Meslek Yüksek Okuluna Direk Geçiş

beatbox
Daimi Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Selamlar Millet;

Meslek Yüksek Okuluna giriş hakkında herkes birşeyler söylüyor. Ben acaba bu sene, 2009-2010 yılında Meslek Liselerine 2 senelik direk geçiş hakkı varmı yokmu bunu öğrenmek istiyoum. Acaba net bir bilgisi olan varsa, benim ve benim gibi bu koduna yetersiz bilgiye sahip olan arkadaşlara yardım edebilirmi? Teşekkürler.:)

djsuskun
Daimi Üye
dün bizim müdür yardımcısı konuşma yaptı "Meslek liseslerinin önü açıldı artık herkes össden istediği bölüme gidebilir" dedi
Benim düşünceme göre katsayı olayından önce 2 yıllık direk geçiş vardı şimdi ama şimdi katsayı olayı geldiği için 2 yıllık kalktı diye biliyorum...ama yinede yanıltmak istemem

beatbox
Daimi Üye
dün bizim müdür yardımcısı konuşma yaptı "Meslek liseslerinin önü açıldı artık herkes össden istediği bölüme gidebilir" dedi
Benim düşünceme göre katsayı olayından önce 2 yıllık direk geçiş vardı şimdi ama şimdi katsayı olayı geldiği için 2 yıllık kalktı diye biliyorum...ama yinede yanıltmak istemem
Bizim formlar dağıtıldı kardeş. Formda "YGS'ye girmek istemiyorum, sadece Sınavsız Geçişe başvurmak istiyorum" diye madde vardı direk geçiş var anladığım kadarıyla.

ThEmDx
Forum Kalfası
sınavsız geçis bu sene son olmak üzere vardır arkadaşlar..Değerlendirin derim. ben değerlendircem .