Macromedia Flash MX 2004 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Macromedia Flash MX 2004

_anaconda_

Forum Kalfası
burak182 demiş ki:
2 seçenek olması lazım normalde i have a serial number kısmına üsste verdiğim serial i yaz olmassa kaldır kur olmassa flash 8 kur öle çalış
işte sorunda orda seçenek yok kuruyorum sonra flash a tıklıyorum expired filan diyor sonra programı silmem gerektiğimi söylüyor sonra orda visit www.macromedia.com gibi bir tuş bir de quit tuşu çıkıyor başka bir şey yok...

ağa şimdi bu yazılım lara merak saldım hackerlik için senelik 30 ytl demişsiniz işimize yararsa çok iyi olur bu konuda yardımcı olursanız sevinirim,yani benim düşüncem hackerlik okadar basit bir olay değil bazı forumlarda anlatıldıgı gibi,karsıya dosya yedirip işlem yapmak bana göre hackerlik değil,hackerlik kişinin güvenlik açıgını bulmak ve ordan sızmak hissettirmeden,yada büyük sitelere kendi imzanı atmak,program yedirmeyi ancak sazanlara yaparız diye düşünüyorum istegimiz tecrübeli birini bile ters köşe yapmak :) yoksa bu kadar degerli bilgiler için senelik ben 50 ytl verim sorun değil:)