Oyun Yama İsteklerinizi Buradan Yapabilirsiniz | Page 2 | Wardom.Org

Oyun Yama İsteklerinizi Buradan Yapabilirsiniz

erdinc73

Çırak
Football Manager 2010 Patch 10.3.0

Yamasını sitesinden indirdim fakat nasıl yükleniyor onu bulamadım.
FM2010_v10.3.0_Mac_Patch.dmg uzantılı bir dosya bunu nasıl yükleyebilirim?

raptor32

Forum Kalfası
Crysis 2 Türkçe yama yada dil paketi mümkünse alabilirmiyim bulduklarım işe yaramadıda
Sıfırdanda indirmek istemiyorum

salihbinsalih

Daimi Üye
k.bkmayn tam yeri olmadığını biliyorum ama en doğru yer burasıdır diye dusundum..

cok aradım baska formlarda ama bulamadım
bir isteğim olacak

elimde worms armageddon oyunu var ama kırılmış sanırsam oynarken cd istemiyor..

bu oyunu netten oynamak için oyunu guncellemem gerekiyomus . guncellemeyi indirdim yukledim. oyunu açamadım , CD istiyor .. update patch bu : ftp://ftp.team17.com/pub/t17/patches/pc/WA_update-3.6.31.0_Beta_Installer.exe

içini açıp biraz kurcaladım ,dosyaları tek tek değiştirmeyi denedim ama oyunu çalıştıramadım exe dosyasının surumu farklı olduğu için olsa gerek işe yaramadı :(

şimdi bu güncellemeyi nasıl yapabilirm ? aslında orjinal bi iso bulsam bunlara hiç gerek kalmazdı .. neyse simdiden tesekkür ederim .)

M

müzikci

Misafir Üye
Oyun

k.bkmayn tam yeri olmadığını biliyorum ama en doğru yer burasıdır diye dusundum..

cok aradım baska formlarda ama bulamadım
bir isteğim olacak

elimde worms armageddon oyunu var ama kırılmış sanırsam oynarken cd istemiyor..

bu oyunu netten oynamak için oyunu guncellemem gerekiyomus . guncellemeyi indirdim yukledim. oyunu açamadım , CD istiyor .. update patch bu : ftp://ftp.team17.com/pub/t17/patches/pc/WA_update-3.6.31.0_Beta_Installer.exe

içini açıp biraz kurcaladım ,dosyaları tek tek değiştirmeyi denedim ama oyunu çalıştıramadım exe dosyasının surumu farklı olduğu için olsa gerek işe yaramadı :(

şimdi bu güncellemeyi nasıl yapabilirm ? aslında orjinal bi iso bulsam bunlara hiç gerek kalmazdı .. neyse simdiden tesekkür ederim .)
Worms Armageddon Download Bölümü - Ana Dosyalar - Worms Armageddon Güncelleme al değerli kardeşim