Komik ResimLer

Durum
Yanıtlara kapalı.
FOXHOUND
Forum Kalfası
( iceberk3162 ) prof arkadaşımız konuştu .. olay kapanır... kendisi admin olur..... ama keşfedilmemiş daha..
 
SQUIRE
Forum Ustası
ya şu konuyu muhabbete çevirmeyin arkadaşlar emeksiz yemek olmaz konuyu açmadan önce emek harcamışmıyım diye bakın öle beyaz tonla bir cümle yazı yazmakla konu olmaz
 
DeRViSh
Misafir Üye
Tek resim ile konu açmak yasak!

Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz!

Konu kapandı!
 
DeRViSh
Misafir Üye
Tek resim ile konu açmak yasak!

Lütfen bölüm kurallarını okuyunuz!

Konu kapandı!
 
-PeaCé
Forum Kalfası
baba ben nie hala bi boq anlamadım nie anlamadığımıda anlamadın sen neyi anlarsın ki zaten demeyin bu konudan anlam çıkarana helal olsun..!
 
Bur@q
Cool Üye
Sütyen nasıl açılır?

Hızlı açan kazanır!
İngiltere'de yapılan bir araştırma erkeklerin yüzde 40'ının sutyen kopçası açmayı bilmediğini ortaya koydu. Erkekler sutyen açarken ortalama 1 dakika mücadele ediyor...

İngiltere'de yapılan bir araştırma, sutyenin erkekler için büyük bir sorun olduğunu ortaya çıkardı. Araştırmaya 30-49 yaş grubunda bin erkek katıldı. Erkeklerin, partnerlerinin sutyenini çıkarması ortalama 1 dakika sürdü... Hatta deneklerden birinin, iç çamaşırın kopçasını açabilmek için 20 dakika uğraştığı gözlendi.

Kaza geçiriyorlar

Araştırma sonunda, erkeklerin yüzde 40'ının sutyeni bir sorun olarak gördüğü, solak olmayan erkeklerin sutyeni açmak için daha fazla uğraştığı belirlendi.

Araştırmadan çıkan başka bir ilginç sonuç ise, sutyen kazaları. Çoğu erkeğin, bu iş sırasında parmağını kopçaya sıkıştırdığı da ortaya çıktı. İngiliz uzmanlar, yeni tanışılan ve ilk kez birlikte olunacak kadının sutyenini çıkarma süresinin, uzun süre birlikte olunan eşe göre daha uzun olduğunu da açıkladı...

Sutyen nasıl açılmalı?

* En kolay yol eşinizin arkasına geçmek. Böylece kopçayı görebilirsiniz. Önden ancak el yordamıyla ilerleyebilirsiniz ki bu da çok zaman kaybettirir.

* Sutyeni tutup, kopçayı kendinize doğru geçin. Sağ elinizi sola, sol elinizi sağa doğru iterek kopçanın çıkmasını sağlayın. Hareketleriniz yavaş olsun.
 
Durum
Yanıtlara kapalı.
Üst