Oyun Önerisi: Dead Island 2

Penetrator God
Çırak

1.jpg


Epic Games Sayfası

Sistem Gereksinimler:

İşlemci: AMD FX-9590 veya Intel Core i7-7700HQ
Bellek: 10 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 veya GeForce GTX 1060
Depolama: 70 GB

Oyun Hakkında:

Dead Island 2, 2011'de çıkan zombi kıyameti aksiyon oyununun ikinci oyunudur. Polonyalı Techland stüdyosu tarafından yaratılan ilk oyunun aksine, 2014'te duyurulan ikinci oyun Deep Silver'a aittir. Telif haklarını eski firması kaybettikten sonra, orijinal ekip bunun yerine yeni bir seri ile Dying Light'a odaklandı. Proje yıllar içinde sık sık el değiştirdi. Önce Yager Development aynı zamanda Spec Ops: The Line'ın geliştiricileri tarafından üzerinde çalışıldı, ardından Dumbuster Studios Homefront: The Revolution'ın geliştiricileri tarafından tamamlandığı sırada Sumo Digital tarafından devralındı.

Dead Island 2, serinin ilk bölümünden sonra geçiyor. Çılgınca yayılan zombi virüsü Kaliforniya'ya ulaştı. Ordu, durumun kontrolünü ele geçiremedi ve Los Angeles'tan çekildi. Şehir karantinaya alındı, sakinleri ölüme terk edildi. Bununla birlikte, bazı vatandaşların zombi ısırıklarına karşı bağışık olduğu ortaya çıktı onları zombileştirmek yerine, enfeksiyon onlara doğaüstü yetenekler veriyordu. Bizlerde böyle bir kurtulan olarak oyunu oynuyoruz.

Dead Island 2, birinci şahıs bakış açısını kullanır. Oyuna, her biri kendi kişiliğine, benzersiz diyaloglarına ve becerilerine sahip altı oynanabilir karakterden birini seçerek başlıyoruz. Oyunun açık dünyası, daha küçük konumlara bölünmüş geniş bir şehirdir. Beverly Hills ve Venice Sahili gibi Los Angeles'ta ziyaret edilebilecek pek çok farklı yer var. Oyun boyunca hikaye görevlerini ve çeşitli yan görevleri tamamlıyoruz.

Yolculuk boyunca çeşitli yakın dövüş silahları ve ateşli silahlar kullanarak yaşayan ölü sürülerini katlediyoruz. Zayıf zombilerin yanı sıra çok daha güçlüleriyle karşılaşıyoruz. Oyunda ilerleyerek kahramanlarımızı geliştiriyor, yeni yetenekler kazanıyor ve özel kartlar toplayarak karakterleri yükseltiyoruz. Daha iyi donanımlar alarak savaş yeteneklerini de artırabiliriz. Oyunun sistemi, silahlara ek efektler ekleyerek elektrikli palalar gibi silahlar yaratmamıza izin veriyor.

Dead Island 2, tek oyunculu ve üç oyuncuya kadar çevrimiçi oynanışı desteklemektedir. Dead Island 2, yüksek kaliteli Unreal Engine 4 tarafından desteklenen görsellere sahiptir. Özellikle zombiler ve onları korkunç bir şekilde parçalamamıza izin veren FLESH adlı bir sistemi kullanmaktadır. Oyun ortalama 25 saat bir oynanış sunmaktadır.


Oyundan Görüntüler:

1689781183358.png

1689781193126.png

1689781202304.png


Oynanış Videosu:

 
Üst