Müge Anlı'daki Nevşehirliler

CekoReis
Forum Kalfası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

images.jpeg.jpg

şu an programdaki duran özdemir için arada konuşan kişilerin bıyık altından sırıtarak "duran bey" demelerinin sebebinin pezevenklik mesleği ile uğraştığının göstergesidir.

çünkü bu ülkede böyledir. meslek olarak bu işi seçerseniz, size en fazla3 gün pezevenk derler sonra beyefendi olursunuz. çünkü illa ki bir gün ihtiyaç halinde kapınız çalınacaktır.

mafyatik tipli nurullah, ahmet dedikleri çocuklar ise "duran bey" in korumalığını yapmakta ve yeni müşteriler bulmaktadırlar. kayıp kadını arabalarıyla alıp sağa sola götürme sebepleri budur. ayrıca yasin denen bir şabalak var tam da kadının kaybolduğu gece defalarca aramış kadını ama neden aradın sorusuna cevap vermiyor. muhtemelen kendisi de yeni müşteri bulup komisyonculuk peşine düşmüştür. ama zamanlaması çok yanlış olmuş. nurullah ve ahmet birçok başka kadınla da çalışmaktalar ve muhtemelen o şefik denen adamla bir çıkar çatışmasına düşmüşler.

mustafa ise sadece iç anadolu değil. bu ülkede nereye giderseniz gidin, jöleli/briyantinli saçları afilli gömlekleri, parlak kösele ayakkabıları, abartılı kol saatleri ve delikanlı edebiyatından parçaladıkları sözleriyle yoldan geçen kadınlara büyük bir açlıkla bakan ve genelde "ahhh ulann varyaa ben bunu şöööyle evire çeviree..." cümleleri kuran adamlar mevcuttur. kaynağı belli olmayan ama çok da fazla olmayan bir gelirleri vardır ve sürekli çapkınlık "paralı çapkınlık" peşinde koşarlar. türkiye'deki tüm üniversite öğrencileri hakkındaki dedikodular/fanteziler bu sapık ruh hastaları tarafından türetilir ve yayılır.

"duran bey"imizin bu çocuklar hakkında çok da şikayetçi olmama sebebi aralarındaki ticari ilişkidir. zira şefik hala hepsi için en büyük tehdit unsuru olarak firari olarak ortalıkta dolaşıyor. bir gün şefik kapıya dayanırsa yine birbirlerine destek atacaklar.

çok samimi söylüyorum ne iş yaptıkları, kiminle yatıp kalktıkları beni inanın ilgilendirmiyor. fakat tek zoruma giden konu şudur;

yayındaki konuklar, telefonla bağlananlar bu duran' ın hocalık yaptığını, camide hafızlık yaptığını ve muska yazdığı söylüyorlar. kendisi ise pis pis sırıtarak "yok yahu ne alakası var" diyerek geçiştirmeye çalışıyor. bakın ben bu pis sırıtışı çok iyi tanırım. yalan söylüyor!

hoca diye kapısını çalan cahillere mi kızayım yoksa bu pezevenge mi kızayım bilemiyorum.

pezevenk duran!!!

Geronimo21
Daimi Üye
Bir de kamyoncu katılmış bunlara..
20 yıldır 2 kayıp kadın son görüşen adam bu kamyoncu ve yakalanmamış.