ne olursan ol gel | Page 3 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

ne olursan ol gel

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
kimler faydalandi acaba bundan ve ne zamana kadar gecerli? basvuru zamanini kacirmayalim :)
Wardom'da:
1- Atatürk'e alenen küfür etmemiş, cumhuriyetin ilkelerine alenen muhalefet yapmamışsanız
2- Üyelerin kutsallarına uzanacak kadar galiz küfürler etmemişseniz

Banınız eninde sonunda açılır.

Sizleri banlayanlar da, banınızı açanlar da sizin gibi insanlar

Sizin hata yapmış olma ihtimaliniz kadar, onların da hata yapmış olma ihtimalleri var.

Örneğin; Bir zamanlar TurkishOnlyTurkish isimli üyeyi sınırsız banladık ama banlatan ( ben ) da, banlayan da, yukarıda yaptığımız sohbette bu arkadaşa haksızlık yapmış olduğumuzu kabullendik.

Sonuçta TurkishOnlyTurkish isimli üye, şu an siyaset bölüm moderatörüdür ;)

Bugüne kadar yukarıda saydığım iki şartı ihlal etmemesine rağmen banı açılmayan bir tek kişi biliyorum,

Onun da banının açılmama gerekçesi farklı ve dibine kadar haklıdır

Yine de, farklı bir kimlikle katılımlarda bulunuyor ve yönetim de buna göz yumuyor ama, gardını da almış durumda. Yönetime girme şansı sıfır :cool:

Ahir kelam; Küfür etmeyin, cumhuriyetin kurucusuna ve rejimine muhalefet etmeyin.

Gerisi kolay :cool:

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Yönetimdeki arkadaşlar.

Shaytantuyu isimli wuser hiç birinize ulaşamamış, yine bula bula benim mail adresimi bulmuş, bana yazmış.

Madem herkese af çıktı, beni de affetsinler diyor.

En çok bana küfretmişti.

Biliyorsunuz, ben kin tutmam.. Ama yapılanı da asla unutmam

Gün gelir, gereken faturayı keserim ;)

Shaytantuyu isimli üye ( hatırlamıyorum ) bana hakaret ettiği için gittiyse, benden yana sıkıntı yok.

Elçiyim, zeval kabul etmiyorum :)

Taktir sizindir.

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
Yönetimdeki arkadaşlar.

Shaytantuyu isimli wuser hiç birinize ulaşamamış, yine bula bula benim mail adresimi bulmuş, bana yazmış.

En çok bana küfretmişti.

Shaytantuyu isimli üye ( hatırlamıyorum ) bana hakaret ettiği için gittiyse, benden yana sıkıntı yok.

Taktir sizindir.
İşteyim cepten giriyorum eve gidince açarım ;)

necdet35

Co-Admin
Site Yetkilisi
Yönetimdeki arkadaşlar.

En çok bana küfretmişti.

Taktir sizindir.
Tamam açtım banınını ;)