Kolayca E-Ticaret Sitesi Aç ve Para Kazan | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Kolayca E-Ticaret Sitesi Aç ve Para Kazan

siyah_01

Forum Kalfası
Tek soru İNCİR"mi bu _? değilse skype imzamda yazıyor ekleyin detaylı görüşmek isterim.

Edit: Ürün tedariği firmadan biz satışını yapıp komisyon alacağız. ama insanlar neden bizi tercih etsin fiyatları ucuz vermemiz mümkün değil kaç kişinin üzerinden geçmiş ise hepsi üzerine karını koyup öyle bize verecek. Yani bizim piyasada tutunmamız için imkan vermesi lazım firmanın.

- Yönetici düzenlemesi: :

PReSCoLD

Forum Ustası
Tek soru İNCİR"mi bu _? değilse skype imzamda yazıyor ekleyin detaylı görüşmek isterim.

Edit: Ürün tedariği firmadan biz satışını yapıp komisyon alacağız. ama insanlar neden bizi tercih etsin fiyatları ucuz vermemiz mümkün değil kaç kişinin üzerinden geçmiş ise hepsi üzerine karını koyup öyle bize verecek. Yani bizim piyasada tutunmamız için imkan vermesi lazım firmanın.
Evet hocam dediğiniz firma

misafir1009

Forum Ustası
E-ticaret oluşumunda projelerim mevcut.
Bende incelemek isterim.Pm den bilgi alabilirmiyim.
Üzerinde çalıştığım proje hertürlü oyun (online)şifrelerinin satılacağı,gıda,giyim(özellikle marka iç giyim) gibi çalışmam mevcut proje 4 aşamalı su an firmalarla görüşüyorum,2 ciddi firmayla anlaştım.
Ekleme şansım olursa siteye eklerim ürünleri.(site oluşturmadım 3 aşama bu ve sizlerden yardım isteyeceğim.
Arkadaşlar toptan zeytin yağı,incir,zeytin tedariği yapabilirim.Her tonda, kg da talepleriniz karşılanır.
Aydın ili ve cevresine nakliye dahildir.

Evet hocam dediğiniz firma

siyah_01

Forum Kalfası
Söz konusu incir ise googlede sadece arama yapın hakkındaki şikayetleri okuyun öğrenin :) fiyatları diğer mağazalardan fazladır. Konu sahibi arkadaşa bir sorum olucak sizede 50 liralık 3 adet indirim kuponu verdilermi :) (200 üstü alışverişler için)

PReSCoLD

Forum Ustası
E-ticaret oluşumunda projelerim mevcut.
Bende incelemek isterim.Pm den bilgi alabilirmiyim.
Üzerinde çalıştığım proje hertürlü oyun (online)şifrelerinin satılacağı,gıda,giyim(özellikle marka iç giyim) gibi çalışmam mevcut proje 4 aşamalı su an firmalarla görüşüyorum,2 ciddi firmayla anlaştım.
Ekleme şansım olursa siteye eklerim ürünleri.(site oluşturmadım 3 aşama bu ve sizlerden yardım isteyeceğim.
Arkadaşlar toptan zeytin yağı,incir,zeytin tedariği yapabilirim.Her tonda, kg da talepleriniz karşılanır.
Aydın ili ve cevresine nakliye dahildir.
Hocam siz tamamen kendiniz herşeyi ayarlamış gibi görünüyorsunuz. Bu sistemde herşey hazır ürünler dahil siz sadece açtığınız sitenizi tanıtarak şatış yaptırmaya açlışıyorsunuz. Detaylı pm gönderiyorum.

Pm gönderdim hocam.

Söz konusu incir ise googlede sadece arama yapın hakkındaki şikayetleri okuyun öğrenin :) fiyatları diğer mağazalardan fazladır. Konu sahibi arkadaşa bir sorum olucak sizede 50 liralık 3 adet indirim kuponu verdilermi :) (200 üstü alışverişler için)
Hocam firmanın fiyat politikası piyasayla eşit, mümkünse bir tık altı şeklinde. Şuan bazı ürünler hepsiburada.com dan ucuz, ama aynı şekilde bazı ürünlerde pahalı. Toplamda 700 liralık hediye çeki verdiler hocam, müşterilerime veriyorum :)

Edit : İş yoğunluğum sebebi ile geç dönüş yapıyorum k.bakmayın arkadaşlar.

- Yönetici düzenlemesi: :