OPDANETCN OPDA Yeni Sertifika alma yöntemi Türkçe Anlatım 11032010

manyaksx
Banned
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Selam Arkadaşlar,

İlk önce Burayı Tıklayın : http://cer.opda.cn/en/index.php?module=index&action=register

Üyeliği tamamladıktan sonra giriş işleminizi yapınız. Giriş işleminden sonra karşınıza gelecek olan(aşağıdaki resimde gösterdiğim gibi) ekranda gerekli işlemleri yapınız..
Sonra bekleyiniz...

Bundan sonra yapmanız gereken sadece 24 saat beklemek (bazen daha erkende verebiliyor 3-4 saat gibi) aşağıda göstereceğim gibi cert ve dosyalarınız ekranda görünecektir yapmanız gereken tıklamak ve indirmek hepsi bu..böylece sertifikanız var.uzun gibi görünsede çok basit bir işlem en basidi bu...

Sertifika Aldıktan sonra Asıl Önemli olan İmzalamaya geliyor...

Öncelikle Uygulamayı indirelim..

http://www.qooy.com/files/FB8BIRR4QP/SignSiS.rar

1-) İmzalamak istediğiniz uygulamayı seçin,
2-) IMEI'nize ait sertifikanızı seçin,
3-) Sertifika alırken yanında indirdiğiniz .key dosyanızı seçin,

... ve (şifre bölümüne dokunmadan) Sign the Sis! butonuna tıklayın. "Certificate File Signing Has Been Successful!" bilgine tamam dedikten sonra sonunda SIGNED eklenmiş dosyanızı cihazınıza kurabilirsiniz.

Bir Sorun olursa Lütfen p.m atın... İyi günler..
Saygılar...

- Yönetici düzenlemesi: :
golgeoyunlari
Daimi Üye
kayıt yaptım. state nin normal olmasını bekliyorum. bir sorum olacak tekrar:D binpoa daki programda birinci yere sertifikalandırmak istediğimiz program yazmışsın. ben antivirüs yüklemek istiyorum. onu mu yükleyeceğim. iki ve üç teki belli zaten. tekrar teşekkürler:)

manyaksx
Banned
kayıt yaptım. state nin normal olmasını bekliyorum. bir sorum olacak tekrar:D binpoa daki programda birinci yere sertifikalandırmak istediğimiz program yazmışsın. ben antivirüs yüklemek istiyorum. onu mu yükleyeceğim. iki ve üç teki belli zaten. tekrar teşekkürler:)

Geldimmm. :) Evet ama Antivirüs zaten imzalı tekrar iimzalamaya gerek yok ki :)
Unsigned olan programları imzalayıp signed yapıp öyle yükleyeceksiniz telefona ;)

golgeoyunlari
Daimi Üye
Deneme sürümünü kaldırmak için programın üstüne gelin seçenekler kaldır diyin 5 dk sonra kaldırır...
Telefonu kapatıp tekrar açın diyer kaspersky yükleyin...
5800 dokunmatik olduğu için üstünde bekletip seçenekler diyemiyorsun. dokunduğun gibi program açıldı ve içinde programı kaldır diye bir yer göremedim malesef:mad: o yüzden sordum zaten. deneme sürümü kullanıyorum hele bir otuz gün bitsin bakalım. o zamana allah büyüktür. tekrar teşekkürler

\Emix
Forum Ustası
5800 dokunmatik olduğu için üstünde bekletip seçenekler diyemiyorsun. dokunduğun gibi program açıldı ve içinde programı kaldır diye bir yer göremedim malesef:mad: o yüzden sordum zaten. deneme sürümü kullanıyorum hele bir otuz gün bitsin bakalım. o zamana allah büyüktür. tekrar teşekkürler

Dostum

Ayarlar>Uyg. Yöneticisi'inden yüklü olan programıları ve oyunları kaldırıp yükleyebilirsiniz :)

ben sertifikayı imobile'dan aldım birşey yüklecek olduğum zaman imobile'ın sitesine upload ediyorum hemen sertifikalandırıyor sonra geri indirip telefona atıyorum kusursuz yükleniyor HellOX'u artık kullanmıyorum

teşekkürler

manyaksx
Banned
Dostum

Ayarlar>Uyg. Yöneticisi'inden yüklü olan programıları ve oyunları kaldırıp yükleyebilirsiniz :)

ben sertifikayı imobile'dan aldım birşey yüklecek olduğum zaman imobile'ın sitesine upload ediyorum hemen sertifikalandırıyor sonra geri indirip telefona atıyorum kusursuz yükleniyor HellOX'u artık kullanmıyorum

teşekkürler
Bilgi İçin Teşekkürler. Birçok alternatif mevcur tabi ki ;)

golgeoyunlari
Daimi Üye
Dostum

teşekkürler
şimdi imobile den nasıl uload edilir desem:D
kaldırdım programı teşekkürler..

bojnord
Çırak
selamlar,benim opda sitesinden cer. ve key var,fakat imzalatma işlemini bir türlü yapamadım.çünkü unsigned dosyası yoktu!cer. ve key. dosyalarını aynı klasör içinde bilgisayara indirdim!fakat sadece 2 dosya görünüyor,unsigned dosyası olmadığı için imzalama işlemi yapamıyorum!telefonumun modeli SAMSUNG SGH-L870!Yardım ederseniz çok sevinirim,teşekkürler!

eerden
Çırak
binpda programının linki ölmüş güncelleyebilirmisiniz lütfen, teşekkürler.

- Yönetici düzenlemesi: :