Namaz Kılmayananın cezası idamdır !!

mydos

Forum Ustası

Türkiye'de çekildiği anlaşılan o videoda Şemsettin Özaykan isimli kişi o soruya Kuran'ı ve hadisleri kaynak gösteriyor. Şemsettin Özaykan isimli kişinin TRT Kurdi kanalında program yaptığı da öğrenildi.

Ancak aynı kişi bir cümle sonra "Alimlerin ortak görüşü budur" diyerek namaz kılmayanların yer yüzünde gezme hakkının bile olmadığını söylemesi dikkat çekiyor. Özaykan, daha sonra da "İnşallah aramızda namaz kılmayan yoktur" diyor

Kaynak

fearof

Forum Ustası
Allah İslam'ı ve Müslümanları bunun gibilerden korusun.

Hakkımda Herhangi Bir Ceza-i Yaptırımın Uygulanmayacağı ve Meslekten İhraç Edilmeyeceğimin Garantisi Verilsin Günahı Benim Boynuma Bu ve Bunun Gibi Kaç Kişi Varsa Zevkle Öldürürüm.

Son düzenleme:

fearof

Forum Ustası

Penqueen

Banned
hani bi fıkra var ya
bu nasıl dinmiş, girerken aşağıyı çıkarken yukarıyı kesiyorlar diye
bu da o mesele
sözde hoşgörü dini diye pazarlıyorlar
herşeyin cezası ölüm anasını satayım
nasıl bir hoşgörüdür bu :D
TRT ZINDIK mı yazıyor, ben mi yanlış gördüm?
zındi canlı demek dede :D

DuKe

Forum Ustası
Adamı savunuyor gibi görünmiyim ama önce bir araştırın arkadaşlar :)

4 Hak mezhepde bu konuda (Namaz kılmayan müslüman için) içtihatlar bellidir. En az cezai işlemi olan Hanife mezhedir ki ondada önce ağzından burnundan kan gelinceye kadar dövün yine kılmaz ise ölüme gider. Diğer mezhepler direk katlinden bahseder...

Okumak lazım ;)

Penqueen

Banned
Adamı savunuyor gibi görünmiyim ama önce bir araştırın arkadaşlar :)

4 Hak mezhepde bu konuda (Namaz kılmayan müslüman için) içtihatlar bellidir. En az cezai işlemi olan Hanife mezhedir ki ondada önce ağzından burnundan kan gelinceye kadar dövün yine kılmaz ise ölüme gider. Diğer mezhepler direk katlinden bahseder...

Okumak lazım ;)
Arkadaş sen referansını kimden alıyorsun?
Kutsal kitabından mı yoksa dini kendine göre yontanlardan mı?
Geçmişten beridir gelen bir söz var
Siz allahın ne demek istediğini anlayamazsınız o yüzden bilmediğiniz şeyleri hacı hocalara sorun
Neden?
Arapça konuşan bir topluluk arapça yazılan kitabı mı anlayamıyor?
Bak kendi dönemi için bile ne saçma bir düşünce
Onu da geçtik
Bu hacı hocaların ne gibi bir özelliği var ki kimsenin anlayamadığı şeyleri anlıyorlar?
Yukardan mı torpilliler?
Eğitim desen neden halkın eğitim almasından rahatsız oluyorlar o kadar?

Son düzenleme:

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
benden ne kadar trt payı kesiliyorsa haram zıkkım olsun...

ulen zındık benim isteğim dışında (trt payı) kazandığın parayı yerken haram yediğini hiç mi düşünmedin...