NeCoLaS vs GİLA-Üyelerin Yorumları Buraya | Page 13 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

NeCoLaS vs GİLA-Üyelerin Yorumları Buraya

NeCoLaS mı haklı GİLA mı haklı?

• Total voters
    86
Durum
Yanıtlara kapalı.

Phoebe

WarrioR
O tam kesinleşirse ben kendi adıma özür dilerim tabii..

Ama daha tam kanaatim oluşmadı..Halen Gila ustanın haklılık payı olduğunu düşünüyorum..
Ben Peker smodun cevabını referans olarak öyle bir yorum yazdım. Ki yeterli kanıtları olmasa böyle bir şeyi yazacağını da sanmıyorum.

blackpixie

Banned
vala bu sefer gila kesinlikle haklı.. bence biraz daha doğrudan yana olmalısın..
Doğrudan yana olmaya çalışıyorum deniz bu nedenle Gila' nın haksız olduğunu söylüyorum.

Nedeni Necolas değil. Kendisiyle bırak tartışmayı veya yorum yazmayı, bir kez dahi selamlaşmamız yok tanımıyorum bile.

Bakın tartışma farklı yerlere gitti.

Soru Gila' nın iddia ettiği gibi Mafia'nın necolas olmasıydı fakat şimdi onun arkadaşı olması eleştiriliyor konu bu değildi ki?

Sonuç olarak s.mod Peker Gila'nın iddiasını yalanlamış ve Gila'nın haksız olduğu söylemiş değil mi?

Tıpkı geçmişte banada attığı iftira gibi... tabi o zaman kendisi attığı iftirayı kabul edip özür diledi ama bunu alışkanlık haline getirmesi son derece yanlış.

Ne yapim ben şimdi haksızı mı savunayım deniz?

Numune19

Banned
Giladan Not .

Söylememi rica etti ileteyim .

GİLA

Özellikle siyaset bölümünde çıkıştığımız kişilerin verdiği desteklerden onur duydum .

- Yönetici düzenlemesi: :

N3F3R

Forum Ustası

Yukarıdaki resimde koj1r0 adlı kullanıcı çirkinleşiş ve hakaret etmiş,

Aşşağıdaki resimde necolasın ip adresleri kij1r0 ile bire bir uyuştuğunu göstermektedir, bunu bana izah edecek birisi var mı kafam karıştı hakikaten

AdrenaLiN_

Forum Ustası
vay be 1 saat çıktım neler olmuş neler

ilk önce gilaya inanmamıştım abartıyo sanmıştım ama dede noktayı koymuş aslında

3 süper modun yorumuda sonucu gösteriyor özellikla metatron süper moderatörümüzün yaptığı ayrıntılı açıklama wardomun ne kadar büyük bir tehlike içinde kaldığını gösteriyor

denizkilic

Forum Ustası
Doğrudan yana olmaya çalışıyorum deniz bu nedenle Gila' nın haksız olduğunu söylüyorum.

Nedeni Necolas değil. Kendisiyle bırak tartışmayı veya yorum yazmayı, bir kez dahi selamlaşmamız yok tanımıyorum bile.

Bakın tartışma farklı yerlere gitti.

Soru Gila' nın iddia ettiği gibi Mafia'nın necolas olmasıydı fakat şimdi onun arkadaşı olması eleştiriliyor konu bu değildi ki?

Sonuç olarak s.mod Peker Gila'nın iddiasını yalanlamış ve Gila'nın haksız olduğu söylemiş değil mi?

Tıpkı geçmişte banada attığı iftira gibi... tabi o zaman kendisi attığı iftirayı kabul edip özür diledi ama bunu alışkanlık haline getirmesi son derece yanlış.

Ne yapim ben şimdi haksızı mı savunayım deniz?
bence bu olayda tarafsız bakmıyosun fatih..

necolasın savunulacak yeri yok..

benim yetkim olsaydı 1dk tutmazdım .. (belkide o yüzden yok :D )

n3d3n

Forum Ustası
bunun gibi daha 10 tane çakışma gösterebilirim.. ama hepsi,ni koymaya gerek yok...

necolas'în iddiasına göre, bunlar mafia ile tanısıklar ... foruma necolas'ı tanıstıran kişi mafia.. bundna dolayı da eskiden mafia ile ipsi çakısabilir..
ama bakıyorsunuz, gectiğimiz hafta giriş yapılan iplerde necolas ile mafia'nın ip'leri çakışmaktadır.

Tabi ki memnuniyetle...

Mafya 2004 den beri tanıdığım bir abim..

2008 de bende onun tavsiyesiyle bu foruma girdim..

Kendisi ile aynı ünide okuduk..

Daha sonra memuriyet nedeni ile bandırmaya gitti..

Ben hala balıkesirde öğretmenlık yapmaktayım..

2 ay önce bandırmadaydım.. Ziyaretine gitmiştim.. ve onun modeminden Wardoma girdim..

Bu yüzden Hulk7nin Cengiz olduğunu yönetime bildirdim

Gerekeni yönetim yaptı...

Yönetime o modemden girdiğimi bildirmedim.. Orda hatalıyım...

Çakışmalar bu yüzden...

metanın iletisinde geçtiğimiz haftada çakışma olduğu ifade edilmiş

necolas sa 2 ay önce yanındaydım çakışma o yüzden diyor

necolas bir şekilde yalan söylüyor gibi...

pentimento

Forum Ustası
zionfrodo,amande,

sizin alıntılarda gördüm, joker olsada konuşa demiş

ne diyecekmişki joker merak ettim,

offline imiş msnde,

Edit:

amma ne yara yapmış içlerine be seneler geçti hala unutamamışlar :)

Ozaman hulk7'ye de vermişş muşş kafasına göre girsin diyeymişş

mafiye'de vermişşşş

öyle deme peker 2'nin ayrı kişi olduklarını söylüyor..

AdrenaLiN_

Forum Ustası
yönetimin işine karışmak gibi olmasın ama gilanın banlanması biraz yanlış olmamış mı ? En azından düellonun kesin bir sonucu çıkana kadar banın açılması iyi olurdu, yazılan iddaalara cevap hakkı alınmış gibi olmuş sonuçta olay büyük ve hatanın affı yok

Durum
Yanıtlara kapalı.