Philips SB-5200 Ürün İnceleme | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Philips SB-5200 Ürün İnceleme

B

By ToNiK

Misafir Üye
Philips’in mükemmel ses kalitesine sahip SB5200 Taşınabilir Kablosuz Hoparlörü, etkileyici tasarımı ve birbirinden güzel renkleriyle nereye giderseniz gidin eğlenceyi de yanınızda götürmeyi vadediyor.

Bluetooth üzerinden kablosuz müzik dinleme ayrıcalığı tanıyan SB5200– BR-1X, birden çok BR-1X’i birbirine bağlayarak daha büyük bir müzik sistemi kurma olanağı da sunuyor. Favori müziğinizin, video veya oyun sesinizin keyfini kablosuz olarak yaşayabileceğiniz gibi içinde bulunan dahili mikrofon sayesinde sevdiklerinizle hoparlörden telefonla görüşebilmenin de mutluluğunu yaşayabilirsiniz.


Sizinle birlikte gezmek için tasarlanan BR-1X, sağlamlaştırılmış yapısıyla, kolay ve mobil müzik dinleme deneyimi yaşatıyor. SB5200 sahip olduğu üst düzey teknolojiyle; iPod/iPhone/iPad’e veya akıllı telefonlar, tablet ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi başka Bluetooth cihazlarla birlikte kullanılabiliyor. Philips Hoparlör teknolojisi ile geliştirilen SB5200; dış ve iç mekan kullanımı için 2 seçilebilir ses ayarı, dış ve iç mekan modu bulunduruyor. Aktif kullanım için büyük askı kayışına sahip ürün, dahili şarj edilebilir pil ile çalışıyor. Boyutları 210 x 100 x 80 mm olan SB5200’ün Bluetooth menzili 10 metre ve 6 saat pille çalışma özelliği bulunuyor. Ürün 299 TL’lik satış fiyatıyla müzik severlerin beğenisine sunuluyor.
 
Üst