PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi | Page 4 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi

dr_divx

Çırak
mrblar bu çalışmayı daha önce yaptım ve gayet güzel kullanıodum yanlız cok ufak mb lı bir oyun attım psp ye ve psp kapandı...tekrar actıgımda crack dışı kaldı,aynı işlemi şimdi gene tekrarlıorum batarya %100 dolu ve aynısı olmuo :( crack lenmio sonuna gelince donuyor psp kapanıo gene acılıo ,acaba virüs mü kapıldı yoksa baska birseymi ...yardım ederseniz minnettar kalırım tesekkürler....

anil_salim

Çırak
dr_divx arkadaşım alıntı yapamıyorum ama cevap sana öncelikle en güzel yöntem psp kartına format atmaktır sonra da picture ve h.bin dosyalarını karta atıp psp içinden settings/system settings/restore default settings yapıp umd cache ve umd auto start off yapıcaksın ben öle yapıom umarım anlatabilmişimdir (içerde umd olmadan yap... ;D )

perkant

Çırak
merhaba arkadaslar;
Benim konuya pararlel bir sorum olacak : bende psp slim 3000 5.03 versiyona sahip bir psp var 2-3 defa format attım ve orjinal dosyaları içerisinde iso dosyası olmadığını gördüm.Daha önce vardı hatta oyun atmıştım görmemişti.
şuanda gördüğüm dosyalar : MP_ROOT,MUSIC,PICTURE,PSP,VIDEO

psp/iso diye bir folder mı açıcam acaba? yoksa direkt ana dizine iso die bir folder mı açıcam? kafam karıştı.Ne yapsam görmüyor iso ve cso attığım oyunları?
bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

- Yönetici düzenlemesi: :

KelleJii

Çırak
Merhaba arkadaşlar , ben bi psp versyon kırıcıdan kırdırttım v5.03 Gen A full oldu fakat
bi oyun attım takıldı felan psp kapandı , hayliyle crack gitti
sizin dediklerinizi yapıyorum fakat bir türlü olmuyor =/
acil yardım edebilirmisiniz.

version olarak 5.03 olarak gözüküyor.
picture ve h yi direk atıyorum tümünü evet diyorum .
usb kablosunu cıkarıyorum photoya gelıp en alta hızlıca gırıyorum tıklıyorum fakat 10 saniye içinde kapanıyor tekrar acılmıyor haliyle olmuyor nedendir acaba ?:confused:

Paylaşım için teşekkürler arkadaşımda bendeki bu sorunu ben anlamayamadım yardımcı olurmusunuz lütfen aynen dediğiniz gibi yapıyorum herşey tamam L+R e basıyorum siyah ekran oda tamam yuvarlağa basıyorum rebooting yazıyor sonra yeniden başlamıyor komple kapanıyor ve ben açtığımda sanki hiç birşey yapmamışım gibi versiyon yine 5.03 oluyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz

toxid

Çırak
psp slim kopya oyun oynayamıyorum yardım

arkadaslar cıhaz 3006 slim hen yaptım cıhazda suna 5.03 gen a full wersıyon yukledım ama hala kopya oyun oyanyamıyorum baska ne yapmam gerekıyor kopya oyun oyanyabılmem ıcın 1 aydır kafayı yıycem ama bı turlu kopya oyun acamadım lutfen yardım ıstıyorum hen yapıldı 5.03 gena full yazılım yuklendı

sand_storm

Hızlı Çırak
dostum öncelikle
3000 serisini kırma imkanın var elbette yeni gelen Custom Firmwarelerle kırabiliyorsun.
ve ürünü kırdığın anda garantisi bitiyor çünkü kopya kullanıyorsun umarım yardımcı olmuştur

bilginiz için teşekkür ederim... ama bu ihtimal mi ? yoksa %100 mü yani o 5. xx miş felan mış üstü olursa güncellenmezmiş yada yanlışlıkla update yaparsan asla geri alamazmışsın felan birşeyler okudum... ürünü almak istiyorum... kolay kolay bozulmayacağından dolayıda sıfır almak benim için daha mantıklı ama temiz ikinci elde alabilirim tabi öğrenci adamız fiyat farkı etkiler bizi :)

ama önceki sayfalarda ve diğer yerlerde tamamen kapandığında eski haline döndüğü ve garantiye verilebildiğini okudum yada psp tamamen bozulduğunda servis nasıl anlayacak ki :S

eğer hepsiburadadan aldığım 3000 serisini kendi başıma crackleyebilirsem almayı düşünüyüroum...

herksin fikrini bekliyorum teşekkür ederim :)