Sözlük - önerilebilecek yabancı dizi | Page 2 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Sözlük önerilebilecek yabancı dizi

nurallahordu

Forum Kalfası
Adam yemiyor içmiyor izliyor :D.

Angel ve Buffy serisini kaçırdıysanız tavsiye ederim. Önce Buffy ile başlıyorsunuz biraz basit gelebilir başları ama hikayeyi almış olursunuz.

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
gerçekçi dizi seviyorsanız;

-OZ
-The Wire

morko58

Forum Ustası
@alpay29

Üstad sen çok film izlediğin için sana soruyorum, şimdi internetten film izlerken filmi oynatma tuşuna bastıktan sonra mause imleci ile filmi tam ekran moduna almak için tıkladığımız bir icon var kare şeklinde bunu iyi biliyorsun şimdi benim sorunum filmi izlemeye başladıktan bir süre ekranı küçük ekrana döndüremiyorum sadecene esc tuşuna basarsam geri dönüyor mause ile o icon a tıklayınca aynı ekranda kalıyor bazende kitlenip kalıyor tarayıcı olarak monzilla kullanıyorum flas player güncel hizde böyle bir sorun oluyorumu danışmak istedim.

metatron

Super Moderator
Site Yetkilisi
house of cards..

entrika, siyaset vs vs.

süper dizi.

morko58

Forum Ustası
@alpay29 Son durumun ne diziler hakkında bu aralar boşa çıktım Game of Thrones izlemeyi düşünüyorum çok fazla öneri var.

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi

Bu sezonda Jack ve yanında gidenlerden başka uçaktan kurtulan ama geri dönemeyenlerin adada yaşadığı problemler ve adadan kurtulanların onları kurtarmaya çalışmaları üzerine kurulmuştur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi, Gerilim Filmleri, İMDB 7.0+, Lost, Macera Filmleri, Psikolojik, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Diziler

Yapım: 2009 - ABD

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: Jack BenderPaul A. EdwardsStephen Williams

Oyuncular: Josh Holloway, Matthew Fox, Evangeline Lilly, Michael Emerson, Naveen Andrews

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
sırayı bu dizi aldı..

The 100

Kass Morgan’ın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması...

97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

morko58

Forum Ustası
@alpay29 gençlik dizilerine takılıyorsun bakıyorum da artık. Bu arada Lost nasıldı ben izledim senin yorumun nedir.

enstantane

Forum Kalfası
Cheers izlemiş olmak gereken dizilerden

alpay29

Super Moderator
Site Yetkilisi
@morko58

lost son sezon sonuna doğru iyice sapıttı zorla da olsa toparlayabildi...(beklemediğim bir şekilde bitti) :D

gizem aksiyon bakımından ilk sezonlarla yukarıda yazdığım dağınıklığı kapatmış oldu...

izlenir...:)