OnayTR Güvenilir Mi ? Mobil Onay Sitesi İncelemesi

cloned
Clone Fighter
Site Yetkilisi
Türkiye'nin en büyük kurumsal sanal numara satış sitesi OnayTR, son dönemlerde adından sıklıkla bahsettiren, internet kullanıcılarının SMS onay ve SMS doğrulama gibi işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebildiği bir platformdur. Fakat servislerin ne kadar iyi çalıştığı, güvenilir olup olmadığı binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Bu şüphelerinizi gidermek için siteye üye olup sanal numara aldık. Yazımızın devamında OnayTR güvenilir mi yoksa değil mi, diğer numara onay sitelerinden ne gibi avantajları var, bu konularla ilgili açıklamalarda bulunacağız.

OnayTR'ye Ne İşe Yarıyor?

Türkiye'nin en kaliteli mobil onay ve sanal numara alma sitesi olarak kendilerini tanıtan OnayTR.com, aslında çok önemli bir hizmet sunuyor. Konudan uzak olanlar için terimler biraz yabancı gelebilir fakat bu site, internet güvenliği ve gizlilik gibi konulara hassasiyeti olanlar için büyük bir nimet.

Niye böyle düşünüyorum, kısaca anlatayım. İnternet gizliliği denildiğinde hepimizin aklına VPN gibi hizmetler geliyor. Hatta bir çoğumuz hem bilgisayarında hem de telefonunda VPN kullanıyor. Fakat cep telefonu numaramızı çeşitli sosyal medya hesaplarına veya akıllı telefon uygulamalarına kayıt olurken vermekten çekinmiyoruz. Eğer gerçek cep telefonu numaramız yerine sanal bir numarayla bu tür yerlere kayıt olsak, gerçek anlamda gizlilikten söz edebiliriz. OnayTR, gizliliğine önem veren internet kullanıcıları için çok uygun fiyatlara sanal numara satışı yapıyor. Bu numaralar aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya sitelerinde, e-mail servislerinde, alışveriş sitelerinde, forumlarda, uygulamalarda, vb. internet tabanlı tüm platformlarda kullanılabiliyor.

onaytr.JPG


Sanal Numaralar Nasıl Kullanılabilir?


Sanal numaralar, gizlilik haricinde farklı amaçlarla da kullanılabilir. Misal kişisel bir Telegram hesabımız var ve biz farklı bir Telegram hesabı açmak istiyoruz. Uygulama kayıt aşamasında bizden numara isteyeceği için ve biz de elimizdeki tek numarayı zaten kişisel hesabımızda kullandığımız için bu işlemi sanal numaralarla gerçekleştirebiliriz. OnayTR kullanıcılarına Telegram, Whatsapp, Google, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya hesaplarının yanı sıra PayPal, Discord, Papara, Steam, Mail.Ru, Yahoo, Yandex gibi çeşitli araçlarda da kullanılabilecek numaralar sunuyor. Yani sanal numaraların kullanım alanı son derece geniş.

1615053282212.png


OnayTR ve Diğer Sanal Numara Siteleri

Birçok farklı sanal numara alma sitesini denemiş birisi olarak ve sektörü yakından takip eden birisi olarak OnayTR'nin diğer sistemlerden farkını şu şekilde anlatabilirim:

  • OnayTR güvenilir bir sitedir. Bakiye yükleme işlemleri, hem kredi kartı hem de banka kartı ile yapılabilir.
  • OnayTR, daha önce hiç sanal numara almamış birisinin bile 2 dakika içerisinde alım yapacağı şekilde tasarlanmıştır. Sitenin en üst bölümünde yer alan "S.S.S" sayfasında videolu anlatımlar bulunuyor ve bu konulara yabancı olanlar, videoları izleyerek sanal numara alabilir.
  • OnayTR müşterilerini önemsiyor. Sitelerindeki "Canlı Destek" ve "Whatsapp ile iletişim" butonlarına tıklayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.
  • OnayTR, üyelerinin sanal numara alırken yaşayabileceği herhangi bir sıkıntıda bakiyesinden düşen işlem ücretini otomatik olarak geri yüklüyor. Diğer mobil onay sitelerine göre belki de en önemli avantajı bu.
  • OnayTR hem telefondan hem bilgisayardan hem de tabletlerden 7 gün 24 saat sanal numara almanıza imkan sunuyor.
  • OnayTR'den satın alabileceğiniz sanal numaralar 10'larca farklı ülke seçeneğine sahip. Almanya, Fransa, Amerika, Polonya, İsveç, Ukrayna, İngiltere, Hindistan, Kırgızistan, Mısır, vb. daha birçok ülkenin alan kodunu içeren numaraları satın alabilirsiniz.
  • OnayTR çok uygun fiyat politikaları ile hizmet veriyor.

1615053272443.png
 
OnayTR
Çırak
numarayı alınca tamamen benim mi oluyor ? kullanım süresi, varmı
Kullanım süresi yok, sınırsız size ait olacak. Şunu belirtmek gerekir ki numaralar sanal numara ve tek kullanımlıktır. Yani 2. sms'i alamazsınız. Şöyle örnek vereyim, whatsapp numarası ile kendinize whatsapp açtınız. Bu whatsapp'ı başka telefona taşıyamazsınız. Veya uygulamayı silerseniz aynı şekilde tekrar numaraya erişemezsiniz.
 
mode_xl1
Çırak
Numaranın da sanal hali, çok acayip hem de uygulama uygulama ayrılmış. Harbiden amme hizmeti gibi bir şey. Hep bi yabancı numaram olsun istemişimdir, aldım bi tane eyvallah
 
nemo_34
Çırak
+49 whatsapp aldım cidden kullanıslı bir sisteminiz var. Ama keske aynı numara ile telegram instagram vs de açılabilseydi..
 
Üst