Metin2 SATILIK Charlar | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Metin2 SATILIK Charlar

K

Kayıtlı Değil

Misafir Üye
char satıyorum ılgılenen varsa

arkadaşlar 39lvl savaşçı bedensel char satılır elinde 35ort 14becerılı ve ozellıklı +9 dolu,abonoz kupe +9 gumus bılezık +8 olumcul plaka +9 ozellıklı at zırhlı ve 15lvl bıde demır kask+9 2tane tuh taşı 10kutsama 2demırcı tası ıcınde 4.000bin ep ve 2t var daha var sayım ben sonra car kotu demeyın xD sonra 39lvlık bı ayakkabı vardı adını unuttumda +8di sonra içinde kutsama kuresı x2
soz yuzugu he bıde bekarım vıp uyelık var buyulu demır maden x3 kan taşı x10 hırsızın eldıvenı 30gunluk 30gunluk lısan yuzugu bıde 30gunluk genısletılmıs depo var dedıgım gıbı extradan 4bin ep var skıllere geleleim:

grandmaster hava m7 kılıc cevırme m2 ofke m3 hamle ve m2 uc yonlu kesme

charın fiyatı: tabı bu kadar ep var az degıl paraası ve ıtemlerıde saydım daha var ya beya ıncı fln tmm ben fıyatı soylım:800tl alanlar dogukanatis@.com'dan ulasabılır ındırımda yapır bı 40-50tl İYİ OYUNLAR

K

Kayıtlı Değil

Misafir Üye
cahar aranıyor rumeli

ben rumeli de cahar satın almak istiom 60 65 lwl lik cahar alınır bursa da oturuyom 100 Tl weririm soyuluk olur

K

Kayıtlı Değil

Misafir Üye
char satın alma

arkadaslar yorukte 50 lwl üstü char arıyorum konya merkezde oturuyorum itemli olsun skiller onemlı deıl yanlız itemler iyi olsun fiyatına gelince anca 75 tl verebılırım yani 75 tl lik bi char olsun ama acil msn king_str42@.com