Paranormal Activity 2007 | Gösterim 15 Ocak 2010

Strawberry Fields
Forum Ustası
Konu içeriğini görebilmek için lütfen sayfayı aşağı kaydırın ya da buraya tıklayın. İçerik hemen aşağıdadır.

Siteyi reklamsız gezmek için lütfen üye olun ya da giriş yapın.

Yapım: 2007 ~ ABD
Tür: Gerilim , Gizem , Korku
Oyuncular: Katie Featherston , Micah Sloat , Amber Armstrong , Ashley Palmer , Crystal Cartwright
Yönetmen: Oren Peli
Senaryo: Oren Peli
Yapımcı: Oren Peli , Jason Blum , Steven Schneider
Filmin Websitesi: http://www.paranormalactivity-movie.com/
Süre: 1 saat 39 dk
Gösterim Tarihi: 15 Ocak 2010 (Türkiye)

Konusu

Oren Peli’nin yönettiği ve Katie Featherston, Micah Sloat, Mark Fredrichs ile Ashley Palmer’ın oynadığı Paranormal Activity, 15 Ocak 2010’da Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yeni evli genç bir çift, evlerinden gece vakti gelen esrarengiz seslerin kaynağını bulabilmek için yatak odalarına bir kamera alırlar. Genç kadın, evde var olması muhtemel bir paranormal varlıktan şüphelenirken, kocası da böyle bir şeyin varlığının gerçek olması halinde onu kameraya çekmeye kafayı takmış durumdadır. Kadın, kocasının bu tavrının evdeki paranormal olayları daha da tahrik edeceğinden korkuyordur…

Bu yılki Slamdance Film Festivali'nde izleyenleri kelimenin tam anlamıyla "koltuklarına yapıştıran" Oren Peli'in filmi Paranormal Activity, Medyavizyon tarafından 15 Ocak 2010 tarihinde sinemalarda.

Fragman için

emter
Forum Kalfası
Alla alla bu benim pcde var daha izlemedim :D nasıl vizyona girecek bu benım pcdeyken :p

Peker
Forum ustası
Uygar Özdemir verdi bu filmi bana..

Ve uyardı,yalnız izleme,yengeyle beraber hiç izleme..

Adam haklıymış..

Kesinlikle tavsiye ederim.

Alışılagelmiş kanlı,hayaletli,testereli gerilim filmlerinden oldukça farklı.

Atlamayın bu filmi derim..

Raishada
Hızlı Çırak
Bu filmin konusunu ve bazı olaylarını bana arkadaşım anlatmıştı...

İzleyecektim. Yemedi... :D

Fоx
Banned
bu filmi yaşamak iseteyen varsa benim odamada geldin

- Yönetici düzenlemesi: :
CHW90
Daimi Üye
çok önceden izlemiştim.Gerilim filmlerini seven birisi olarak sadece son çıkan yazıdan etkilendim gerisi tırt :)

smq41
Daimi Üye
izlemedim fakat ... yorumcular tüm zamanların en korkunç filmi gibi şey söylemişler.

sheriat
Çırak
beş para etmeyen bir film sadece sıkıcı hollywoodun içine düştüğü konu sıkıntısını açıkça görebiliyoruz bu filmde ısrarla cin muhabbeti yeter artık bu zamanda böyle film yapılmaz.

Military Gang
Banned
beş para etmeyen bir film sadece sıkıcı hollywoodun içine düştüğü konu sıkıntısını açıkça görebiliyoruz bu filmde ısrarla cin muhabbeti yeter artık bu zamanda böyle film yapılmaz.
bize değil yönetmene bağır :D

aslında amatör kamera ile film izlenmiyor haklısın.kanlı orman vardı bir ara film diye piyasaya çıktı tristler gitmiş kendi amatör kameraları iile çekmişler ölen ölene :D dolayısıyla zevk alınmıyor veyahut zevki düşütüyor...:D