PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi | Page 5 | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

PSP 3000 - V3 CFW 503 Gen - A HEN ISO Loader Yükleme Rehberi

SabotePSP

Daimi Üye
bilginiz için teşekkür ederim... ama bu ihtimal mi ? yoksa %100 mü yani o 5. xx miş felan mış üstü olursa güncellenmezmiş yada yanlışlıkla update yaparsan asla geri alamazmışsın felan birşeyler okudum... ürünü almak istiyorum... kolay kolay bozulmayacağından dolayıda sıfır almak benim için daha mantıklı ama temiz ikinci elde alabilirim tabi öğrenci adamız fiyat farkı etkiler bizi :)

ama önceki sayfalarda ve diğer yerlerde tamamen kapandığında eski haline döndüğü ve garantiye verilebildiğini okudum yada psp tamamen bozulduğunda servis nasıl anlayacak ki :S

eğer hepsiburadadan aldığım 3000 serisini kendi başıma crackleyebilirsem almayı düşünüyüroum...

herksin fikrini bekliyorum teşekkür ederim :)
Hepsiburdadan aldığın PSP'yi kendin kırabilirsin..
Evet PSP Tamamen kapanınca versiyon gider..Ve garanti kapsamından çıkmaz Çünkü PSP Orjinal Versiyona dönmüş olur...

SetHi

Cool Çırak
Arkadaşım Ta88v3 için 5.03 Prometheus çıktı onu ekleyebilirsen daha iyi olur yeni çıkan oyunları oynayabilir pspsi olanlar. Ayrıca eski kırılabilen pspler için 5.50 GenD3 anlatımı da yapsak daha iyi olmaz mı??

muratx38

Cool Çırak
Arkadaslar ,
Benim de PSP 3004 var ve versiyonu 5.50 PROMETHEUS 2 yani 5.50 Prome-2.
Her oyunu aciyor sorunsuz .

Eger PSP yi tüm KAPATIRSAM , yani shutdown , ve geri ACIYORUM,
SONRA GERi 5.03 ofw oluyor ve oyunlari acamiyorum.
Bu SORUN Sizdede VARMI?

muratx38

Cool Çırak
Benim psp 3004 6.20 TN-B + prometheus iso loader + 16gb iso-cso oyunlari icinde. Toplam 21 oyun var icinde.
Benimkiside silver . Ne kadar eder o zaman , seninki 400 ise benimki 500 ü gecer :)