O..... ÇOCUĞUNUN BİRİ

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Nasıl oldu da bu hale geldik diye düşünmeye gerek yok

Recep Tayyip Erdoğan ve AKP nin

Kin, nefret söylemleriyle 15 yılda ülkeyi getirdiği durumdur bu..

necdet35
Co-Admin
Site Yetkilisi
Bu tür canlıların üretiminde emeği olanlar bu sıfatı hak etmektedir. Yani sorun yok :)

Makaveli
Forum Ustası
Akşama doğru ekşi sözlükte gördüm bu olayı bir çok kişi gibi bende egm üzerinden şikayette bulundum sizde bulunun.

mydos
Forum Ustası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü çalışanı Ömer Akbayrak, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasıyla ilgili olarak sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak ‘evet’çilere helaldir" dedi.

İBB, daha sonra yaptığı bir açıklama ile söz konusu kişinin skandal paylaşımlarından sonra açığa alındığını ve soruşturma paylaştıldığını duyurdu. Ömer Akbayrak isimli kişi, sosyal medya hesabını da kapattı.

Akbayrak, tepkilere neden olan paylaşımında, şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili dostlar. CHP açıkça savaş ilan ederek bu hususta elinden geleni ardına koymamaktadır. Meclis’te başladıkları saldırganlıklarını tüm eylem ve söylemleri ile ‘evet’çilerin üzerine çevirmişlerdir. 17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları ganimet olarak ‘evet’çilere helaldir"

Söylemlerine "gerekçe" olarak CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un "1919’da Samsun’a çıkıp 1922’de İzmir’de denize döktüklerimiz emperyalistler ve uşaklarıydı. ‘Evet’ çıkarsa bölmek isteyenleri yine denize dökeriz” ifadesini gösteren Akbayrak, kendisini eleştiren bir takipçisine verdiği yanıtta da "Bunlar bizi denize dökmekten ve savaştan bahsediyorlarsa, biz de savaş hukukundan bahsettik" savunmasını yaptı.

Akbayrak, daha sonraki paylaşımında ise "hayır" oyu kullanacaklara yönelik "Nemrut" ve "Firavun" benzetmesi yaptı. Kendilerine savaş açıldığını iddia eden Akbayrak, "Onlar savaş açar, biz cihat eder, ganimetleri toplarız mahşere kadar" paylaşımında bulundu.

Kaynak

T@M@Y
Forum Ustası
bu ve bu gibi zihniyetler maalesef cahil zihniyet.
bu cahil zihniyeti bazıları değerli hissini verdi adamlarda bir bok olduğunu sanıyor. geçen gün biri diyor ki 100 yıldır siz yönetiyorsunuz ne yaptınız diyor ülkede. Son 50 yılın hükümetlerini gösterdim lafı değiştirdi.

nesta_34
Super Moderator
Site Yetkilisi
@nesta_34 kardeşim diyor ki..

Bunların analarına küfretmeyin, bunlar baba tarafından o...pu çocuğu dediğin zaman ayıp olmuyor mu?

Ben de Kerim kardeşime soruyorum.

Oluyor mu?

Hacım ben sana küfür etme demedim..

Dilin kemiği yok ..

Evinde küfür et

Yolda küfür et

Çarşıda,pazarda ne bileyim git denize karşı küfür et...

Bunun gibi insanlara küfür bile az ..

Ama ...

Benim eşimde,dostumda arkadaşımda bu foruma üye ve takip ediyor..

Senin küfürlerini burada görmek zorunda değil..

Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Hacım ben sana küfür etme demedim..

Dilin kemiği yok ..

Evinde küfür et

Yolda küfür et

Çarşıda,pazarda ne bileyim git denize karşı küfür et...

Bunun gibi insanlara küfür bile az ..

Ama ...

Benim eşimde,dostumda arkadaşımda bu foruma üye ve takip ediyor..

Senin küfürlerini burada görmek zorunda değil..

Anlaşıldı tamam :)

Zaten referandumdan sonra çiçek böcek konuları açacağım.

Malum, faşizmin ayak sesleri duyulmaya başladı ;)