League of Legends Stratejisi {#2} | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

League of Legends Stratejisi {#2}

B

By ToNiK

Misafir Üye
Merhaba arkadaşlar,

şimdi sizlere yeni bir seride oyun amaçlı paylaşımda bulunmak amacıyla buradayım.

Karakterleri ve gerekli bilgileri anlatacağım.

Bugünlük karakterimiz Warwick


Warwick'in Nerelerde Kullanılır?

Warwick oyun içindeki şüphesiz en iyi ormancı kahramanıdır. Gerek hızlı baskınları gerek ise ultimate becerisi her koridora destek için ideal.

Warwick İle Nasıl Başlamalıyım?

Warwick ile ormancı olarak başlarken önce "W" becerisi açılır. Hiçbir şekilde pot alımına gerek yoktur çünkü vurdukça otomatik olarak can çalacaktır. Bundan sonra "Q" ve "E" becerisi açılır ve baskına çıkılır mavi, kırmızı arttırıcılar alındıktan sonra.

Warwick'e Hangi Eşyaları Almalıyım?

Warwick'e ben genellikle önce Mahvolmuş Kılıç'ı satın alırım. Peşinden isteğe bağlı olarak Statik Hançer yada Ebedi Kılıç çıkılır. Ondan sonra Kanasusamış ve zırh ağırlıklı eşyalar satın alınır. Çizmeler ise kesinlikle büyü zırhı olmalı.

Warwick İle Oyun Taşıyabilir Miyim?

Warwick kendini geliştirdikten sonra gerçekten çok güçlü bir karaktere bürünüyor. Vuruş hızı, can çalması ve hasar özellikliğiyle hem bir Basher hem bir initiator hem de taunt initiator olabiliyor. Bu yüzden ben orman oynayacağım tüm oyunlarda Warwick'i alırım.

Warwick'in Güçsüz Olduğu Bir Konu Var Mı?

Özellikle Amumu tarzı kahramanlara karşı biraz etkisiz kalıyor. Tank karakterlerin çoğunu ise rahatlıkla alt edebiliyor. Mobil karakterlerle de yıldızı pek barışık değil ultimate becerisiyle durumu kendi lehine çevirebilmekte.

Herkese keyifli forumlar ve pentalar :) .
 

Zer0Toleranc3

Forum Kalfası
Teşekkürler yazı için.Katılmadığım bir nokta var.WW nin build konusu.Her ne kadar iyi itemler saymışsanızda mahvolmuştan sonra tamamiyle rakibe göre defans ağırlıklı itemlerin çıkılmasıdır.Eğer ww ye saldırı ağırlıklı itemler çıkarsanız tf de pek fazla kalamayabilirsiniz.Genelde tf de alan ultileri atılır buda ww yi tf de devre dışı bırakacaktır.Takımı sırtlanmak için defans ağırlıklı olmalıdır.Saldırı hızı ve can çekme için mahvolmuş yeterli olacaktır.
 
Üst