Ofis Data ile Prezi Eğitimi | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Ofis Data ile Prezi Eğitimi

egitimci01

Çırak
ofis data
veri, elektronik tablo ve belge uygulamalarında uzman bir eğitim kurumudur.

İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar aracılığı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Microsoft Office uygulamaları, günümüz iş hayatında tüm personellerin bilmesi gereken önemli bir yazılımdır.

Takımımız; bu doğrultuda samimi, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlayan, uzmanlıktan ödün vermeyen ve takım çalışmasına önem veren bir profile sahiptir.

prezi nedir

Prezi, Microsoft PowerPoint benzeri sunum tasarlama yazılımlarından biri olmaktadır. Oldukça zengin bir içerik sunan program, kısa sürede sunum tasarlamanın en etkili yollarından biri olmaktadır. Online olmak üzere hizmet sağlayan prezi, alternatif sunum programlarından biri olmasıyla beraber son dönemlerde bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca prezi ile hazırlanan tüm sunumlar online platformlarda saklanabilmektedir. Bu şekilde kullanıcılar sunulmar üzerinde değişiklik yapabilmekte ve güncellemeleri diğer kullanıcılar da görebilmektedir. Peki, prezi sunum nedir? şimdi bu konuyu biraz daha detaylı inceleyelim.

prezi sunum özellikleri nelerdir?

Basit sunumlara nazaran farklı bir formatta yapılan prezi sunum, içeriğinde flash animasyonlar, online videolar, fotoğraflar ve farklı diyagramlar bulundurmaktadır. Bunun yanında prezi sunum izleyiciler tarafından kolayca takip edilebilen sunum çeşitlerinden birisi olarak önümüze çıkmaktadır. Çünkü prezi sunum birçok kullanıcının ulaşabildiği ve yapılan değişikliklerin anında diğer kullanıcılar tarafından gözlemlenebildiği sunum formatlarından biri olmaktadır.
Prezi, standart sunum formatından farklı şekilde; basit, eğlenceli ve ilgi çekici sunumlar üretmenize yardımcı olan yazılımdır. Görsel üstünlüğünün yanında Prezi’de kullanıcılarına internet bağlantısı olan istediği her bilgisayardan ulaşabilmesi imkanını da sağlıyor.Prezi Dersi: Ezber sunum standartlarının dışında üretilen Prezi sunumları, içeriğinde flash animasyonlar, online videolar, fotoğraflar ve çeşitli diyagram yükleme destekleme özelliği sağlar.

ile Prezi'yi usta bir şekilde yönetmeyi öğrenirsiniz. Prezi Eğitimi sonunda; animasyonlar, videolar, sesler ve özgün içerik sunumları ile Prezi sunum dosyası oluşturmasını kavramış olursunuz.
 
Üst