NDrive v9314 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu

manyaksx
Banned
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Adım-1: Gerekli dosyaları edinme::

a-) NDrive.v9.3.14.TR
Haritasız ana dosyalar: http://hotfile.com/dl/32646883/0c69f8e/NDrive.v9.3.14.TR.by.reis-ieagles.rar.html

b-) NDrive.Harita.v2.14
Güncel Türkiye haritası: http://hotfile.com/dl/27745864/2fdae84/TUR_BS.map.html

c-) NDrive.Ilac
Dosyası: http://hotfile.com/dl/27732459/f437e68/NDrive.Ilac.rar.html

1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın. (Kablo ile bağlananlar veri depolama ile bağlansın.) Dikkat edin, klasör direkt kartın ana dizininde olmak zorunda.

Dosya yöneticinizle önce PIPS dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2: Kurulum:

1-) NDrive uygulamasını açın. Gelen ekrandan Türkçe ses dosyalarından birini seçin.

2-) Kullanım sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimini "Accept" (Kabul) deyip geçin.

3-) Harita aktifleştirme önerisine "Evet" deyin ve "Web"i seçin. Sonraki adım önemli.

4-) Eğer sizden bağlantı noktası istersen tanımlamayın. İptal deyip çıkış yapın. Kayıt işlemi iptali sorusuna "Evet" deyip kayıt işleminden çıkın.

5-) Bağlantı noktası iptalinden sonra karşınıza gelen ekrandan Map'e tıklayın. Menü'den "Unlock"a girin.

6-) Sistem bu sefer sizden seri numarası isteyecektir.

7-) İndirdiğiniz NDrive dosyasını açın. (1) Get new butonuna tıklayıp (2) seri numaranızı alın.

8 -) Aldığınız seri numarasını cihaza girin ve "Tamam" deyin. Kayıt işlemiyle ilgili soruya "Hayır" deyin.

9-) Halihazırda ekranda bulunan "Yetkilendirme numarası"nı (3) Device ID bölümüne, "Harita" kısmını da (4) Map bölümüne yazıp (5) Generate deyin.

10-) Cihazdaki ekrana "Tamam" dedikten sonra sistem sizden "Kayıt anahtarı"nı girmenizi isteyecektir. "Tamam" deyip dosyasında kare içerisindeki kodlardan ":" (iki nokta üstüste'den sonra ki) kodu cihazınıza girin ve tamam deyin. (bendeki kod: C5HI-MJOO-LAFH)

Yazılım Dilini Türkçe Değilse: Menu -> Settings -> Language -> Language'a gelin. Ekrandan herhangi 1 TR ses dosyasını seçin. Tamam dediğinizde yazılımın dili de Türkçe olacaktır.Alıntıdır.

Kurulum başarıyla tamamlanmıştır.

- Yönetici düzenlemesi: :
unknownhero
Forum Ustası
GardaŞ benİm bİ sorum olacak benİm kİ baĞlanamiyo bİ tÜrlÜ sebeb ne olabİlİr acaba telİm 5800 xpressmusİc.

unknownhero
Forum Ustası
iki iki oluyo kusura bakma ama birşey daha soracam bi önceki sorunu çözemedim belki ayarlardandır dedim de benim program türkçe olmuyo türkçe yapınca ??????? böle gözüükyo tuşlar yazı yamıyo hep soru işareti(?????) war aynen böle bu neden olabilir? şimdiden teşekkürler.

manyaksx
Banned
iki iki oluyo kusura bakma ama birşey daha soracam bi önceki sorunu çözemedim belki ayarlardandır dedim de benim program türkçe olmuyo türkçe yapınca ??????? böle gözüükyo tuşlar yazı yamıyo hep soru işareti(?????) war aynen böle bu neden olabilir? şimdiden teşekkürler.
Programı telefondan kaldırın kurulumu dikkatli yapın ben türkçe kullanıyorum...;)