Marsilya 2-0 Beşiktaş Maç Sonu

Durum
Yanıtlara kapalı.
uygarozdemir
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Marsilya:
Mandanda
Bonnart
Rodriguez
Faty
Taiwo
Nasri
Zenden
Cana
Ziani
Niang
Cisse

Yedekler
Hamel
Cheyrou
M'Bami
Gragnic
Moussilou
Valbuena
Givet

Beşiktaş:
Hakan Arıkan
İbrahim Üzülmez
İbrahim Toraman
Diatta
Serdar Kurtuluş
Cisse
Delgado
Tello
Serdar Özkan
Ricardinho
Bobo

Yedekler:
Rüştü
Mehmet Yozgatlı
Higuain
Nobre
Koray Avcı
İbrahim Akın
İbrahim Kaş

Stat: Velodrome
Saat: 21.45
Hakem: Matteo Simone Trefolini (İtalya)
Yayın: Star TV18.09.2007

Kaynak : Sporx.com

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk sınavına çıktı. Marsilya Velodrome Stadyumu'nda tribünlerde boşluklar var. Beşiktaş'ın Fransa'daki bu kritik sınavını İtalya Futbol Federasyonu'ndan Matteo Simone Trefolini yönetiyor. Mücadelede ilk yarı golsüz eşitlik ile tamamlandı. Beşiktaş'ta Serdar Kurtuluş ve Ricardinho ilk yarı sakatlanarak oyuna devam edemedi. Koray Avcı ve İbrahim Kaş oyuna dahil oldu.

- Yönetici düzenlemesi: :
José_Mourınho
Forum Ustası
MOURINHO nun bir sözü vardır; bu tip maçlarda deplasmanda alıncak 1 puan çok iyi... 3 puan muhteşemdir...
Kim oynarsa oynasın puan yada puanlarla dönmeliyiz...
saldır BEŞİKTAŞ.........

turkhacking
Forum Kalfası
Adamlar bizi resmen biçti:mad: Ya marsilyanın oynadığı futbol mu yoksa karate falan mı ikilemde kaldım:mad: Neyse ilk yarıyı sağ sağlim 2 sakatla kapadık. İnşallah 2. yarı da bastırırız...

cagatay342
Forum Kalfası
ben bukadar tırsak besıktas gormedım adamalar buyrun gol an dese gol yerız dıe cıkmıcaklar ertugrul saglamı bole bılmezdım valla

Realist Adam
Forum Ustası
iki takımda etkisiz ama marsilya biraz daha baskılı o da ev sahibi olmasından kaynaklanıyor takım olarak bişey yok ;)

EnVeR
Forum Ustası
1-0

Ben sadece Fenerbahçe'yi hazırlıksız görüyordum ama Beşiktaş'ta bizim kadar varmış.

Iskelet
Forum Ustası
Yapma ya bi bakayım dedim gol yemiş beşiktaş ama belliydi marsilya çok süper taktik yapmış süper alan daraltıyorlar hayran kaldım gerçekdende beşiktaş pozisyon üretemiyor ve çok pas kaybı yapıyor.

vantura
Super Moderator
Site Yetkilisi
2 oldu.cisse attı.:( :(

maalesef maç bitti marsilya 2-beşiktaş 0

- Yönetici düzenlemesi: :
eseskartal
Forum Ustası
bu kadar kötü futbolla 2 tane yediğimizemi sevinelim yoksa bu kötü takıma yenildiğimizemi üzülelim..

yazıklar olsun....

Durum
Yanıtlara kapalı.