Kulüp Avukatları Esnafı Zor duruma sokuyor | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Kulüp Avukatları Esnafı Zor duruma sokuyor

tcrt34

Forum Kalfası
Merhaba arkadaşlar 2005 den beri işletmekte olduğum iş yerimde polis eşliğinde galatasaray amblemli üç-beş kılıf buldular ve davalık oldum.Hem okuyup hem de iş yeri çalıştıran biriyim.

Taraftar kılıflarından bir tane bile satmadım ve kılıfları hediye etmek amacıyla bulunduruyordum cihaz sattığım zaman taraftar kılıfını üzerinde hediye etmek amacıyla bulunduruyordum ve çok az sayıda elimde vardı 10 tane bile etmez hepsi
"Marka hakkına tecavüz"Suçundan sanık sıfatıyla mahkemeye gideceğim.
Yıllarca Galatasarayı tutan ve destek veren biri olarak küçük esnafa yapılan bu eziyeti kınıyorum.Kulübün borçları var borcunu kapatmak için küçük esnaflara baskı uygulayıp açıka arıyarak tazminat alma peşinde aynı durum diğer kulüpler içinde geçerli Beşiktaş avuktlarıda esnafın açığını bulup tazminat kazanma peşinde
bazı kulüp avukatları müşteri kılığında gezip taraftar kılıfı soruyor amaç küçük esnafın eksiğini bulup zor duruma sokup tazminat kazanç elde etmek

Haziranda mahkemem var bakalım hakkımızda hayırlsı

Bir ülkenin durumunu öğrenmek istiyorsanız esnafın durumuna bakın demişler haklılık payı çok fazla...

Saygılar...

- Yönetici düzenlemesi: :

AdrenaLiN_

Forum Ustası
Geçmiş olsun umarım tazminat ödemeye mahkum edilmezsiniz.
Aslında bu gibi durumlarda ilk önce size uyarı verilmeli kaldırılmayan ürünler hakkında işlem yapılmalı kanuni sistemi nasıl işliyor bilmiyorum ama umarım bir uyarıyla kurtulursunuz
tekrardan geçmiş olsun