Oyun Önerisi: The Technomancer

Penetrator God
Çırak
1691923048919.png


Steam Sayfası

Oyun Hakkında:

The Technomancer bir siberpunk temalı aksiyon RPG'sidir ve aynı firmanın elinden çıkan Mars War Logs'un devamı niteliğindedir. Orijinal adıyla da Mars: Paradise Lost olarak bilinen oyun ile Bound by Flame, Of Orcs and Men ve Faery'nin yaratıcısı Spiders stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. 28 Haziran 2016'da çıkış yapmıştır.

Hikaye bizi teknolojinin büyü ile kesiştiği ve savaşan grupların en değerli kaynak olan suya erişim için savaştığı önceki yapımdan bilinen siberpunk evrenine geri götürüyor. Technomancerlar muazzam siyasi nüfuza sahip genetiği değiştirilmiş savaşçılardır ve aynı zamanda kadim bilginin koruyucularıdır. Savaşta en son teknolojiyi kaynağı atalarının bilgeliğinde yatan mutasyon yoluyla elde edilen doğaüstü güçle birleştirirler. Tüm bunlar sayesinde onlar toplumun gözünde yarı tanrılar gibi görülürler, ancak mutantlara karşı duyulan yaygın nefret nedeniyle varlıkları bazen beklenmedik olaylara neden olabilir.

Oyuncu, görevi son derece değerli bilgi ve teknolojinin kaynağı oldukları için Dünyadan gelen güçlü eserleri bulmak ve korumak olan genç ve deneyimsiz Technomancerlardan birinin rolünü üstlenir. Oyun, mevcut altı gruptan birinin yanında yer almamızı sağlıyor. Her birinin, oynanışı ve belirli görevleri yerine getirme şeklimizi etkileyen güçlü ve zayıf yönleri vardır. Oyun sırasında yapılan seçimler hikayenin sonunu etkileyecektir.

Oyun mekanikleri ilk oyunda görebildiklerimize çok benziyor. Karakter geliştirme sistemi, ekibimize katılan NPC'ler ve kapsamlı bir üretim sistemi gibi bir dizi tipik RPG unsurunu kullanmaktadır. Ancak oynanış, ilk oyunda özellikle oyunculardan en çok eleştiri alan yönlerde değiştirildi ve geliştirildi. En önemli değişikliklerden biri, çok daha kapsamlı hale gelen ve zenginleştirilen hikaye ile ilgili görevlerin çeşitliliğidir. Oyun ortalama 30 saat bir oynanış sunmaktadır.


Oyundan Görüntüler:


1691923146248.png

1691923181046.png

1691923197840.png

1691923222064.png
Oynanış Videosu:

 
Üst