metatron - netr0n Düellosu Hakkında Üye Yorumları | Page 8 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

metatron - netr0n Düellosu Hakkında Üye Yorumları

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Ya arkadaşlar ben bu kadar meşhur değilim

beni şımartıyorsunuz :eek:

IIUjioII

Cool Üye
bu yazdıgım türban ve laiklik ile ilgili konular arkadasım okuman mı yok??allah askına bıraksana ya senin türban dedigin dinde bile yokken din de varmıs gibi gösteriyorsunuz.Bugün kaç tane ilahiyatcı kur-an da yazmadıgını sölüyor türbanın tabi sonrası da evleri ve ofisleri aranıyor o ayrı mesele.İstersen türban ile hadis de koyayım?sen yazılarımı oku.Sen laiklik diyorsun bende sana ilk ne zaman yasalara girdigini sölüyorum ve 30 yıllık bir mazisi olan seyi asırlardır süren din e getirip montajlayamazsın diyorum anladın?

- Yönetici düzenlemesi: :

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Türklüğü senden öğrenecek değiliz gila..
Fatih Sultan Mehmet ne kadar Türk se Bende o kadar Türk üm

ben, türklüğü kaldırmaya çalışan tayyipe bu konuda üstün destek verenlere yazdım o mesajı.

üzerinize alınmanıza nedense hiç şaşırmadım :D

netr0n

Banned
bu yazdıgım türban ve laiklik ile ilgili konular arkadasım okuman mı yok??allah askına bıraksana ya senin türban dedigin dinde bile yokken din de varmıs gibi gösteriyorsunuz.Bugün kaç tane ilahiyatcı kur-an da yazmadıgını sölüyor türbanın tabi sonrası da evleri ve ofisleri aranıyor o ayrı mesele.İstersen türban ile hadis de koyayım?sen yazılarımı oku.Sen laiklik diyorsun bende sana ilk ne zaman yasalara girdigini sölüyorum ve 30 yıllık bir mazisi olan seyi asırlardır süren din e getirip montajlayamazsın diyorsun anladın?
Yaf tamam kardeşim sen haklısın, hey ALLAH'ım çattık ya.. Tama kardeşim sen haklısın ben haksızım. Aaaaaa Yapıştı iyimi :D Elimizi verdik kolumuzu alamıyoruz :eek:

IIUjioII

Cool Üye
netron bir cacık bildigin yok.bunu da istersen hakaret sayıp avukatların aracılıgı ile sikayet edebilirsin ;) cahilsin diyorum.catmadın geceden beri okudum okudum ama catladım bende cevap vereyim dedim.sana cevap veren arkadaslar yazınca okumuyorsun belki benim yazılarımı okursun dedim.

Artser

Forum Ustası
Yaf tamam kardeşim sen haklısın, hey ALLAH'ım çattık ya.. Tama kardeşim sen haklısın ben haksızım. Aaaaaa Yapıştı iyimi :D Elimizi verdik kolumuzu alamıyoruz :eek:
yanlız bu konuya metatron hiç yorum yapmazken senin burada hemen hemen her posta cevap vermen hoş kaçmıyor..

konu sizlerle alakalı ama üye yorumlarını istiyor..senin üyelerin yaptığı yorumlara hakeret haricinde olanlara cevap vermemen gerekiyor..

uzaktan takip etsen daha iyi..:)

netr0n

Banned
ben, türklüğü kaldırmaya çalışan tayyipe bu konuda üstün destek verenlere yazdım o mesajı.

Gila, seninle şu mesajın'dan sonra Mahkemede görüşürüz. Ben boş konuşmam emin ol buna.

Sen burada genç arkadaşlara istediğin hakareti yap, ama senin sivri dilini mahkemede göreceğim.

yanlız bu konuya metatron hiç yorum yapmazken senin burada hemen hemen her posta cevap vermen hoş kaçmıyor..

uzaktan takip etsen daha iyi..:)

Soru yöneltiliyor artser'im aslında haklısın, burada duruyoruz, adam sandığımız kişiler Türklüğümüze laf ediyor..
En iyisi bu konudan uzaklaşmak, hatırlatman için teşekkür ederim cidden çok sinirlendim.

OSMANLI TIM

Forum Kalfası
zuhahahahahahahahahahahaahahahahahahaaha

hem iftiracı hem yalancı,

Hasta olsaydın, ilk bana sylerdin hastayım diye, şu gün açacağım diye :D

Ben devamlı üsteleyince bir mağzeret buldun :D

Madem hastasın da, benim yazdıklarıma cevap vermedin amaaa, forumda yorum yazmaya devam ettin,

Yutmam gülüm ben bunları, sen bana yarın dedin 3-4 gün geçti

Sen geç bu ayakları, iftira attığını abul et olsun bitsin bu iş

Sallama deminki ilk yazında gördüm...
Sağlık durumumu yorumlayacak durumda değilsin.Sana bu hakkı kim veriyor.
Senin ifadene göre yarın dedi mi hemen yarın yapılmıyor.Haşa Allahla anlaşmadık yarına çıkmak için.
Konuşmaların uslupsuz ve gülünecek iftiralarla dolu.

OSMANLI TIM

Forum Kalfası

Sözlerinin nereye gideceğini iyi bil.
Sonra U dönüşü yaparsın böyle..
Mod dediğin tarafsız olur.Moderator ve Sen Gila Modluk görevinde tarafsız duramıyorsunuz..
Diğer Mod üyelerde böyle bir sorun yok.Hepsine saygı duyarım.
SaygılarımLaaa..

N3F3R

Forum Ustası
Sallama deminki ilk yazında gördüm...
Sağlık durumumu yorumlayacak durumda değilsin.Sana bu hakkı kim veriyor.
Senin ifadene göre yarın dedi mi hemen yarın yapılmıyor.Haşa Allahla anlaşmadık yarına çıkmak için.
Konuşmaların uslupsuz ve gülünecek iftiralarla dolu.[/color][/size][/b][/font]
Yahu amma yanar döner adamsın, amma kıvırıyorsun,benim ifademe göre değil, senin ağzından çıkana göre yorumluyorum ben,

Beni senin sağlık durmun dirhem kadar ilgilendirmez, sen yarın dedin, ama yarın oldu haat 3 gün oldu senden gık çıkmadı, bu sebeple yalancı ve iftiracı duruma düşün sensin, anladın mı gülüm

Söz ağzıdan bir defa çıkar, Bak kimin ifadesine göre konuşmusşum ben, Bir kez daha yalanın ortaya çıktı, senin gemi de battıkça batıyor ha :D:D

Gilanın avukatlığı sana özür dilemeye mal olacak

Sana yarın bununla ilgili koskocaman bir konu açacağım

Bak bakalım nasıl ikilemler varmış konusunda gör !!!

Bak yukarda çok emin konuşuyordun kendinden,

Amma şapa oturdun bunu kabul et ve şimdiden gilanın yazdıklarını, yorumlarını teker teker incelemeye başla sen, işin çokkkk :D:D:D:D

Artser

Forum Ustası
yöneticiler meta ve netron ikilisine yapılan yorumlar dışındaki yorumları silsede yeni bir düelloya sebebiyet vermese bari..:D

gerçi o yorumlar silinse 2-3 sayfa yorum kalır geriye..:D

OSMANLI TIM

Forum Kalfası
Yahu amma yanar döner adamsın, amma kıvırıyorsun,benim ifademe göre değil, senin ağzından çıkana göre yorumluyorum ben,

Beni senin sağlık durmun dirhem kadar ilgilendirmez, sen yarın dedin, ama yarın oldu haat 3 gün oldu senden gık çıkmadı, bu sebeple yalancı ve iftiracı duruma düşün sensin, anladın mı gülüm

Söz ağzıdan bir defa çıkar, Bak kimin ifadesine göre konuşmusşum ben, Bir kez daha yalanın ortaya çıktı, senin gemi de battıkça batıyor ha :D:D

Bak yukarda çok emin konuşuyordun kendinden,

Amma şapa oturdun bunu kabul et ve şimdiden gilanın yazdıklarını, yorumlarını teker teker incelemeye başla sen, işin çokkkk :D:D:D:D
Ewt mal olacak hemde öyle böyle değil...
Şu an çok titiz bir çalışmaya başlamış durumdayım.
Göreceksin wardoma girmeye yüzün kalmayacak

N3F3R

Forum Ustası
Ewt mal olacak hemde öyle böyle değil...
Şu an çok titiz bir çalışmaya başlamış durumdayım.
Göreceksin wardoma girmeye yüzün kalmayacak
eheehueheuheuue :D:D:D başla bakalım, hodri meydan, ammaa hasta olma tamam mı :D üşütmee :D:D:D:D

Gila ne yaptı da avukata veriyorsunuz anlamadım ben?kaçırdığım bir yer mi var?

Ooo tabiki kısaca anlatıyım.

bu hasta olan arkadaşımız :D gila hakında bir konu içersinde aynen şunu yazdı

Gila her gün yalan yanlış yayınlıyoryaaa
Ben ispatla dedim, çok ısrar ettim ve sonra aynen şunu yazdı

Gilanın avukatlığı sana özür dilemeye mal olacak

Sana yarın bununla ilgili koskocaman bir konu açacağım

Bak bakalım nasıl ikilemler varmış konusunda gör !!!

Ben de tmm dedim, velev ki yarın oldu arkadaştan çıt yok, gün için de online olmuş mu diye baktım, olmuş ve bazı konulara yorum yazmış, hatta hasta olan arkadaşımız, konu bile açmış.

Ben onun profil yorumsayfasına yazdım, hani konu açmadın dedim, o da tınlamadı, biraz sıkıştırınca mecburiyetten hasta olduğunu ima ederek konuyu açacağım dedi :D:D

Ben gilanın avukatlığını yapmadım, yapmıyorum, ben onun kişiyi kolayca karalaması ve iftira atmasına karşı çıktım ve tepkimi koydum. Gile veya bir başkası olsa da gene aynısını yaparım.

Gördüğüm sürece her kim olursa olsun öyle gelişi güzel iftira atmasına izin vermem

Haa birde delikanlı dediğin adam, yanlış yapmışsa bunu kabullenir ki bu osmanlı tım denen arkadaş kabullenmek yerine kıvırıyor da kıvırıyor,

Ne diyim Allah yardımcı olsun

Ayrıca forumdaki arkadaşlardan özür diliyorum, bu konuyu kendi doğrultum da yönlendirdiğim için, gereken ne ise kabulümdür.

Artser

Forum Ustası
Kim Yollamış?
Toplam: 155

Kullanıcı Adı Mesajlar
netr0n 21
Gila 19
SpoilT 13
IIUjioII 7
amande 7
Artser 7
OSMANLI TIM 7
nesta_34 6
HasretGÜMÜŞ 6
Inspired174 5
n3d3n 5
Ropamul 4
Phantaso 4
ap0stle 4
dockhanger 3
Ulu 3
pentimento 2
rooster20 2
oflee 2
Warhost 2
sidar2000 2
SevenBiLiR 2
Numune19 2
Kal-El_ 1
ozan_ronal 1
MaJeSTiCc 1
İsveçli Kenan 1
Sofist 1
shoq 1
Jeal0usy 1
0sM@N61 1
uygarozdemir 1
jomily 1
Dangerious 1
EcelimKendim 1
Mnesitheos 1
doctor@k 1
yukubey 1
_____s_A_s_____ 1
ManSlayer 1
denizkilic 1
Exnuc 1
pmvolkan 1

35-40 kişi yorum yapmış..:D:D

n3d3n

Forum Ustası
Kim Yollamış?
Toplam: 155

Kullanıcı Adı Mesajlar
netr0n 21
Gila 19
SpoilT 13
IIUjioII 7
amande 7
Artser 7
OSMANLI TIM 7
nesta_34 6
HasretGÜMÜŞ 6
Inspired174 5
n3d3n 5
Ropamul 4
Phantaso 4
ap0stle 4
dockhanger 3
Ulu 3
pentimento 2
rooster20 2
oflee 2
Warhost 2
sidar2000 2
SevenBiLiR 2
Numune19 2
Kal-El_ 1
ozan_ronal 1
MaJeSTiCc 1
İsveçli Kenan 1
Sofist 1
shoq 1
Jeal0usy 1
0sM@N61 1
uygarozdemir 1
jomily 1
Dangerious 1
EcelimKendim 1
Mnesitheos 1
doctor@k 1
yukubey 1
_____s_A_s_____ 1
ManSlayer 1
denizkilic 1
Exnuc 1
pmvolkan 1

35-40 kişi yorum yapmış..:D:D
artser erinmedin saydın mı bir de alemsin:p:)

4MAT

Forum Ustası
netronun paylaştığı videoyu hazırlayanlar sağolsun
tarafsız hazırlamışlar

savunduğu şey üstden bakıldığında güzel olabilir ama bu
bizi kısır döngüye sokacaktır

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Sözlerinin nereye gideceğini iyi bil.

Sonra U dönüşü yaparsın böyle..

Mod dediğin tarafsız olur.Moderator ve Sen Gila Modluk görevinde tarafsız duramıyorsunuz..

Diğer Mod üyelerde böyle bir sorun yok.Hepsine saygı duyarım.

SaygılarımLaaa..

tayyip, anayasadan TÜRKLÜK kavramını çıkartmaya çalışıyor, bunu biliyorsunuz

bu zorunuza gitmiyor da,

hatırlatıncamı zorunuza gidiyor?

Gila, seninle şu mesajın'dan sonra Mahkemede görüşürüz. Ben boş konuşmam emin ol buna.

Sen burada genç arkadaşlara istediğin hakareti yap, ama senin sivri dilini mahkemede göreceğim.

.

Bırrrr. çok korktum :D:D:D

mahkeme olayını bilmem ama

boş konuşma konusunda seninle aynı fikirde değilim :)