Oyun Önerisi: Shadows: Awakening

Penetrator God
Çırak
1692781379776.png


Steam Sayfası
Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64Bit
İşlemci: Intel Çift Çekirdek 2.1 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 460 2GB
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan


Oyun Hakkında:

Shadows: Awakening de oyuncular, Devourer olarak bilinen iblislerin Penta Nera'nın öldürülen üyelerinin bedenlerinin kontrolünü ele geçirmesinin hemen ardından kaosa sürüklenen Kingdoms of Heresy'nin fantastik dünyasını keşfediyor. Şeytanlar, kurbanlarının astral bedenlerinin yanı sıra kişiliklerini ve anılarını da kontrol altına alabilmekte ve böylece maddi dünyaya erişim sağlayabilmektedir.

Oyunun ilk tamamlanmamış hali 2014 yılında farklı bir isimle çıkmıştır. Ardından geliştirici ekibin iflas etmesiyle haklarını başka bir firma satın almıştır. DLC olarak tamamlanması beklenen oyun kendi başına bağımsız bir oyun olarak 31 Ağustos 2018'de çıkış yapmıştır.

Bunun sonucunda güç ve ölümsüzlük için bir savaş başlatarak tüm dünya için bir tehdit oluşturdular. Oyunda merkezi bir karakter olan Yutanlardan biri, akrabalarından farklıdır. Bir değil birçok ruhu tüketebilir, bu nedenle Penta Nera'nın beşinci üyesi tarafından çağrılır. Şu andan itibaren, söz konusu Devourer, kahramanlardan oluşan bir ekip kurmak ve çok geç olmadan tehdidi durdurmakla görevlendirilir. Tabii farklı bir yol izlemeye karar vermezseniz.

Oyuncular aksiyonu yukarıdan aşağıya bakış açısıyla gözlemliyor. Oyun sırasında çeşitli yerleri gezebilir, düşman ordularıyla savaşabilir ve NPC'ler tarafından verilen çok sayıda görevi hem hikaye ile ilgili hem de yan görevler tamamlayabilirsiniz. Games Farm'ın geliştiricileri oyuncuların emrine uzmanlıkları, savaş becerileri ve kişilikleri açısından çeşitlendirilmiş on beş karakter verdi, bu grupta ozanların şarkılarında övülen kahramanların yanı sıra halk tarafından korkulan karanlık kişiler ve canavarlar da yer alıyor.

Yukarıda bahsedilen gruptan üç kahraman seçilebilir, yolculuğunda bir oyuncu herhangi bir anda seçilen karakterler arasında geçiş yapabilir, iblisin benzersiz yetenekleri nedeniyle, seçilen bir kahramana dönüşebilir. Dahası, Devourer rolünü üstlenebilir ve canavarların yaşadığı alternatif boyuta seyahat edebilir. Bu şekilde, bir oyuncu fiziksel bir formda var olmayan rakiplerle yüzleşebilir, onları gizlice geçebilir ve bazı mantıksal bulmacaları çözebilir. Tüm bunlar hikayeyi ilerletmek için yapılması bazı noktalarda gereklidir.

Hikaye ilerledikçe, oyuncu daha güçlü ekipmanlara erişebiliri. Bu, kişinin karakterini hasardan koruyan silahlar ve zırhlar anlamına gelir, tüm öğeler ayrıntılı işçilik sistemi kullanılarak geliştirilebilir. Bir oyuncunun düşmanlarını ortadan kaldırarak ve görevleri tamamlayarak kazandığı deneyim puanları da önemlidir. Kahramanlar seviye atlar ve giderek daha güçlü savaş yeteneklerinin kilidini açar.

Shadows: Awakening iyi 3D görsellere sahiptir. En üst kalitede olmasalar da, en güçlü büyülere eşlik eden özel efektler gibi bazı unsurlar birçok oyuncuyu tatmin edecektir. Dahası, oyunun ses kalitesi övgüyü hak ediyor. Tüm diyaloglarda seslendirme var ve yolculuklarında oyunculara özel bestelenmiş müzikler eşlik ediyor. Oyun ortalama 30 saate yakın bir içerik sunmaktadır.


Oyundan Görüntüler:

1692781497028.png

1692781513726.png

1692781538757.png

1692781567589.png

1692781577303.png

1692781637800.png


Oynanış Videosu:

 
Üst