Paranormal Activity 2007 | Gösterim 15 Ocak 2010 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Paranormal Activity 2007 | Gösterim 15 Ocak 2010

Strawberry Fields

Forum UstasıYapım: 2007 ~ ABD
Tür: Gerilim , Gizem , Korku
Oyuncular: Katie Featherston , Micah Sloat , Amber Armstrong , Ashley Palmer , Crystal Cartwright
Yönetmen: Oren Peli
Senaryo: Oren Peli
Yapımcı: Oren Peli , Jason Blum , Steven Schneider
Filmin Websitesi: http://www.paranormalactivity-movie.com/
Süre: 1 saat 39 dk
Gösterim Tarihi: 15 Ocak 2010 (Türkiye)


Konusu

Oren Peli’nin yönettiği ve Katie Featherston, Micah Sloat, Mark Fredrichs ile Ashley Palmer’ın oynadığı Paranormal Activity, 15 Ocak 2010’da Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yeni evli genç bir çift, evlerinden gece vakti gelen esrarengiz seslerin kaynağını bulabilmek için yatak odalarına bir kamera alırlar. Genç kadın, evde var olması muhtemel bir paranormal varlıktan şüphelenirken, kocası da böyle bir şeyin varlığının gerçek olması halinde onu kameraya çekmeye kafayı takmış durumdadır. Kadın, kocasının bu tavrının evdeki paranormal olayları daha da tahrik edeceğinden korkuyordur…

Bu yılki Slamdance Film Festivali'nde izleyenleri kelimenin tam anlamıyla "koltuklarına yapıştıran" Oren Peli'in filmi Paranormal Activity, Medyavizyon tarafından 15 Ocak 2010 tarihinde sinemalarda.
Fragman için
 

Peker

Forum ustası
Uygar Özdemir verdi bu filmi bana..

Ve uyardı,yalnız izleme,yengeyle beraber hiç izleme..

Adam haklıymış..

Kesinlikle tavsiye ederim.

Alışılagelmiş kanlı,hayaletli,testereli gerilim filmlerinden oldukça farklı.

Atlamayın bu filmi derim..
 

sheriat

Çırak
beş para etmeyen bir film sadece sıkıcı hollywoodun içine düştüğü konu sıkıntısını açıkça görebiliyoruz bu filmde ısrarla cin muhabbeti yeter artık bu zamanda böyle film yapılmaz.
 
beş para etmeyen bir film sadece sıkıcı hollywoodun içine düştüğü konu sıkıntısını açıkça görebiliyoruz bu filmde ısrarla cin muhabbeti yeter artık bu zamanda böyle film yapılmaz.
bize değil yönetmene bağır :D

aslında amatör kamera ile film izlenmiyor haklısın.kanlı orman vardı bir ara film diye piyasaya çıktı tristler gitmiş kendi amatör kameraları iile çekmişler ölen ölene :D dolayısıyla zevk alınmıyor veyahut zevki düşütüyor...:D
 
Üst