Mynet | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Mynet

Z

Zıkkım

Misafir Üye
iyice her yerini cıvık cıvık reklam doldurdular , eskisi gibi olmadığını düşünüyorum.

sadece facebooktan 101 okeyini oynarım onun dışında soğuduğum bir site

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
İlk göz ağrımızdı mynet sohbet :) kadınsı p varmı evdeyim cam var :D ciddi p olgun a arıyor :D ve daha ne bombalar vardı kadın ismiyle takılan topoşlarmı ararsın ne ararsan vardı :p

shadowmanlock

Daimi Üye
mynet kullanılak bir site değil artık reklamlar çok fazla hele de bir haber başlığı atıyorlar içeriğiyle hiç bir bağlantısı yok veya çok abartıyor gereksizler arasına girdi artık

Yıldıray27

Forum Ustası
Dünya kupası nedeniyle büyükannesinin cenazesine yetişemeyen Mesut, organizasyon bitiminde Türkiye’ye gelip, büyükannesinin mezarını ziyaret edecekmiş. Haber detayında bulunan reklamların görüntülenme ve click sayısına göre kazancı artan mynet’in bu tarz haber başlığı ve resim kullanmasına alıştık artık. Hatta gecenlerde bir öğretmenin, arabasında, 14 yaşındaki kız öğrenciyle oturması ile ilgili haberde, habere ait olmayan bir tecavüz görüntüsünü bulanıklaştırarak koyması, öğretmene olan linç isteği ve küfür adedini katbekat arttırmıştır. Bu haberin resminden ilk anlaşılanlar; Mesut’un Türk Milli Futbol Takımına geçiyor oluşu veya Türkiye’den bir futbol kulübüne transfer oluşu olabilir. Mynet’in abartılı başlıklarından çok sıkıldım. Ama yine de bu resimde, bayrağımızın güzelliğine bir kez daha şahit olmak çok güzel! ;)

JoHN WaLKER

Forum Ustası
Yaklaşık 15 yıllık üyesiyim önceleri mail adresi olarak kulladığım mynette daha sonra okey oynamak için girdiğim zamanlar oldu. Sonra superonline okeye geçiş falan derken çok nadiren girdiğim siteler arasında yerini aldı. Şuan ise benim gözümde sizlerinde düşündüğü gibi değeri olmayan bir site özellikle yaptığı haberler gerçekten şaka gibi. Ama şunu demedende geçemeyeceğim mynet'in internette geçmişi Türkiye'deki internet kullanım zamanını göz önüne alırsak oldukça eski. Sırf bu sebeple mail adresim kapanmasın diye ara sıra mail bölümüne uğruyorum.

bigdede

Cool Üye
mynet artık üyelerine öenem vermeyen bir site oldu çıktı vede hep asparagas haberler hep aynı seyleri yazıp çiziyorlar şok şok diyor habere bir bakıyorsun şok mok yok ortada mynet -100