Polis balosunda çifte standart

edoram
Forum Ustası
Polis oğluna yasak, vali kızına serbest

SAMSUN Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, bir polis çifti, yanlarında oğulları olduğu gerekçesiyle Polis Balosu’na almazken 5 dakika sonra kızıyla gelen Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç’i kapıda karşıladı.

Fuar İçi Villa Düğün Salonu’nda önceki akşam düzenlenen baloya Vali Hasan Basri Güzeloğlu başta olmak üzere il protokolü tam kadro katıldı. Polis Balosu’na Asarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis çift de katılmak istedi. Yanlarına oğullarını da alarak büyük bir heyecanla baloya gelen çift kapıda hüsrana uğradı.

Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, baloya çocuk getirilemeyeceğini belirtince polis çift, çocuklarıyla birlikte büyük üzüntü içerisinde salonun kapısından döndü.

VALİ YARDIMCISINA SERBEST

Bu olaydan tam 5 dakika sonra bu kez Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç geceye katılmak üzere eşi ve çocuğuyla salona geldi. Polis çifti, ‘yanlarında çocuk getirdikleri için’ baloya almayan Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, bu kez Vali Yardımcısı Genç ile eşi ve çocuğunu kapıda karşıladı. Gece boyunca doyasıya eğlenen Vali Yardımcısı Genç’in küçük kızı, sık sık çıktığı sahneden güçlükle indirildi.

KAYNAK

adalıkadir41
Banned
ne iş yaa...

kendi balona katılamıyosun.

ufacık bi baloda bunu yapan başka şeylerde de yapar.

alsınlar abicim müdürü ...

EnVeR
Forum Ustası
ne iş yaa...

kendi balona katılamıyosun.

ufacık bi baloda bunu yapan başka şeylerde de yapar.

alsınlar abicim müdürü ...
Şöyle bi soru sormak istiyorum; Bi düğün yapıyorsun sade tören havasında bişey olacak davetiyelere de çocuk istemiyoruz diye yazdın.Kimsede getirmedi çocuğunu.Ama düğünün son anlarında başbakan-bakan-vali vs. çocuğunun elinden tutmuş geliyor. Sayın başbakanım (yada herkimse) çocukla kabul edemiyoruz sizi geri çevirmek zorunda kalacağım diyebilir misin?

Çocuk istenmeyeceği gayet normal, çünkü sessiz sakin resepsiyon havasındaki bi törenin 5 hiperaktif çocukla ne hale gelebileceğini herkes tahmin edebilir. :)

Sayın vali eğer "benim çocuğu almasınlarda göreyim" havasında o baloya gitmişse ayıp etmiştir, ama bi anlık boşluğa geldiyse onu daha üst makamlarından başka kimsenin geri çeviremeyeceğide gayet açık.

O kadar harcama yapılmıştır. Çocuklar için özel bi bölüm ayarlanıp orda çeşitli oyunlarla vs. çocuklara da güzel bi gece yaşatılsaydı ne böyle bi sıkıntı olurdu nede böyle haberler.

edoram
Forum Ustası
Şöyle bi soru sormak istiyorum; Bi düğün yapıyorsun sade tören havasında bişey olacak davetiyelere de çocuk istemiyoruz diye yazdın.Kimsede getirmedi çocuğunu.Ama düğünün son anlarında başbakan-bakan-vali vs. çocuğunun elinden tutmuş geliyor. Sayın başbakanım (yada herkimse) çocukla kabul edemiyoruz sizi geri çevirmek zorunda kalacağım diyebilir misin?

Çocuk istenmeyeceği gayet normal, çünkü sessiz sakin resepsiyon havasındaki bi törenin 5 hiperaktif çocukla ne hale gelebileceğini herkes tahmin edebilir. :)

Sayın vali eğer "benim çocuğu almasınlarda göreyim" havasında o baloya gitmişse ayıp etmiştir, ama bi anlık boşluğa geldiyse onu daha üst makamlarından başka kimsenin geri çeviremeyeceğide gayet açık.

O kadar harcama yapılmıştır. Çocuklar için özel bi bölüm ayarlanıp orda çeşitli oyunlarla vs. çocuklara da güzel bi gece yaşatılsaydı ne böyle bi sıkıntı olurdu nede böyle haberler.

Çocuk alınmıyorsa kimsenin ki Alınmasın eğer bir kişi bile geri çevriliyorsa ki çevriliyor o zaman valininkininde geri çevrilmesi lazım

adalıkadir41
Banned

taviz tavizi doğurur.

tek kelimeyle adil olacaksın...

EnVeR
Forum Ustası
edoram demiş ki:
Çocuk alınmıyorsa kimsenin ki Alınmasın eğer bir kişi bile geri çevriliyorsa ki çevriliyor o zaman valininkininde geri çevrilmesi lazım
taviz tavizi doğurur.

tek kelimeyle adil olacaksın...
yani sorduğum soruya göre içtenlikle

Sayın başbakanım (yada herkimse) çocukla kabul edemiyoruz sizi geri çevirmek zorundayım

diye geri çeviririm diyebiliyorsunuz yani.
Helal olsun valla çoğu kişi yapamaz bunu;)

Bende yapılanın doğru olduğunu söylemedim,çözümüde söyledim.Ama o merdivenlerin başında müdür olarak bi polisi geri çevirebilirsin ama valiyi çeviremezsin (ast-üst ilişkisi)

iynx.Forever
En Agresif Üye

Sayın başbakanım (yada herkimse) çocukla kabul edemiyoruz sizi geri çevirmek zorundayım

Bende yapılanın doğru olduğunu söylemedim,çözümüde söyledim.Ama o merdivenlerin başında müdür olarak bi polisi geri çevirebilirsin ama valiyi çeviremezsin (ast-üst ilişkisi)
kişiler yada mevkiler özel muameleyi gerektirir diyorsan, milletçek pek çok şeyi haketmekteyiz...

edoram
Forum Ustası

Bahsettiğimiz değer çocuktur kimin çocoğu olduğu değildir, doğru olan şudur ki kim gelirse gelsin kural kuraldır.

Şuı şekilde düşünmek gerekir.

Ben valiyim peki suç işledin yargı seni insan olarak mı yargılar vali olarak mı ?

Kural herkese kuraldır. ;)

Ben seni anladım Enver ;)

EnVeR
Forum Ustası
kişiler yada mevkiler özel muameleyi gerektirir diyorsan, milletçek pek çok şeyi haketmekteyiz...
(bknz: ast-üst ilişkisi)

Bahsettiğimiz değer çocuktur kimin çocoğu olduğu değildir, doğru olan şudur ki kim gelirse gelsin kural kuraldır.

Şuı şekilde düşünmek gerekir.

Ben valiyim peki suç işledin yargı seni insan olarak mı yargılar vali olarak mı ?

Kural herkese kuraldır. ;)

Ben seni anladım Enver ;)
Beni anladığına inanıyorum ama milletin gözünde de vali yalakası vs. birisi olarak görünmek istemiyorum, ki ilk mesejımda söyledim.

Konunun yargılanmayla ilgisi yok ama şunu söyleyeyim mesela baloya takım elbiseyle katılmak gerekir ama bi vali kot pantolon t-shirt ile gitse bile sayın valim sizi bu halde içeri alamam diyecek bi emniyet müdürü ben tanımıyorum. (ha valiye sonradan soruşturma açılır açığa alınır vs. o başka bi alanın konusu)

- Yönetici düzenlemesi: :