Program İstek

intel1111
Daimi Üye
Windows orijinal yapma de
Google tıkla bulursun
key ne lüzüm var :p
:)

Şu linkten Windows 7'nin hangi sürümünü kullanmak istiyorsan onun SHA1 değerini google'dan arat, torrent sitelerinden bulup edinebilirsin, sonra kalıbı dvd'ye yazdır.
Etkinleştirme işlemi için de Windows Loader kullanabilirsin.
Kolay gelsin.
Verdiğiniz site sanırım Microsoft'un kendi sitesi, Windows 7'yi download için üyelik aktiv etme gibi birşey istiyor, tıkladım; "Benefit Access Number, Subscriber ID, or MPN Technical Contact ID" istiyor.

Birde arkadaşlar güvenilir SHA1 verecek bir arkadaş var mı? Çünkü İsviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre internetteki SHA1'lar virüs kaynıyormuş.

Ayrıca birde arkadaşlar güvenilir yerden Windows 10 linki buldum (denk geldim) , linkteki Windows 10; 64 bit

acaba bu Windows 10 64 bit işletim sistemini sistemime kurabilirmiyim?

Sistemim: İntel Pentium D

Son düzenleme:
_gokhan's
Forum Ustası
Evet Microsoftun kendi sitesi adam sana ordan SHA1 değerini bul diyor yani indirmek istediğin işletim sistemi hangisiyse hemen altında ''Details'' var ona tıkla SHA1 değerini görürsün onu kopyala yapıştır google :)

intel1111
Daimi Üye
Evet Microsoftun kendi sitesi adam sana ordan SHA1 değerini bul diyor yani indirmek istediğin işletim sistemi hangisiyse hemen altında ''Details'' var ona tıkla SHA1 değerini görürsün onu kopyala yapıştır google :)
Tamam anlaşılmıştır. Olay anlaşılmıştır cevabınız için çok teşekkürler. :) (cevabım geç geldi bunun için kusura bakmayın).

ceer14
Cool Üye
Diğer başlık database hatası nedeni ile sanırım uçmuş, isteklere buradan devam ediyoruz.

* İstediğiniz programın ismini ve versiyonunu belirtmeniz yeterlidir.
modeme ,ana pc ethernet kablosu ile bağlı diğer pcler wlan ile bağlı diğer pcler ay içersinden ne kadar kota harcadığını görmek istiyorum gerekirse hızını yavaşlatmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

krcbyli
Hızlı Çırak
Selamlar
NAVİMEX PEUGEOT 308 ANDROİD 4.4.4.KİTKAT
cihaz için güzel bir navigasyon programına ihtiyacım var.
Yardımcı olurmusunuz..

CİHAZ GENEL ÖZELLİKLERİ
ANDROİD 4.4.4 KİTKAT SİSTEM
CORTEX A9.1.6 Ghz DÖRT ÇEKİRDEK İŞLEMCİ
SAMSUNG DDR3 1 Gb RAM
GOOGLE ÜZERİNDEN SESLİ ARAMA
TELEFONDAN EKRANA KLİP YADA FOTOĞRAF GÖNDEREBİLME MİROR LİNK
TELEFONUNUZDA Kİ İNTERNET İLE BAĞLANABİLME TAŞINABİLİR WİFİ ÖZELLİĞİ
HIGH DEFINITION 1080 P FULL HD AMOLED EKRAN
16:9 HASSAS ÜSTÜN HIZLI DOKUNMATİK EKRAN
EKRAN ARKA PLANI DEĞİŞTİREBİLME
ARAÇ LOGO İLE AÇILIM LOGO DEĞİŞTİREBİLME
HIZLI KONUMLAMA YAPABİLEN NAVİGASYON
BLUETOOTH ÜZERİNDEN GÖRÜŞME YAPABİLME REHBER AKTARIMI
2.0 USB VE SD KART ÜZERİNDEN HIZLI VİDEO, MÜZİK VE FOTOĞRAF OYNATMA
SÜPER HIZLI CD - DVD OKUYUCU ÜZERİNDEN VİDEO, MÜZİK VE FOTOĞRAF OYNATMA
4x45 WATT STEREO YÜKSEK SES ÇIKIŞI ve EQUALIZER
EK MONİTÖR veya KAFALIK VİDEO ÇIKIŞI
VİDEO- SES AUX GİRİŞİ
YÜKSEK HASSASİYETLİ RADYO ALICISI RDS DESTEĞİ
DAHİLİ TV TUNER İLE KARASAL YAYIN TV DESTEĞİ
ARACINIZ İLE BİREBİR TUŞ RENGİ
DİREKSİYON KUMANDA UYUMU
HIZLI GEÇİŞ SAĞLAYAN GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
2 ÖN 2 ARKA 1 SUBWOOFER 5 KANAL AMFİ ÇIKIŞI
ARAÇ BİLGİLERİNİ ARAÇ DESTEKLER İSE EKRANDAN GÖRÜNTÜLEME

alpay29
Super Moderator
Site Yetkilisi
Sizden ricam Office 2016 Professional PLUS programi, Eger mumkunse multi lenguaje olsun yurt disindayim is yeri icin lazim.
simdiden cok tesekkurler.
sadece link buldum ..

virüs taraması yapmadan kurmayınız..

Office 2016 Professional PLUS VL Full Katılımsız Güncell TR ocak 2017
microsoft Office 2016 Professional PLUS VL Full Katılımsız,32x64bit destekli katılımsız otomatik kurulan seçmeli seçipte
kurabileceğiniz, gelişmiş office programıdır sitede normal kurulumuda mevcut.

NOT: Antivirus defender UAC vb kapatıp kurun
ve eski officeleri silip kurun

————————————————————-

Boyut:3-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: menzil
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Office 2016 Professional PLUS VL32bit
Office 2016 Professional PLUS VL64bit

(((Alternatif)))

(((Alternatif)))

bozkurtt82
Çırak
ilgilendiginiz icin tesekkurler ama programi kurmak icin diger ofis programlarini silin diyor , is yeri oldugu icin programi silmem soz konusu degil cunku devamli kullaniliyor ikinci bir konu bizim pc ler 7 farkli is yerinden ortak bir servidore bagli virus falan girmesin servidore diye dikkat gosteriyoruz . baska bir konuda gormustum ofiss kurum yaparken mevcut bulunan programi yeniliyor diye silmeden hic bir sey.

crowN
Forum Ustası
ıyı gunler hocam elınızde sıemens nx 10 surumu olan varmı ben bır tane ındırdm fakat crack yapamadım

burak0012
Çırak
işletme okuyorum şimdiden muhasebe programlarına göz atmak istiyorum logo varmış, expert de bu programları indirebileceğim link verebilirmisiniz video eğitimleri de olsa super olur teşekkürler arkadaşlar

akay
Super Moderator
Site Yetkilisi
işletme okuyorum şimdiden muhasebe programlarına göz atmak istiyorum logo varmış, expert de bu programları indirebileceğim link verebilirmisiniz video eğitimleri de olsa super olur teşekkürler arkadaşlar
Yerli platform yazılımları kendi sitelerinden demo olarak temin edebilirsiniz..bunun dışında tam sürüm yardım mümkün değil