Projeleriniz

ike
Daimi Üye
Beyler, benim düşündüğüm şey çok basit.. değişik başlıklarda veri girişi sağlayacak bir proje istiyorum.. fikirlerini paylaşacakalra şimdiden teşekkürler

notname
Forum Kalfası
Merhabalar ;
Arkadaslar Acil bir kodlamaya ihtiyacım var.

Şimdi Benim yaptıgım sistemde ;
Program Açık olan tüm prorgamların title lerini buluyor yni program adlrı nı buluyor daha sonra Listbox a aktarıor
ListBox'a aktardıktan sonr orda istediğin titleyi seçerek title değiştirebiliyorsun ;

Benim İsteğim ise ;
ListBox'a title leri eklerken ;
Önce Açık Olan Programlrın Pencere Numaraları nı Ekliyor Daha sonra Boşluk Bırakıyor ve Titlesini Yazıor ;
İsteğim ; ListBox İçinde Arama Yaptırmak ; Sadece Titlesini Bulmak ve Otomatik Olarak Seçtirmek ?
Program Pencere id'lerini bulmadan Title Değiştirmek :)

Kısası ; ListBox içinde diğelim şu ekli ;
573208 Görev Yöneticisi
347343 Hesap Makinesi ,,,,, vss vs
ben burda direk olarak listbox içinde aramak yaptırmk istiyorum
text1 e diğelim Hesap Makinesi Yazdıgım zaman otomatik olark Hesap Makinesi seçilecek listbox ta daha sonra titlesi ni değiştirecek ;
Görev yöneticisi yazdıgımda ootmatik seçip title değiştirecek ?

Yapabilirmiyiz ?
Lütfen Yardım Edin :S
Çok Önemli Bir proje için destek bekliorum

Tel 05362021213
Msn ; satis1@metalac.org ;
yardım edicek kşiye süprizim var.
..
kodunun o kısmını buraya koyman gerekli önce.

PesiZ
Misafir Üye
Program Ortağı

Arkadaşlar bende beraber program yazabileceğim ve bu programı baya ilerletebileceğim bir adam arıyorum.

takip sistemleri veya büyük keyloggerlar yapabiliriz.veya aklınıza gelen çoğu şeyi.

msn:serdar_gta@.com

Not:lütfen sadece bilgili arkadaşlar msnden mesaj atarsa sevinirim.

disquel
Çırak
chat programı yapacağım bunun v.1 inde dosya paylaşımı yok ama v.2 sinde dosya paylaşımı istiyrlar bu nasıl olacak ?

crazzy63
Cool Üye
Ben Yapmış Olduğum Projeyi Tasarladım diyelim ama Bunu Bir Keylogger Gibi Paket Yapmak ve Gizlemek vs bu konularda Yardım İstiyecektim ? Varmı Elinizde Yada Kod Vs Görüntü ?
şimdiden Tşkler

baha5860
Çırak
Arkadaşlar Projemei Nasıl keylogger koyarım projeye koyulan keyloggerlar ?

- Yönetici düzenlemesi: :