Nintendo Wii İçin Oyun İsteklerinizi Buradan Yapabilirsiniz | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Nintendo Wii İçin Oyun İsteklerinizi Buradan Yapabilirsiniz

sotlucky

Forum Ustası
selam wii için bir kaç oyun bulup indirdim fakat cihaz sanıyorum kopya oyunlart için korumalı yada chip gibi bişi varmiş bunu nasıl alt edebiliyortuz yardımcıu olurmusunuz?
Evet Chip Gerekiyordu Eskiden ama Duyduğuma Göre Artık Backup Luncher Diye Bir Program Çıkmış bu programlada Yapılıyormuş Chip'e Gerek kalmadan. Brick Riskinin de Az Olduğu Söyleniyor.

tunci66

Cool Çırak
Valla oğlan için yeni chip taktırdım 4 tane de oyun aldım catır catır oynuyor ancak her defasında taaa oralara kadar gitmek adamı çok yoruyor. işin kötüsü oyun ismi bilmiyorum. Oyunları görebileceğim bir site var da adresini biliyorsanız oradan bakıp buraya da istek yazabilirim. Şimdiden teşekkürler.

tunci66

Cool Çırak
site aramaktan vazgeçtim :)
Peki nintendo wii için ( BEE MOVİE ) adlı arı oyununa şiddetle ihtiyacım var mümkünse rapidshare linkli bulabilirseniz çok sevineceğim... Şimdiden tesekkürler...

tunci66

Cool Çırak
Sanırım bu başlık altında tek yazan zavallı ben kalmışım hala inatla takip eden de... Sotlucy sanırım ilgilenmiyorsunuz sayfa ile ama ben hala inatla yazmaya devam ediyorum... :)

tunci66

Cool Çırak
bee movie oyununu bulup işi hallettim bu arada ancak oğlum yeni sparişler vermekte yardımcı olmayacaksanız hallederim falan diyip de çocuğu üzmiyeyim...

tuzruhu

Çırak
Merhaba,

Wii için her türlü sorunuzu benimle paylaşabilirsiniz. Wii Hackin konusunda başka bir forumun adminiyim. Türkiye'nin en kapsamlı tek wii sitesi olur. Rekmlama girer diye ismini paylaşmıyorum ama wii hack konusunda yazılımsal her türlü probleminize yardımcı olurum.