Oyun Hile,Trainer ve Save İsteklerini Buradan Yapalım | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Oyun Hile,Trainer ve Save İsteklerini Buradan Yapalım

Hydr0gen

Forum Kalfası
Esc tuşuna basın ve oyunu durdurun. Sonra aşağıdaki hile kodlarından birini girin:

# corleone - Ölümsüzlük
# stracci - Maksimum cephane.
# cuneo - $5,000
# tattaglia - Tüm videolar.

Bıldıgım kadarı ıle bunlar :)

Qzn

Forum Ustası
Big Game Hunter 2006 Season hılelerı lasım ozan ve mustafa yardım edersenız sevınırım :)
Otomatik Kamera
Oyun esnasında, [Ctrl] ve [Alt] tuşlarına basılı tutarak "C"ye basın. Otomatik kamera bölgenin herhangi bir yerindeki hayvanın yerini gösterecektir.

İyileştirme
Canınızı tam yapmak için oyun esnasında, [Ctrl] ve [Alt] tuşlarına basılı tutarak "H"ye basın.

Rüzgar
Oyun esnasında, [Ctrl] ve [Alt] tuşlarına basılı tutarak "W"ye basın.

Kar
Oyun esnasında, [Ctrl] ve [Alt] tuşlarına basılı tutarak "S"ye basın.

Yağmur
Oyun esnasında, [Ctrl] ve [Alt] tuşlarına basılı tutarak "R"ye basın.

Para Artırımı
Paranıza tıklayın ve [Ctrl]+[Alt]+"M"ye basılı tutun.

Kolay Para
Katalog ekranına gidin ve sahip olduğunuz para miktarı üzerine tıklayın(miktarın etrafında küçük bir kutu var). Sonra istediğiniz miktara ulaşıncaya kadar [Ctrl]+[Alt]+"M" tuşlarına basın.
NOT: Paranız 20.000$'a kadar çıkabilir ama paranız azaldıkça bu hileyi tekrar kullanabilirsiniz.

Hatasız Vuruş
Menzil içindeki hedefe ateş etmeye hazırken [Alt] + [Ctrl] + T tuşlarına basın. Hedefi kaçırmamanız için gerekli olan koordinatları X-Y şeklinde göreceksiniz. Ok tuşlarını kullanarak bu koordinatları 0-0 yapın ve ateş edin. Hedefi ıskalamadığınızı göreceksiniz.

Aşağıdaki hileleri tuşlara basarak aktif edebilirsiniz:

Kod Sonuç
[Alt] + [Ctrl] + F Saniyedeki kare sayısı
[Alt] + [Ctrl] + V Magnify Modu
[Alt] + [Ctrl] + J Silah görüş gücü
[Alt] + [Ctrl] + L Yıldırım

Oyundayken [~] tuşuna basara konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin

Kod Sonuç
bgh_unlockLevels Bütün kilitli bölümler açılır
bgh_needMoney # # kadar para ekler
bgh_animal freeze = 1 Hayvanlar donar
bgh_animal freeze = 0 Hayvanlar tekrar canlanır
ai_drawmap = 1 Bütün hayvanları gösterir

Y

YENİÇERİ

Misafir Üye
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth

bu oyunun hilelerini bulabilirmisiniz..ben bulamadım yardım edin bu arada harika bi oyun oynamayanlar varsa denesinler..