net hızınıza göre kazanç sağlamak istermisiniz

texas38
Çırak
merhaba arkadaşlar

sitesi dünyenın her bölgesinden çeşitli sitelere erişim hızlarıyla ilgili çalışmalar yapan bir firma. bunu ölçmek için bir program kullanıyor. siteye üye olduktan sonra bilgisayarınıza o programı indirdikten sonra çalışmaya başlıyor. 15 dakikada bir ping gönderiyor sitelerine. o esnadaki hızı ve süreyi ölçelerek istatistik tablosu oluşturuyor ve diğer firmalar o siteye para ödüyor, sizde bundan pay alıyorsunuz. öyle çok yüksek meblalar kazanacaksıız diyerek kandırmak istemem.

günlük 0,5 dolar civarı kazandırır. ayda 15 dolar eder. ne az nede çok miktardır.bence hiç yoktan iyidir. bilgisayarı kasar diye düşünmeyin hiç etkilemiyor. zaten 15 dakikada bir ping attığı için hiç etkilemiyor. alt üye oluşturarak kazancınızı artırma imkanınız var.
site davet sistemiyle çalışmaktadır. refli link diye bir link yok.
davet ederek siteye üye olunabiliyor, yada üye olurkenki bölüme referans olan kişinin kullanıcı adı yazılarak 1 dolar kazandırılmış oluyor.bana da 1 dolar kazandırmış olursunuz.sizin bir kaybınız olmaz. sizde üye olduktan sonra üye kazandırarak üye başına 1 dolar kazancınız olur. bence güzel bir sistem. 1 dolarda fena para değil :)
ödemeler her ay sonunda paypal hesabınıza aktarılıyor. min ödeme 5 DOLAR.
NOT: siteye üye olurkenki mail adresinizle paypal hesabınız aynı adres olmalıdır.

bu sisteme katılmak isteyen arkadaşlar pm göndersinler davetlerini göndereyim.
 
Üst