Redyellowun Kervanı 1207 16032015 Suç onlarda değil ki

redyellow
Forum UstasıGenelkurmay, pKAKA'lı teröristlerin Hakkari'de Keri Tepe Üs bölgesine silahlı saldırıda bulunduğunu açıklamış.

İyi de hani çözüm süreciydi, hani barış süreciydi?

Niye kuduruyor bunlar?

Akp bunlara da "paralelin, haşhaşilerin KUMPASI" derse inanın hiç şaşırmam!

Askerimize, polisimize uzanan bütün eller kökünden kurusun inşaallah.


Başbakan Davutoğlu'ndan 'Bülent Ecevit'li 'Eski Türkiye' göndermesi gelmiş.

Davutoğlu "Bulunduğu makam gereği, 'bu kadına haddini bildirin' diyen bir Başbakan'ın bu topraklarda hükmetmesi dolayısıyla, bütün kadınlarımızdan özür diliyorum. Bir daha, bu ülkede hiçbir Başbakan, hiçbir kadın için böyle bir ifade kullanmayacak." diyor.

Akpye karşıyım, akpye hiç oy vermedim ama bu sözü için başbakanı tebrik ederim.

Türk milletinin hür iradesiyle seçilmiş bir hanım MİLLETVEKİLİNE demokrasimizin merkezi olması gereken TBMMde BU KADINA HADDİNİ BİLDİRİN denilmişse, bu hanım milletvekili siyasi olarak LİNÇ EDİLMEYE KALKILMIŞSA hiç kimse kusura bakmasın ama bu tam bir yobazlıktır, gericiliktir, İRTİCADIR!

Bu yobazlık için, bu saygısızlık için, bu gericilik için Türkiye cumhuriyeti başbakanı olarak özür dilediği için teşekkürler davutoğluna.Sivas merkezli 18 ilde gerçekleştirilen emniyetteki yasa dışı dinleme' operasyonunda ifadeye çağrılan 21 polis memuru serbest bırakılmış.

Hep söylüyorum: gözaltına alırken paraleldi, haşhaşiydi diye manşetlerden veriliyor, serbest bırakılınca medyada pek yer bulmuyor.

Peki bu polisler her an gözaltına alınma korkusuyla yaşarken görevlerini hakkıyla yapabilirler mi?

Akp emniyet teşkilatına müthiş zarar veriyor.


Karaman’ın Ayrancı İlçesi’nden 3 yıl önce, o tarihte 15 yaşında olan kıza cinsel saldırı iddiasıyla tutuksuz yargılanan, olay sırasında çoğunun yaşları 15-17 arasında değişen 8 şüpheli, ’gönül rızasıyla olduğu’ gerekçesiyle beraat etmişler.

Mağdur kızın avukatı Bünyamin Çelik, kararı temyiz edeceklerini belirterek, "15 yaşını doldurmamış bir kız çocuğunun uğramış olduğu saldırıda rıza şartı aranmayacağı ve gönüllü ilişki olmayacağı sabitken, beraat kararı verdi" demiş

Avukat Çelik, aynı mahkeme tarafından küçük kıza 2013 yılında tecavüz iddiasıyla yargılanan olay sırasında 47 yaşında olan H.Ç.’nin de aynı gerekçelerle beraat ettiğini söylemiş.

Olmaz olsun böyle adalet!Van’da boşanmak isteyen eşini sokak ortasında silahla yaraladıktan sonra çevredekiler tarafından linç edilmek istenirken gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanmış.

27 yaşındaki Nazım Al, "Kadınlar çiçektir, neden ateş ettiğimi de bilmiyorum" demiş.

Linç girişimi esnasında kafasına odun yemiş herhalde ki aklı başına gelmiş!

Beşiktaş Ankarada kayseri erciyes sporu 5-1 yenerek liderliğe oturdu.

Fenerbahçe ise yine Ankarada gençlerbirliğine son dakikalarda gençlerbirliği oyuncusu Mustafa El KABİR'in attığı golle 2-1 yenilmiş. Teşbihde hata olmazsa KABİR AZABI görmüş fenerbahçe.

Yani bu hafta herkes Beşiktaşa çalıştı.

Fenerbahçenin resmi twetter hesabında başkan aziz yıldırımın ersun yenalın istifasından sonra ismail kartalı teknik direktör yaptığı zaman söylediği "Bundan sonra başarı İsmail Kartal'ın, başarısızlık Aziz Yıldırım'ındır" sözleri varmıştı.

Dünki gençlerbirliği maçından sonra bu twet sosyal medyada en fazla paylaşılanlar arasına girince fenerbahçe kulübü twetter hesaplarından bu tweti silmiş!

Başarısızlık fukaralık gibi, kimse sevmiyor!Arap Birliği, İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutuklulara yönelik "vahşice ihlallere sessiz kalmaya devam eden" uluslararası toplumu kınamış!!!

Hay sizin sıfatınıza emi!

Yahu ey arap birliği: Siz ne halt yapıyorsunuz bu zulümlere karşı da başkalarına laf atıyorsunuz?

Siz adam olsanız, siz birlik olsanız o İTrail denen terör devleti filistinlilere, filistinli tutuklulara bu alçakklıkları yapabilir mi?

Utanmazsınız utanmaz!


Işid denen soytarıların yaptığı zulümlerden, vahşetlerden sonra şimdi de Şii milislerin IŞİD militanlarını akıl almaz işkencelerle öldürdüğü görüntüler ortaya çıkmış.

RÜZGAR EKEN FIRTIN BİÇMİŞ SONUÇTA ama yine de İŞKENCE hiç bir şekilde onaylanacak bir şey değildir.

Işidcilerin yaptıkları da bu yapılan da yanlıştır.

Yazıklar olsun.

Bölgede insanlar ölüyor, kadınlar ölüyor, çocuklar ölüyor ama bu vahşet görüntülerine bakılınca en mühimi de İNSANLIK ÖLÜYOR!
Cizreden diyarbakıra apo itine özgürlük yürüyüşü yapılıyormuş.

Hem de polislerin nezaretinde!

Kandildeki yılanların başı ya Öcalan kandile gelmeli ya biz imralıya gitmeliyiz diyor, neler neler söylüyor, akıl alacak gibi değil.

Bunlara kızıyoruz ama aslında suç bunlarda değil, asıl suç bunları şımartan, bunlara yüz veren akp iktidarında.
 
Gila
Moruk Moderator
Site Yetkilisi
İT rail, ALÇAK, APO İTİ, HAY SİZİN SIFATINIZA kelimeleri yeni alınan karara göre daha terbiyeli bir forum dizayn etmek kurallarına aykırı hacı abim.

Ayrıca manşetlerinden birinde ŞEREFSİZ kelimesi var, onu kaldırmalısın.

Beddua da etmemelisin.Ben hiç kimseden alıntı yapmadan LA yazıyorum, bir eski dosta LEN yazıyorum ve uyarı alıyorsam

Yalakalar - Yalamalar lafından şikayet ediliyorsam

Seni zincire bağlarlar, demedi deme :cool:
 
Üst