ÖSSde yolun sonu

SimeVrsaljko
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Evet arkadaşlar haftaya malum ÖSS var. Kimler giriyor bilmiyorum ama benim gibi sınava girecek olan arkadaşlar çoktan heyecana başlamışlardır.:) Sınava kadar böyle topik açayım ÖSS hakkında konuşuruz, puanlarımıza falan bakarız, beyin fırtınası falan yaparız diye düşündüm.:) Mesela Wardomdaki adaylar denemelerde kaç puan çıkarıyor, nereleri hedefliyorlar?:)

carlito08
En Agresif Üye
Kuzenim girecek bu sene , geçen sene ben paçayı kurtardım çok şükür :D

220-230 arası alıyormuş, sayısalcı kendisi.

Bütün girecek arkadaşlara başarılar; puanınız yüksek olsun demiyorum, umarım sizin için en iyisi olacak olan okula girersiniz;)

Neden böyle dedim diye merak ettiniz tabii, açıklayayım:D
Ben allahın cezası 1 puan yüzünden evimin dibindeki Ankara Atılım Üni. yerine İzmir Yaşar üniversitesine girmek zorunda kaldım, ama bırak pişmanlığı, sevinçten dört köşe oldum yani... :D Atılım'ı 2 senedir istiyordum ama, Yaşar onu sollar nitelikteymiş meğer :D
O yüzden, hayırlısı olsun arkadaşlar, hadi sıkın dişinizi, az kaldı finişe ;)

rand898
Forum Ustası
Dur bakalım gireceğiz ama ne olacak.. Hadi hayırlısı :).
Tercihe de Bilg. Müh. yazacağız ama o da hayırlısı.. :):)

Zycron
Forum Ustası
Eşit ağırlıktan birtek bilgisayar tasarım ve programcılığı vardı. Onu tercih edicem. Olmazsa polis akademisi sınavlarına giricem. Herkese şimdiden başarılar..

uygarozdemir
Forum Ustası
Başarılar giricek arkadaşlara.. Öyle yada böyle hayatınızın en özgür, farklı, harika 4 yılını geçiriceksiniz.. :) Özellikle şehir dışına gidicek olanlar.. :) Tadını çıkartmaya bakın bolca.. :)

carlito08
En Agresif Üye
Başarılar giricek arkadaşlara.. Öyle yada böyle hayatınızın en özgür, farklı, harika 4 yılını geçiriceksiniz.. :) Özellikle şehir dışına gidicek olanlar.. :) Tadını çıkartmaya bakın bolca.. :)
Bu söylediğin bütün şartlara haizim abi :D

Gerçekten de arkadaşlar ; eğer maddi durumunuz elveriyorsa, mümkün olan en uzak yeri yazın ;) Gerçekten de dışarıda okumak ayrı birşeymiş, insanın evrim sürecine büyük katkısı oluyor , benden söylemesi :D

Senkron.
Forum Ustası
Geçen yıl bu zamanlar bende yusufluyordum kazandık halloldu çok şükür Allah sizlerede nasip etsin.. ;)

Tabi maddi yönden sıkıntı olmazsa.. Sıkca rastlıyoruz okulda nokta kadar menfaat için virgül kadar EĞİLENlere..

sidar2000
Forum Ustası
sınava gırecek arkadaslara basarılar dilerim. insaallah emeklerinin karsılıgını alırlar. istedikleri bolumlere girerler. :).

0x0001
Forum Ustası
JBT 280 puan yapıyorsan ki sen baya aşmışsın tebrikler sana :D

geçen sene girseydim 6 7 puanla marmara üniversitesi tv ve sinemayı kaçırıyordum.

bakalım bu seneki sorualr nasıl olacak :)