Program İstek

saslantas
Cool Çırak
Softros LAN Messenger v6.3.4
ful olanı lazım.Üst versiyonda olur.Diğer bilgisayarlara yükledim.2 gün deneme süresi kaldı diyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

saslantas
Cool Çırak
Başka bir program buldum.Arkadaşlar kullanmak isterlerse programın ismi '' Lan Messenger '' .
Program free yani ücretsiz.Şirket içerisinde lan üzerinde kullanmak isteyen arkadaşlar için birebir.
Programın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.herkese kolay gelsin.Site yöneticilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.
Kolay gelsin.

Blazesmeg
Çırak
Esoteric Software'in Spine adında bi' programı var, sürümü farketmez, bulabilen yardımcı olabilen biri olursa şimdiden çok teşekkür ederim ^^

ramiz_kazak
Hızlı Çırak
merhaba iyi gunler yine ben bir program daha ariyordum adi Vitro lase software voxelworx. bu programin full surumunu bulabilecek varmi?
simdidden tesekkurler. iyi calsimalar

Wardom Manager
Cool Çırak
Merhaba Arkadaşlar kolay gelsin,
Sizden şöyle bir ricam olacak.

Outllok'ta bu güne kadar ki yazışmış olduğum kişilerin mail adreslerini ayıklamam gerekiyor. Ve araştırmalarım neticesinde bulabildiğim en iyi program "Outlook Email Address Extractor" fakat bunun bir türlü crack li halini bulamadım.

Bunun cracklisi ya da benzeri bir program ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

intel1111
Daimi Üye
Windows XP İSO (tercihen 64 bit ama 32 bit bulunabilirse oda olur) serial key (windows işletim sisteminin kuruluşunda istenen anahtar) ile birlikte olmasını rica ediyorum.

Eğer denirse ki Windows 7 al buyur oda olur :)

sagacious
Genel Moderator
Windows XP İSO (tercihen 64 bit ama 32 bit bulunabilirse oda olur) serial key (windows işletim sisteminin kuruluşunda istenen anahtar) ile birlikte olmasını rica ediyorum.

Eğer denirse ki Windows 7 al buyur oda olur :)
Şu linkten Windows 7'nin hangi sürümünü kullanmak istiyorsan onun SHA1 değerini google'dan arat, torrent sitelerinden bulup edinebilirsin, sonra kalıbı dvd'ye yazdır.
Etkinleştirme işlemi için de Windows Loader kullanabilirsin.
Kolay gelsin.