Müthiş Wordpress Forum Teması

esmeronur

Çırak
NOT: HERHANGİ BİR KİŞİ BENİM HAKKIMDA BU TEMAYI SATMAYA ÇALIŞTIĞINI BUGÜN ÖĞRENDİM. BU KONUYU KENDİSİ AÇTIĞINI SÖYLEYİP TEMAYI SATMAYA ÇALIŞIYOR. LAKİN BU KONU BEN TARAFINDAN AÇILMIŞ OLUP BENİM HARİCİMDEKİ KİŞİLER EĞER BU TEMAYI SATMAYA ÇALIŞIRSA LÜTFEN BANA HABER VERİN. ÇÜNKÜ NOTER ONAYLI BİR SİSTEMDİR VE BENDEN HARİÇ KİŞİLERİN SATMASI DAĞITILMASI YASAK OLUP GEREKLİ MERCİLERE BU SAHTEKAR KİŞİLER BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN BENDEN HARİÇ KİŞİLERİN SÖZÜNE İTİBAR ETMEYİNİZ....

SAYGILARIM İLE...

Demo: Wordpress Forum Teması
Fiyat Tek Lisans: 50 tl
Her Domin İçin Ek Lisans: 20 TL

Deneme Giriş için

Üye Girişi

kullanıcı adı: deneme
şifre: deneme

Tema Yönetim Panelinden

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4

Not: Talep Toplama Dönemidir. Sistemin özel mesaj ile bir kaç eksiği giderilmektedir.

Uzun süre üzerinde çalıştığım WordPress Teması V1 bugün itibari ile yayınlandı. Versiyon 1′de, bir forum sisteminde olması gereken temel özelliklerin hemen hepsi %90 oranında benzetildi ve başarıyla uygulandı.

WordPress Forum V1′in kısaca benzersiz özellikleri:

Gelişmiş Üyelik Sistemi: Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımı özelleştirilebilen ve sadece “WordPress Forum Sistemi” için geliştirilen üyelik sistemi ile klasikleşmiş “WordPress” üyelik formuna ihtiyaç duymadan daha profesyonel ve kullanışlı bir şekilde kullanıcılarınıza sunacaksınız. Böylelikle daha profesyonel ve ergonomik bir siteye dönüşeceksiniz. Bu sistem sayesinde özel hem ajax hemde normal kullanıcı girişi, şifre talebi ve üyelik formu bölümlerine sahip olacaksınız. Böylelikle klasikleşmiş wordpress kayıt sistemini unutacaksınız.

Bu sistem ile üye olan kullanıcılar ilk etapta şifrelerini kendileri belirleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra bir çok ek bilgiyi de aynı anda girerek üyeliklerini tamamlıyorlar. Güvenlik olarak bot saldırılarına karşı da “Resim Doğrulama” sistemi de unutulmadı.

Demo üyelik formu | üye girişi formu

Gelişmiş Üye Paneli ve Üye Sistemi: Bir çoğumuz WordPress sisteminin basit blog sistemi olduğunu sanırız. Fakat bana göre WordPress sistemi ile yapılacak bir çok şey hayal gücümüze bağlıdır. Bunlardan bir tanesi de “WordPress Forum Sistemi” için geliştirilmiş gelişmiş üye sistemi bölümüdür. Bu sistem sayesinde üyeler birbirlerine özel mesaj gönderebiliyorlar, Facebook tarzı birbirlerinin duvarına yazı yazıp birbirlerinin yazılarına yorum yapabiliyor ve üyeler birbirlerinin bilgilerine rahatça ulaşabiliyorlar.

Aynı zamanda üyeler birbirlerini arkadaş olarak ekleyip, arkadaşı olmayanlara duvarını ve bilgilerini gizleyebiliyor. Kısacası WordPress sistemini tamamiyle sosyal yepyeni bir sisteme çeviren bu sistemi kullanıcılarınız emin olun çok sevecekler. Daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen deneme hesabı açarak giriş yapınız.

Anlık Online Üyeler Takibi: Bu sistem sayesinde üye olan veya olmayan kullanıcıların anlık olarak nerede olduklarını takip edebilrsiniz. Tıpkı Vbulletin sisteminde olduğu gibi online üyeleri görebilir ve anlık olarak neler yaptığını takip edebilirsiniz.

Konu Oylama: Vbulletin sistemindeki gibi üyeler beğendikleri konuyu oylayabilir ve yazının popülerliğini artırabilirler.

Üyeyi Report Etmek: Konu veya yorumlarda aksi davranışlarda bulunan kişileri kullanıcılar admine report edebilir.

Rütbe Sistemi: WordPress Forum Sistemi’nin bir diğer özelliği de üyeler arasında rütbe sisteminin olması. Admin panelinden rütbe sistemi ayarları yapıldıktan sonra rütbe sistemi aktif olacaktır…

Üye Banlama: Vbulletin sisteminde olduğu gibi forum kurallarını ihlal etmiş kullanıcıları süreli veya süresiz banlayabilme imkanı da sistemimiz ile hayat buldu.

Üye Avatarı: Kullanıcılar kendi avatarlarını bilgilerini güncelleme bölümünden rahatça yükleyebilir ve değiştirebilir

Ekstralar:

  1. Konu düzenlendiğinde hangi tarihte düzenlendiğini konu içinde gösterme
  2. Üyeler kendi konularını düzenleyebilmesi
  3. üyeler kendi aralarında özel mesaj yazabilmesi (yapım aşamasında %90 bitti)
  4. Özel tasarım hata sayfası
  5. kategoriye ait yeni konu olduğunda yeni konu var/yeni konu yok simgesinin otomatik değişmesi
  6. eklentisiz özel yazım reel konu sayacı
  7. her konu ve kategoriye özel meta, title ve keywords özelliği
  8. Gelişmiş tema admin paneli

Yukarıda saydığımız veya sayamadığımız birçok özelliği içinde barındıran “WordPress Forum Sistemi” siz kullanıcıları bekliyor.


siteden görünümler

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bsh.png --> Ana Sayfa

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bsv.png --> Ana Sayfa 2

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bt4.png --> İçerik

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0btc.png --> İçerik

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0btm.png --> Konu Ekleme

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bty.png --> Konu Ekleme

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bu4.png --> Profil

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0bu8.png --> Profil