Paranormal Activity 2009 [AkLı SeLim oLan İzLemesin]

TheVikinGs
Banned
Sadece Allah'a inanınırım kanka..;)

sana bir film önereyim, en beğendiğim filmlerden biri (İnce Kırmızı Hat-Thin Red Line) umarım korku filmlerini izlediğin gibi izlemezsin;)
Her filmi pur dikkat izlerim. Yasarim onu.
Bunuda oyle yapacagim :D
Bu gece uyumayacagim icin rahat olmaya calisiyorum :p

Tavsiye ediyorsan izlerim birazdan. Tesekkur ettim.

cyBER_haylaz
Cool Üye

Boyle dusunerek hic bir film izlenmez :)
Film izlerken, filme ayak uydurmadikca hic bir anlami kalmaz.
Bakin amerikalilara,avrupalilara, sinemalarda oynanan en basit filmi bile filmi
yasayarak anlatirlar.
Cunki film izlenirken yasanir.
Film izlerken o kameranin arkasini dusunerek izlersen, hic bir filmden tat
alamazsiniz tabi.
Ayrica insanlarin korku ve gerilim filmlerini izlemek istemesinin ana nedeni budur.
Oyleyse Bilim kurgu izlerkende yapin bakalim bu yorumlari.
Buna inanmayinmi diyeceksin :D
mavicocuk tabiki dogru soyluyor, bunu teyid etmek bile tuhaf bence..
Hayalet diye birsey yoktur tabiki.
Ama filmi gercek bir seyirci olarak izlerseniz, her filmin insanda birakabilecegi etkiler olacaktir.
Bu, filmi layikiyla izlemis olmanizin kanitidir.;)
Arkadaşım ben film izleme taktiklerinden bahsetmedim napmışsın sen :D
Ayak üstü yerden yere vurmaya çalışmışsın resmen yahu :) ben sadece korkudan bahsettim. Ben her filmi yeterince ayrıntılarıyla izliyorum zaten.Ordaki mülahazada sadece korkunun gerçekliği veya gerçekleştirilmeye çalışıldığı üzerineydi. :)

Neyse hakkımızda hayırlısı.

Filmde herşey gerçekçi görünebilir zaten gerçekçi görünmeyen şeyi baktığın zaman saçmalık hissine kapılmazmısın. o ayrı bi konu. Bilim kurgu ya gelince izlemem fantastik tarzınıda izlemem ha bi tane izledim geçen gün ama o apayrı bişidi söyliim transformers ı izledim hızına yetişmek için reklam aralarında kalbimi yavaşlatmaya çalışıyodum resmen :) acayip seriye bağlamışlar gayette gerçekçiydi.

nyse uzattıkça uzatıyorum hayırlı geceler...

TheVikinGs
Banned
İnsan kendini korkutur kaç yaşındasınız kaç yıldır bu hayatı yaşıyosunuz duymadığınız sesleri bir film izleyincemi duymaya başlıyorsunuz. Garip bişi yani.
:)
bi tane izledim geçen gün ama o apayrı bişidi söyliim transformers ı izledim hızına yetişmek için reklam aralarında kalbimi yavaşlatmaya çalışıyodum resmen :) acayip seriye bağlamışlar gayette gerçekçiydi.
:rolleyes:................:D:D