Prof. Kutluk Özgüven'den 12 yaşındaki kız çocukları için Akit TV'de skandal sözler!

1. alpay29

alpay29 Super Moderator

Prof. Kutluk Özgüven'den 12 yaşındaki kız çocukları için Akit TV'de skandal sözler!

[​IMG][​IMG]
    15.05.2020 19:15
    Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, Akit TV'de katıldığı canlı yayında 12-17 yaş aralığının ilk çocuğu doğurmak için en ideal yaş olduğunu söyledi.
    Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muttalip Kutluk Özgüven, Akit TV'de katıldığı Derin Kutu programında skandal ifadeler kullandı.

12-17 yaş aralığındak kızların doğum yapmaya en müsait yaş aralığında olduğunu belirten Özgüven, doktorların da bunu onayladığını iddia etti.

Özgüven'in sosyal medyada büyük tepki toplayan sözleri şöyle:

"Süperman diye bir şey yok hayal kahramanı ama, süper kadın diye bir ırk var. Ve bu da 13-16 yaş arasında, istediğiniz doktora sorun. 12-17 de olur. Muazzam rejenerasyon kabiliyeti var, vücudu mükemmel. Bu yaş ilk çocuğu doğurmak için ideal bir yaş olarak belirlenmiş. Yani ben diyorum ki; erkekler olsun, kadınlar olsun, biraz zekamızı koyalım."

MUTTALİP KUTLUK ÖZGÜVEN KİMDİR?

1968 doğumludur. Lisansını 1990 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde , Yüksek Lisansını 1992 yılında Manchester University Bilgisayar Dilbilimi Bölümü'nde, Doktorasını ise 2004 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Bölümü'nde tamamlamıştır. Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Doçent Doktor olarak görev yapmaktadır.

ÜNİVERSİTEDEN AÇIKLAMA

İstanbul Aydın Üniversitesi, Özgüven'in kullandığı ifadeler nedeniyle bir açıklama yayınladı. Üniversitenin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Üniversitemizde görev yapmakta olan Prof.Dr Kutluk Özgüven’in katıldığı televizyon programında yaptığı açıklama şahsi düşünceleri olup kabul edilmesi mümkün değildir. Kendisini şiddetle kınıyoruz. Söz konusu personel hakkında hukuki süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna duyurulur"

Kaynak Yeniçağ: Prof. Kutluk Özgüven'den 12 yaşındaki kız çocukları için Akit TV'de skandal sözler!

2. Gila

Gila Moruk Moderator

Dindar ve kindar bir nesil yetiştireceklerdi

Ne kadar cinsi sapık varsa baş köşelere doluştu

Bu gidişle sapık, totoş bir nesil yetiştirecekler

• Beğen Beğen x 1
  3. akay

akay Super Moderator

Şimdi buna ospu çocuğu desem ayıp olur dimi :cool: neyse demeyim o zaman

• Beğen Beğen x 2
  4. fearof

fearof Forum Ustası

bu tarz konuşma yapanların sapıklıkları genetik mi yoksa aldıkları eğitimden mi?

• Beğen Beğen x 1
  5. mavera55

mavera55 Forum Kalfası

Şerefsiz sapık falanda diyebilirsin ama deme değmez ağzını bozduğuna

6. Franticorpse

Franticorpse Forum Ustası

bırak babacım. aldıklarına "eğitim" denir mi. kansız, soysuz bunlar.

7. fearof

fearof Forum Ustası

Tabiiki de denir.

çünkü neticede bir yerlerde ,bir biçimde eğitilip ortalığa salınıyorlar.

• Beğen Beğen x 1
  8. Franticorpse

Franticorpse Forum Ustası

haklısın. şerefsiz bunlar, vicdansızlar.

Yükleniyor...