Nokiadan yeni özel müzik telefonu- Özellikler-Detaylar

abcdefgh12
Cool Üye
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.Cep telefonu piyasasının önde gelen firmalarından Nokia, bugün müzik eksenli cep telefonu X1-00'ı duyurdu.Bu cihazın fiyatı ise birçok kişiyi şaşırtacak kadar ucuz. Detayları haberimizde...

Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia, akıllı telefon piyasasına atılmasından bu yana güç kaybetmeye devam ediyor. Akıllı telefon piyasasında diğer firmaların ezici üstünlüğü karşısında sürekli zarara uğrayan Nokia, çareyi yine giriş seviyeli cep telefonu üretmekte buldu. Düşük seviyeli cep telefonu alanında pazar payı en yüksek firmalardan biri olan Nokia, bu yönde geliştirdiği X1-00 adlı yeni telefonunu duyurdu.Özellikle genç kullanıcıların ilgisini çekeceği düşünülen kapsamlı müzik telefonu X1-00'ın genel özellikleri ise şöyle:
  • S30 arayüzü
  • 3.5 mm kulaklık girişi
  • Çift band (850, 900 MHz) GSM şebekesi
  • Telefonun sol tarafında bulunan müzik dinlerken kullanılabilecek olan kısayol tuşları
  • 16 GB'a kadar yükseltilebilen microSD desteği, FM Radyo özelliği
  • 106 Phon'a kadar ses seviyesine çıkabilen güçlü hoparlör donanımı, 90 gr ağırlık
  • 1320 mAh batarya ile 60 güne kadar bekleme süresi, 13 saate kadar konuşma süresi ve 38 saate kadar da kesintisiz müzik dinleme imkanı
Mavi, turuncu ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan ve Nisan ayında piyasaya sunulması beklenen X1-00 cihazının fiyatı ise 34 € ( Yaklaşık 75 TL) olarak belirlenmiş. Bakalım akıllı telefon piyasasında hüsrana uğrayan Nokia firması, fiyatı oldukça uygun olan bu cep telefonuyla aradığı çıkışı yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

kaynak:http://www.bilisimlive.com/nokia-x1-00-muzik-telefonu-ozellikler-ayrintilar-1779.html
 
xmawix
Forum Ustası
Her türlü müşteriye hitap edebiliyor Nokia.
Kullanımı kolaysa çok fazla satar bu tel.
 
MeRT's
Forum Ustası
Şirketin amacı çok kaliteli işletim sistemine sahip bir telefon sunmak değil ki yanlış açıdan bakılmış telefonun olayı yüksek ses yüksek hafıza uzun batarya ve ucuzluk amçalanan bunlar ve açıklamalarda bunların ne kadar güzel olduğunu anlatmışlar telefonu deneme fırsatımzı olunca daha iyi yorumlar yazabiliriz.
 
Üst