Pes 2017 tanıtım

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi




Geçtiğimiz günlerde KONAMI E3 – The Electronic Entertainment Expo‘da PES 2017‘yi oyun severlere tanıttı. Oyun hakkında neredeyse bütün detaylar ortaya çıktı. PES 2017 oynanış videosu da bu detaylar arasında yer alıyor.

PES 2017, KONAMI’nin ününün başarısını devam ettirecek gibi görünüyor. İnanılmaz görseller, mükemmel animasyonlar, geliştirilmiş hakemler, açık ve ölü top durumlarında anlık taktik değişiklikleri futbol simülasyonunda yeni bir dönem başlatıyor.

PES 2017 İndir

PES 2017, henüz indirmeye sunulmadı. İndirmeye sunulur sunulmaz aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

PES 2017 İndir

PES 2017 Oynanış Videosu
PES 2017 oynanış videosu yayınlandı. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde PES 2017’nin efsane bir oyun olduğunu görebilirsiniz.





PES 2017 Hakkında Bütün Detaylar
Gerçek Kontroller
PES 2017 oyununu gerçekçi kontrolleri ile sağlam bir adımla oyuncuların karşısına çıktı. Başarılı bir şekilde tasarlanmış gerçekçi görseller ve gerçekçi oyun kontrolleri ile PES 2017 gerçeklik konusunda zirve olabilir. Fox Engine oyun motorundan gücünü alan PES 2017 oynanış videosundan da göreceğiniz gibi gerçekçiliği göz dolduruyor.


PES 2017 Gerçek Kontroller

Hassas Paslar
Gerçek dokunuş özelliği topun yüksekliği, pasın şiddeti ve futbolcunun doğal yeteneğine bağlı olarak futbolcuların topla buluşma şeklini belirleyebilecek. Yeni ‘Hassas Pas’ özelliği PES 2017’nin yeni top fiziklerini ön plana çıkaracak, ve diğer oyuncuların durumlarına göre pas verebileceksiniz. Hassas Pas – Gerçek Dokunuş ve gerçek top fiziği sayesinde pas vermek artık PES 2017’de bir sanata dönüşecek. Yani pası isabetini ve hızını bir çok faktör belirleyecek. Futbolcu yeteneklerinin ön planda olduğu paslarda futbolcunun yönü ve açısı da etkili olacak.


PES 2017 Hassas Dokunuş

Yeni Animasyonlar
PES 2017 ile birlikte yepyeni bir sürü animasyon bulunuyor. Bu animasyonlar sayesinde paslar ve uzaklaştırılan toplar akıcı, çarpışmalar ve mücadeleler gerçekçi biçimde sunuluyor. Ayrıca ünlü oyuncuların gerçek hayatlarındaki koşu stilleri ve kişisel özellikleri de sahaya yansıyacak. Futbolcuların nefesleri havada buharlaşacak, topun kale direğine çarpması ile kale direği titreyecek ve yeni aydınlatma ve stadyumlarda PES 2017 ile bambaşka bir hal almış durumda.


PES 2017 Yeni Animasyonlar

İlk Temas
Gerçek Dokunuş özelliği topla buluştukları andaki kontrollerini kapsıyor. Bu özellik sayesinde PES 2017’de futbolcuların kendine has dokunuşları olacak. PES 2017’de ilk temas futbolcunun özelliklerine ek olarak topun dokunuşu tarafından yönlendirilen gerçek top fizikleri yolu ile hesaplanmış olacak. Yani bulunduğu yere göre, oyuncunun fiziksel özelliklerine göre ve topun hızına göre farklı farklı gerçek dokunuşlar görebileceksiniz.

Kornerler
PES 2017’de kornerler için özel düzenlemeler mevcut. Takım halinde savunma yapabilir veya aynı şekilde takım halinde bir korner organizasyonu yaparak hücumda etkili olabilirsiniz. Yani kornerlerde artık kafa toplarında dilediğiniz gibi etkili olabilirsiniz.


PES 2017 Kornerler

Gerçekçi Görseller
PES 2017’de görseller Fox Engine motoru ile birlikte resmen çağ atladı diyebiliriz. Işık kaynaklarının 2 katıya çıkarılması, taraftar modelleri ve saha dokularının elden geçirilmesi ve görsellerin her zamankinden daha gerçekçi olması PES 2017’yi büyüleyici yapıyor. Futbolcuların kışın aldıkları nefes, yağmurlu maçlarda topun çarpması ile harekete geçen damlalar ve hatta ayak darbeleri ile sahanın çimleri yerden sökülebilecek. Gündüz maçlarındaki gölgeler daha belli olacak ve frikiklerde yeni nesil beyaz spreyleri görebileceksiniz.


PES 2017 En Gerçekçi Görseller

Doğal Futbolcu Hareketleri
Eklenen yeni animasyonlar sayesinde her oyuncunun farklı farklı tepkileri olabilecek. Pas verirken, pas alırken, şut çekerken, kalecilerin kurtarışları, hakemlerin kararlarına verilen tepkiler gibi bir çok doğal futbolcu hareketleri yer alıyor. Bu özellikleri ile PES 2017’nin çıkması için sabırsızlanan bir sürü futbol oyunu hastaları olabilir.


PES 2017 Doğal Oyuncu Hareketi

Takım Kontrolü
Bu özellik sayesinde PES 2017’de ki takımınızı dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Oyuna başlamadan önce veya oyun sırasında oyunun hücum ve savunma anlayışını istediğiniz şekilde değiştirebileceksiniz. Değiştirdiğiniz an bu kontroller hemen sahaya yansıyacak. Yani takımınız ile ister savunma yapabilir, isterseniz de hücuma kalkıp gol yolları arayabilirsiniz.


PES 2017 Takım Kontrolü

Yeni Stadyumlar
PES 2017 ile gelen birbirinden güzel ve farklı stadyum bulunuyor. Benzersiz stadyumlara PES 2017 ile kavuşacaksınız.

Hakemler
PES 2017’de hakemler gerçeğe yakın kararlar verebilecekler. Faul olduktan sonra oyuncu eğer avantajını kaybetmediyse hakem avantaja bırakabilecek. Ve eğer hareket kötü oldu ise oyun durduktan sonra o pozisyon hakkında karar verebilecek.


PES 2017 Hakemler

Gelişmiş Talimatlar
PES 2017’de oyuncular takım ideolojisine bağlı olarak ağır adam markajı veya Tiki-taka gibi kişisel talimatları “Gelişmiş Talimatlar” kısmından ayarlayabilecek. Yani dilediğiniz gibi stratejiler belirleyerek maçları kazanabilirsiniz.


PES 2017 Gelişmiş Talimatlar

Yapay Zeka
PES 2017’de ki yapay zeka sizin oynayış tarzınızı, stratejinizi, oyuncu değişikliklerinizi, pas verişinizi veya şut çekişinizi öğrenecek ve kendini size karşı geliştirecektir. Bu sayede her zaman daha zor bir rakip ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

PS4 için Veri Paylaşımı
Yarattığınız takım ve futbolcuları USB yoluyla kolayca başka bir makineye aktarabileceksiniz. Bu sayede PES 2017’nizi her cihazda oynayabileceksiniz.

PES 2017 İzcileri
PES 2017 izcileri sizler için oyuncular bulacaktır. Bu sayede en iyi oyuncuları bulabilirsiniz.


PES 2017 İzcileri

PES 2017 Oyuncu Analizleri
PES 2017’de oyuncu analizleri uygulaması da çok gelişmiş görünüyor. Bu sayede oyuncu analizlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


PES 2017 Oyuncu Analizleri

PES 2017 Maç Analizleri
Maç sonu analizleri yaparak bir daha ki maçlarda daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.


PES 2017 Maç Analizleri

PES 2017 Oyuncu Transferleri
PES 2017’de oyuncu transferleri gerçekleştirirken kredi alabilirsiniz. Oyuncu için ücretlendirmeler veya parana transferi yapabilirsiniz. Yani oyuncu transferleri gerçekteki gibi olacak.


PES 2017 Oyuncu Transferleri

PES 2017 Takım Rolleri
PES 2017’de tercih edebileceğiniz 22 adet takım rolleri bulunuyor.


PES 2017 Takım Rolleri
 
gorkem
Forum Ustası
Bunun oyun olduğunu hatırlatması lazım birilerinin Konami'ye...Gerçekçiliğin bu kadar boku çıkınca oynanışıda bir o kadar zorlaşıyor...o kadar similasyona ne gerek var...düzgün pas atmak için 5 tuşa birden basıp, yok açı, yok duruşu, yok adamın tipi, sol ayağı sağ ayağı v.b....oyun oyun olmaktan çıkıp, resmen bir "iş"e dönüşüyor...eğlence için değil, sanki ücretli mesai noktasında zorluyor insanı...
 
alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
fifa 2007 hala efsane...

şimdiye kadar çıkan bütün versiyonlar silinirken 2007 hep kaldı ...

peste ise 2013 şimdilik tahtını koruyor...
 
Üst