konuya anket eklemekresimli ve Videolu Güncel | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

konuya anket eklemekresimli ve Videolu Güncel

Sizce Bu Videolu Anket Faydalı Oldu mu?

• Evet Faydalı Oldu

Votes: 8 80.0%
  • Hayır Faydalı Olmadı

Votes: 2 20.0%

• Total voters
    10

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
anket eklemek için önce konumuzun içinde üstte bulunan "konu araç"larına tıklayıp açılan pencerede "add a poo to this thread" sekmesini seçiyoruz..

1 numaralı olan bölüme anlet sorumuzu yazıyoruz...

A - yazan bölüme anketimizin kaç secenekli olduğunu belirtiyoruz..

2 ve 3 numaralı bölümlere anketimizin şıklarını yazıp tamam'a basıyoruz... umarım faydalı olur..

- Yönetici düzenlemesi: :

яüzqαя

Forum Ustası
saol ii oldu metatronn :D

LiEqB

Banned
Forum eklentileri hakkında genel bir bilgi derlemesi yapılması ve sabitlenmesi gerekir sanırım. Anladığım kadarıyla forumdaki eklentiler hakkında bilgileri eksik olanlar var.

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
onu da smodlara bildiriyorsun, smodlar düzenliyor;)

özgür's

Forum Ustası
anket eklemek için önce konumuzun içinde üstte bulunan "konu araç"larına tıklayıp açılan pencerede "add a poo to this thread" sekmesini seçiyoruz..

2 ve 3 numaralı bölümlere anketimizin şıklarını yazıp tamam'a basıyoruz... umarım faydalı olur..
iyi güzel de ben resimde tamam kısmını göremedim :D

ROTASIZKAPTAN

Forum Kalfası
Teşekurler Verdiginiz bilgiler İçin cok gerekliydi benim İçin Bi TUrlu anker yapamıyordum Sayenizde Teşekurler

E

ELFİN

Misafir Üye
teşekkürler benim gibi acemilere yardım etmiş oldunuz elinize sağlık
ama ben de anket hazırlarken submit new poll tuşuna bastım ama şıkları eklememiş sağlık olsun :D

^^MeLtEr^^

Daimi Üye

Ellerin dert görmesin üstad. Konu açarken anket eklemekte sıkıntı yoktu ama konuyu açtıktan sonra eklemediğimi farketmiştim. Sonra editlemek istediğimde ekleyememiştim. Bu çok faydalı oldu:D:D:D