Onerebileceginiz en saglam birazda hesapli turk hosting firmasi varmi

Misafir534
Banned
CEVAPLAR

JayJay ben onun ortagı degilim bende reseller host ne arar ben de adsl bile yok ama inşallah haftaya adsl ile baglanıyorum.Sana mantıklı açıklamalar yapacagım mesela ben onunla ortagım ki adamı ilk defa görüyorum biliyorum merhabam bile yok.hadi yine de ortak oldum benim girişimle adamın kayıt girişine bir bak. hadi yine ANLAMADIN senin yazından ne zaman sonra yazmışım madem ortagım hemen cevabını vermem gerekirdi. hadi onuda geçelim ben bu adamdan 100 mesaj daha fazla yazmışım yani boyle bir ortaklık olsa ve kampanya yapsaydık bende yazardım degil mi... bunları dusun biraz ondan sonra cevap ver...

bu arada sana yaşın kaç diye bir soru soracagım inşallah cevabını verirsin...
senle alıp veremedigim yok olsaydı bu kadar kibar yazmazdım yani senle alıp veremedigim olsa dahi sana hiçbirşey yapamazdım AYNI SENİN BANA YAPAMAYACAGIN GİBİ... oyle oturtma falan biraz zor dedigin gibi ip yi vereyim port açayım format at ne yaparsan yap zaten ben bilgileri direk cd ye cekiyorum yani onemli bi bilgide bulamazsın...

mehmetin kontrolune gelince gerçekten seni mükemmel kontrol ediyor. bu hareketleri başkası yapsa heralde suresiz ban yerdi ama neyse senle alıp veremedigim olmadıgı için beni baglamaz...
en basit ornek forumda bir tane olumlu mesajın yok. kady nin aldıgı icq ya bile çalışmıyor diyorsun adam online ım diyor...

neyse sana soyleyeceklerim bu kadar. ha bu arada benim foyamı çıkaracakmışsın benim oyle hackle falan işim yok host reseller desen vallahi billahi reseller ne desen sana tam cevabını veremem bak mesela biri bana root verdi ne işe yarar onu araştırıyorum bu konular arasında biraz guduk kaldım kabul ediyorum...

bu kısımda diger arkadaşlara hitaben:

arkadaşlar ben size ne diyorum adam satsın satmasın ona dolandırıcı neden diyorsunuz dedim. benim vallahi billahi kendime ait bir sitem bnile yok degil paralı mynet yahoo geocities den bile yok... ama allah nasip edersen linux server uzerinde rethat full kullanım + domaini 25 milyona aldım yıllık bunu da oyle kolay kolay vermezler isim vermem nerden aldıgım hakkında cunku reklama girer sonra orayada ortaksın sen diye tutturur JayJay... yani benim demek istedigin arkadaşım araştırma yaptım durum boyle boyle dese hiçbir sorun cıkmayacak işte sahteciligin ispatı falan gibi haber ozel tarzı soyleyince bende aynen onun düşüncelerini yazdıgı gibi dusuncelerimi yazdım...

Misafir534
Banned
belli senin ne kadar terbiyesiz ve uc kagıtcı oldugun msn de loglar var buraya koyacagım herkes jayjay in ne kadar adam gibi adam oldugun anlayacak... ban atıldı dedin de bakıyorum ban atama ozelliginde var muahahah

wisered
Çırak
sadece bir cevap vermek istoyorum lutfen okuyun

bundan 2 ay once reseller paketini aldim. piyasada fiyatlardan haberim yoktu turk sitelere girdim fiyatlari hepsinin ortalamasi yaptim ama hic bu fayatla satis falan yapmadim bunu kanitlarimda adam bana gelip bu fiyatin 10 da birini verdi eyvallah dedim
butun bunlar rastgele is yapmaktan kaynaklanmakta kaziklamak amaci yoktur zaten isteyen adama beles hostingte verdim

hazirlik yapilmadam arastirma yapilmadan ortaya cikan sonuc bu
eger birilerini rahatsiz ettiysem ozur dilerim fakat surekli insanlara suclamalarda bulunmak yerinde bir davranis degil .
intokoya ilani arkadasim sayesinde biraktirdim goruyosunuz iste oylesine bir olay fakat bundan sonra olaylari daha ciddiye alacagim

forum yoneticisinden ricam lutfen accountumu kapatin

tesekkuler