PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi | Page 3 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi

anil_salim

Çırak
Arkadaşım o sorunu halledemedim ama boşver ben bu sefer başka bişi sorucam :D psp yi kapatabilmek için yapılabilecek bir işlem var mı? Yoksa yeni birşey çıkacak ve o zamana kadar standby damı by by dicez psp ye?

anil_salim

Çırak
çok denedim ama en iyisi boşvermek gta sorununu şimdi gta ile ilgili bişi (liberty) bir görev yaptım adam bana çok para verdi ve oyun bitmiş gibi insanların isimleri falan çıktı ama kayıt ettiğimde bakıyorum %42 yazıyor sizin bir bilginiz varmı?

bir de yani bir versiyon çıkacakmı? yani psp yi kapatabileceğiz ama versiyon gitmicek?

sotlucky

Forum Ustası
çok denedim ama en iyisi boşvermek gta sorununu şimdi gta ile ilgili bişi (liberty) bir görev yaptım adam bana çok para verdi ve oyun bitmiş gibi insanların isimleri falan çıktı ama kayıt ettiğimde bakıyorum %42 yazıyor sizin bir bilginiz varmı?

bir de yani bir versiyon çıkacakmı? yani psp yi kapatabileceğiz ama versiyon gitmicek?
Versiyon Hakkında Maalesef Şuan için kesin Bir Bilgim yok:) Ne Desem Yalan Olur:)

Gta'da küçük görevleri yapmadıysanız %100 göstermezde:) %42'de Göstermemesi Lazım:) Şuanda Hiç Görev yokmu yapılabilecek?

anil_salim

Çırak
yok ve arabaya binmeyip telefon bekliyorum. birde bir ayrıntı ben bunu türkçe yapmıştım ama bazı şeyler yanlış yazılıyordu mesela taksicilik görevi için R3 tuşuna basın ama psp de r2 bile yock? ondan kaynaklanan bir hata olabilirmi?

qoKHanka

Çırak
benim psp 3004 4.21 version vardi 5.03 offical yaptim sonra senin dedklerini yaptim olsu iso oyunlarimida actim sorunsuz ama psp tamamen kapatıp aciinca o ayarlari tekarar yapmam gerekiyor bu sorunu giderme gibi bi şansım var mi hacim tekrar yardımcı olursan sevinirim

anil_salim

Çırak
bir sorum daha olacak ben bazı oyunları oynamaya başlayacağım sırada yani lütfen bekleyin ekranında psp donuyor ve kendi kendine kapanıyor. her seferinde yeniden versiyon atıyorum sorun ne olabilir?

faith1925

Çırak
burdaki solenıldıgı gibi chicken r2 yi yukledım.install loaderi calıstırıyorum psp kendını resetlıyor sıyah ekran cıkıyor aynen solenıldıgı gibi L ve R tuslarına basıyorum sonra (done with success) yazısı cıkınca yuvarlaga basıyorum biraz bekledıkten sonra sıyah ekran cıkıyor psp kapanıyor ne yapmam gerekır bilen biri yardımcı olursa sevinirm simdiden tesekkurler.

- Yönetici düzenlemesi: :

anil_salim

Çırak
Arkadaşım çok kötü bir şey oldu.Benim psp galiba brick oldu servise verdim.15 gün sonra gel dediler. Ben versiyonu ilerletim benim kartta oyun oynamamı engellemelerinden korkuyorum.Eğer bunu yaparlarsa versiyonu tekrar 5.03 yapabilecek miyim? Şimdiden teşekkürler.

emirr1990

Çırak
olmamasını temenni ederim fakat büyük ihtimalle gelişmiş versiyon ile sana teslim ederler zaten garanti belgesindevs.. belirtilmiş bu arada aynı oyun oynarken kapanma problemi bendede var nasıl olduda brick oldu bilgi verebilirmisin bende böyle bişeyle karşılaşmaktan korkuyorum birde garantiden aldığında garanti kapsamına girip girmediğini burda belirtebilirmisin mümkünse böylelikle gen a yüklenince garantinin gidip gitmediğini i tam olarak anlamış oluruz şimdiden teşekkürler

anil_salim

Çırak
bu versiyon garantiyi götürmez bence çünkü psp kapanınca gidiyor ve brick olduğunda psp kapanıyor.Benim brick şöyle oldu: kart okuyucu yok diye kartı psp ye taktım ve içine başka bilgisayara taşımak için bilgisayar oyunu atıyordum.Sonra bilgisayar dondu ve ben de salak gibi kartı çıkardım psp den sonra kırmızı bir ekran geldi ve bum psp gitti düzelir die kırmızı ekran varken kapattım
açtım ama açılmadı power ışığı yandı ama ekran açılmadı yarım dk sonra power da kapandı bataryasız çalıştırmayı denedim yine olmadı bataryayı çıkarıp 48 saate kadar bekledim olmadı ben de floryada ki servisi aradım ve onların söylediği yere götürdüm 15 sonra gel dediler cuma günü arayacağım gel derlerse gideceğim... psp yi herşeyi ile götürdüm ve adam sadece makinayı aldı... garantinin karşılayacağını söyledi birşeyin yeni verileceğini söyledi ama anlamadım :D psp yeni olursa kabul ama :D inşaalllah sen böyle bir durumla karşılaşmazsın insan çok korkuyor gerçekten internette okudum olmaz çöpe atın falan diodu ama iyiki garantiye götürdüm gelir umarım saygılar...

sotlucky

Forum Ustası
bu versiyon garantiyi götürmez bence çünkü psp kapanınca gidiyor ve brick olduğunda psp kapanıyor.Benim brick şöyle oldu: kart okuyucu yok diye kartı psp ye taktım ve içine başka bilgisayara taşımak için bilgisayar oyunu atıyordum.Sonra bilgisayar dondu ve ben de salak gibi kartı çıkardım psp den sonra kırmızı bir ekran geldi ve bum psp gitti düzelir die kırmızı ekran varken kapattım
açtım ama açılmadı power ışığı yandı ama ekran açılmadı yarım dk sonra power da kapandı bataryasız çalıştırmayı denedim yine olmadı bataryayı çıkarıp 48 saate kadar bekledim olmadı ben de floryada ki servisi aradım ve onların söylediği yere götürdüm 15 sonra gel dediler cuma günü arayacağım gel derlerse gideceğim... psp yi herşeyi ile götürdüm ve adam sadece makinayı aldı... garantinin karşılayacağını söyledi birşeyin yeni verileceğini söyledi ama anlamadım :D psp yeni olursa kabul ama :D inşaalllah sen böyle bir durumla karşılaşmazsın insan çok korkuyor gerçekten internette okudum olmaz çöpe atın falan diodu ama iyiki garantiye götürdüm gelir umarım saygılar...
Psp'nin Brick Olması İçin Flash-0 'a birşey işlenirken- uğraşılırken sorun olması gerekir. Sizin Anlattığınız durumda Brick Söz Konusu Değildir. Başka Bir Sorundan Kaynaklanıyor...