eskiden server 2'ler nerdeyse bom boş oluyordu, şimdi yavaş yavaş knight kaybettiği oyuncuları geri kazanmaya başlamış gibi görünüyor.

shoq

Forum Ustası
18 yaşındayım
8 yaşında oynamaya başlamıştım
Çok uzun süre oynadım
3 Yıl öncesinde bırakmıştım
1 yıl öncesinde tekrar başlamıştım, girdim koxperları gördüm ve yine bıraktım
Birdaha başlamayı düşünmüyorum.

Jiqlypuf

Daimi Üye
18 yaşındayım
8 yaşında oynamaya başlamıştım
Çok uzun süre oynadım
3 Yıl öncesinde bırakmıştım
1 yıl öncesinde tekrar başlamıştım, girdim koxperları gördüm ve yine bıraktım
Birdaha başlamayı düşünmüyorum.
hım mmmm

ya knight acılalı 10 yıl olmadı be:)

sen ne ara 10 yıl önce başladın onu anlayamadım.

oynancak durumda degil sw yanlız ticaretinde ii para var.

N3F3R

Forum Ustası
Şuan ben oynuyorum arkadaşlar. illegal kops'a artık pek geçit vermiyorlar, az önce bi 10 kişi daha banlandı :D hf 3 tl ye düşmüş :D almayı düşünüyordum ama bir de baktım ki az önce benim partidekiler banned oldu :D Genelde knightın kendi legal kopsunu kullanıyorlar.

Dangerous

Forum Ustası
kocaeli valiliği tarafından yasaklanan oyunlardan....
metin2 ve Knight Online...

çakmasına bile izin yok....
İstanbul'da bazı ilçelerde bile kontrolü yapılıyordu bazı internet kafelerde. :)

Oynanacak bir oyun değil.

Destek sıfıra sıfır.

Ticket sisteminden cevap almak için 1-2 ay beklemelisiniz :p

Beklesenizde cevap gelmeyebilir :)

Blizzard'a geçerse inanırım oyunun düzeldiğine.. :p aksi taktirde zor.

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
İstanbul'da bazı ilçelerde bile kontrolü yapılıyordu bazı internet kafelerde. :)

Oynanacak bir oyun değil.

Destek sıfıra sıfır.

Ticket sisteminden cevap almak için 1-2 ay beklemelisiniz :p

Beklesenizde cevap gelmeyebilir :)

Blizzard'a geçerse inanırım oyunun düzeldiğine.. :p aksi taktirde zor.
oyun grafik olarak berbat benim gözümde çok basit...
ama hastası çok...

silroad online takıldım bir ara şimdi kendi açtığımız bir serverimiz var onda arada takılıyorum....

DRAMEN

Banned