Küfürbazlara destek verenler teşhir edilsin

küfürbazlara destek verenler teşhir edilsinlermi?

• teşhir edilsinler

Votes: 29 100.0%
  • teşhir edilmesinler

Votes: 0 0.0%

• Toplam oy
    29
Durum
Yanıtlara kapalı.
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

http://www.wardom.org/kilicdaroglu-nun-yegeni-tacizci-cikti-t381260.html

gün geçmiyor ki, birileri gelip ana avrat dümdüz gitmesin

gün geçmiyor ki, birileri gelip sülalemizin cinsel tercihlerini değiştirme eğiliminde olmasın..

clone üyelik alarak gelip küfür eden canlılara karşı yapılacak şey malesef BAN lamaktan öte gitmiyor

o da, o küfürler, yönetici eksikliğinden, ilgisizlikten dolayı saatlerce forum sayfalarında arz-ı endam ettikten sonra

bizim manevi değerlerimize galiz küfür edenlere + k vererek alkışlayan, destekleyenler var

onlar, 5000 ve üzeri karması olan, tanıdık, bildik isimler

bu isimlerin deşifre edilerek forum sayfalarında hangi kişiye edilen hangi küfürü ne şekilde teşvik ettiklerinin yayınlanmasını istiyorum

kabul edenler etmeyenler lütfen oylasınlar.

nesta_34
Super Moderator
Site Yetkilisi
Bence bu uygulama sadece küfür,hakaret ve benzeri durumlardan + k verenler için geçerli olsun.

KizilTug
Forum Kalfası
Bende katılıyorum, bunu biz ilk amande dostum ile farketmiştik, bir ara foruma küfürbaz bir clon dadanmıştı, ana bacı düz gidiyordu, ve dikkatimizi şu çekti adamın karmaları ciddi manada fırlıyordu..

Seraglio
Forum Ustası
Evet, kesinlikle deşifre edilmeli, ya da eski dilde neyse teşhir mi teşbih mi :p :D

Herşey bir kenara, bu şekilde forumda salak yerine koyuluyoruz, adamın biri geliyo ilk mesajında sana küfrediyosa, bu adam bildiğimiz biridir, bize garezi vardır, birileriyle husumeti vardır, eğer site yönetiminin böyle bir imkanı varsa -ki vardır- deşifre edilmesinden ve asıl üyeliğinin de geçici ban ile cezalandırılmasından yanayım, dediğim gibi şu anki şekilde salak yerine konuluyoruz.

Military Gang
Banned
maalesef ayrım olduğu sürece bu gerçekleşmez

terbiyesizce yorumlar yazılıyor. gösteriyoruz en ufak bir ceza verilmiyor :)

neyi teşhis ediyorsunuz :) kendinizi yormayın derim ...

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
siyaset bölümünde takıştığınız ama programlar bölümünde paylaşım içinde bulunduğunuz kişiler içten içe size karşı kin tutuyor olabilir

insanın doğasında var bu

engelleyemezsiniz

küfür eden bir canlıya + k vererek onu teşvik edenlerin aynı cezayı alması değil, teşhir edilmesini istemek en doğal hakkımız.

ben olsam, title larına küfürbaz destekçisidir diye de not düşerim.

artık wardomda birşeyleri doğru yolda değiştirmenin zamanı geldi.

yarın bir konu açacağım.

ya kan kaybetmeye devam edeceğiz,

ya kendimizi toparlayıp eski wardom, hatta daha da iyisi olacağız.

saygılar.

Fоx
Banned
Clone olarak gelip küfür edenler gerçek üyelikleri ile birlikte Wardom'dan men edilmeli..

Joker
Forum Ustası
desifre, teshir ne diyorsaniz ondan edilsin.
katiliyorum gila.

:p
sana yılda 2 defa katılırım zaten.

menot
Elit Üye
Ben de oyumu bu kişilerin teşhir edilmesi yönünde kullandım.

Bu karma olayında, forum içinde gruplaşma olduğunu görüyorum.Herkes kendi grubundakilere yani kendi düşüncesine yakın olanlara +karma veriyor, karşıt düşünce grubundakilere ise -karma veriyor.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Ben de oyumu bu kişilerin teşhir edilmesi yönünde kullandım.

Bu karma olayında, forum içinde gruplaşma olduğunu görüyorum.Herkes kendi grubundakilere yani kendi düşüncesine yakın olanlara +karma veriyor, karşıt düşünce grubundakilere ise -karma veriyor.
karma olayı mesele değil

senin en değer verdiğin varlıklara küfür edenlere kim destek veriyor

onun nezdinde kim bize küfür ediyor

bunların teşhir edilmesini istemek en doğal hakkımız...

geçen gün bir clone geldi, Allah ne verdiyse saydı, banlandı gitti

ama bu arada bu adama kimler + k vererek destek verdi

onları bilmeliyiz...

bugün bana, dün sana, yarın bir başkasına

(-S-A-S-24-)
Forum Ustası
Ve herşeyden önemlisi bu bölümlerde anında konuya vakıf olabilecek mod arkadaşlarımızın olması gerektiği kanaatindeyim,küfür edene +karma vermek küfür ettiği kişiye karma veren zat,ında küfür etmesi manasında olduğundan aynı yaptırımın bu wuserlerede uygulanması taraftarıyım bu konuda artık yönetim konuşmalı susmamalı ..

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
benim smodlardan ve co adminden yana beklentim yok

foruma girmeyen onca mod, smod var

hangisinden ne beklentim olacakki?

konuyu admine taşıdım...

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Örnek olarak vermiş olduğunuz konudaki üslup ve kendini ifade etme sorunu olan Syskey için ban istek tarafımdan yapılmıştır..Bu tip davranışlarda bulunan kişilere hiç bir yönetici arkadaşımız göz yummaz fakat bu tip kişiler özellikle banlama yetkisine sahip olan smodlar online değilken ortaya çıkıp maharetlerini sergiliyorlar :)
Ve bizlerde onları yönetime bildiriyoruz banlanana kadar bir süre icraata devam ediyorlar mecburen ;)
Yani göz ardı asla edilmiyor ;)

Military Gang
Banned
Örnek olarak vermiş olduğunuz konudaki üslup ve kendini ifade etme sorunu olan Syskey için ban istek tarafımdan yapılmıştır..Bu tip davranışlarda bulunan kişilere hiç bir yönetici arkadaşımız göz yummaz fakat bu tip kişiler özellikle banlama yetkisine sahip olan smodlar online değilken ortaya çıkıp maharetlerini sergiliyorlar :)
Ve bizlerde onları yönetime bildiriyoruz banlanana kadar bir süre icraata devam ediyorlar mecburen ;)
hayır efendim ediliyor terbiyesiz seviyesiz postlar bir kaç kişi için görmezden geliniyor ediliyor :)

nesta_34
Super Moderator
Site Yetkilisi
Necdet ustam dediklerinde çok haklısın ve yazdıkların doğru.Ama saat 17:07 de küfür yada hakaret eden kişi için ilk ban isteğini ben yaptım ve saat şu anda 19:00 henüz bir işlem yok.Kişisel hakaret yada küfürü bir kenara koyarsak o hakaret ve küfür Atatürk'e yapılmış olsaydı Bayrağımıza yapılsaydı 2 saat forumda durması hoş olurmuydu.

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Neco..

Hepimiz biliyoruz ki, bunun önü alınamaz

benim derdim, bunlara destek verenlerin teşhir edilmesi.

yeni üyelik almış bir clone, 6000 karma ile küfürbazı destekleyemez

bu adamlar mutlaka teşhir edilmeli.

Durum
Yanıtlara kapalı.