Redyellow'un Kervan'ı 1407 (09.11.2015) İroni!! | Wardom Bilginin Adresi, Forum ve Bilgisayar Güvenliği

Redyellow'un Kervan'ı 1407 (09.11.2015) İroni!!

redyellow

Forum Ustası
72981.jpg

Şehit Uzman Çavuşumuz Uğur Akyer'in cenazesi memleketi Bartına getirilmiş.

Bugün toprağa verilecekmiş.

Mekanı cennet olsun.

Şehitlerimize minnettarız.

Haklarını helal etsinler.

28f_erzurum.jpg

d3mu3vn0xpx8hvunb.jpg

OSMANLI- Rus Savaşı'nda Aziziye Tabyası'nın düşmesi üzerine Erzurum halkının taş, sopa ve baltalarla geri aldığı Aziziye'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen 'Tarihine Tanık Ol' etkinliği ile binlerce kişi atalarının izinde yürümüş.

Harika bir etkinlik olmuş.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu vesile ile tüm şehitlerimize rahmet olsun, mekanları cennet olsun.

Allah bu vatana bir daha öyle kara günler göstermesin.

AMBULANS.png

Dışardan baktığınızda normal bir ambulans.

Ama işi farklı!

Ambulansa benzetilen araçla SİGARA KAÇAKCILIĞI yapıyorlarmış!

Şeytana bile külahını ters giydirir bu vicdansızlar.

eb8_kopru_kapak.png

3.köprüde sona yaklaşılmış.

Yapılan hizmetin kötüsü olmaz.

Mutlaka istanbula, istanbulun trafiğinin rahatlamasına faydası olacaktır.

Hayırlı olsun.

2114608.jpg

CHP kurultayında metin feyzioğlu ile muharrem incenin kemal kılıçdaroğluna karşı güçbirliği yapacakları iddia ediliyormuş.

Muharrem İncenin chp tabanında belli bir gücü var bunu biliyoruz ama Feyzioğlunun gücü var mıdır, ne kadar etkili olur o belli değil.

Bu arada bir KAMU GÖREVİ yürütmekte olan TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANININ bir partiyle bu kadar ilişkili olması bence doğru değil.

1029669.jpg

TUSKON, Gülen cemaatine yakın işadamlarının derneklerinin konfederasyonu.

Bu tuskona yakın bazı dernekler ve bazı işadamalrının evlerine baskın yapılmış, aramalar vs.vs. yapılmıştı.

Tuskon kendini savunuyor ve ÖZELLİKLE de bir kaç sene önce Recep Tayyip Erdoğanın Tuskonun toplantısına katıldığı ve TUSKONU ÖVÜCÜ sözlerine yer veriyor.

Hiç boşuna uğraşmasın tuskon, Akpliler her zamanki gibi KANDIRILDIK, SAFMIŞIZ deyip çıkarlar işin içinden!

7542b3a65406cf44bf88a3cbf2e4fe2d_asasjpg.jpe

cd0d6c381d962606fbeac04a1cc475ba_basliksiz-1jpg.jpe

pKAKAnın gazetesi Silvanda yapılan operasyonlarla ilgili olarak içerisinde askerlerin olduğu bir fotoğrafın üzerine CAMİDE AKP POSTALI diye bir haber yapmıştı.

Gören de bu hainlerin Camiye, İslama saygılı olduklarını sanırlar.

Meğer cami dedikleri yer askerlerin bulunduğu yerin cami değil, Diyarbakır Silvan’da bulunan Azizoğlu Konağıymış.

Yalancı hainlerin mumu yatsıya kadar bile yanmamış yani.

kilicdaroglu-manseti.jpg

2114652.jpg

Chpde genel başkan adaylığını açıklayan umut oran CHP kurultayında genel başkan seçildiği takdirde 2019 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söylemiş.

Biraz komik olmadı mı bu şimdi?

2019 yılına daha 4 sene var, o zamana kadar siyasette daha çoooooook değişmeler olur. En basitinden 2019 yılına kadar chp en az 2 kurultay daha yapar!!!

2114826.jpg

sirri_8467.jpg

Cumhuriyet gazetesinin yazarı Mine Kırıkkanat HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile aralarında geçen bir konuşmayı köşesine taşımış.

Cumhuriyet yazarı sırrı süreyya önder'e "Türklerle Kürtler ayrılır mı?" diye soruyor, o da "Ortak genleri yav.....lık. Ayrılamazlar" cevabını vermiş.

Sırrı Süreyya önder bilahare açıklama yapmış, o sözlerinde İRONİ varmış, gazetecinin o ironiyi anlamadığını söylemiş.

O kelimeyi kullanarak sırrıya mesela “SEN NE YA…..K ADAMSIN” denseler yani “İRONİ” yapsalar ne hissederdi acaba???

563fbc5d0f2544733cbe7809.jpg

hainbaşı apo kendisini Türkiye’ye iadesinden sorumlu tuttuğu Yunanistan’a 20 bin 100 avro tutarında tazminat davası açmış, dava bugün başlıyormuş.

Kenyaya ve ecevite seçim yardımı olarak paket teslimi yapan amerikaya ne zaman dava açacak acaba?

Komedi gibi!

510_yikim_3.jpg

İç savaş diyebilirsiniz, işgal diyebilirsiniz, terör diyebilirsiniz sonuç değişmiyor, YIKIM... 5 senedir devam eden Suriyenin yıkımı!

Irak bir tarafda, Suriye bir tarafda... binlerce, onbinlerce insanın ölümü, yakılan, yıkılan şehirler, söndürülen ocaklar.

Kaybeden Suriye.

Kaybeden Irak.

Kaybeden MÜSLÜMANlar.​

Kazanan kim?

ergthjk.jpg

Bursa_4.jpg

Futbolda fenerbahçe her zaman olduğu gibi yine iyi oynamadan tek atıp 3 kazandı, beşiktaş da son dakikalarda attığı golle 3 puanı kaptı ve liderliğe devam etti.

kebapyemem.jpg

Almanya kökenli İslam karşıtı ve aşırı sağcı “Batının İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar Hareketi” Pegidanın Hollanda’nın Utrecht kentinde gerçekleştirdiği gösteri olaylı olmuş, Polis göstericilerden bazılarını gözaltına almış.

İslam karşıtı ve aşırı sağcı Pegida, taraftarlarına, "Artık kebap yemeyin, Türkiye'ye tatile gitmeyin" çağrısı yapmış.

Zıkkımın kökünü yeyin, Türkiyeye de gelmeyin, cehennemin dibine kadar yolunuz var!

736249.jpg

Meşhurrrrr araştırmacı!! gazeteci uğur dündar ile izmir chp il başkanı sanal alemde birbirlerine girmişler.

CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Gazeteciyim diye köşe yazıp Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'ı kınıyor daha da yazılarını okumuyorum. Herkes haddini bilecek" diye yazmış.

Uğur dündar da "İzmir CHP İl Başkanı Bedri Serter yapıcı eleştirilerim nedeniyle beni okumayacak ve haddimi bildirecekmiş! Zihniyete, tahammülsüzlüğe bakın. CHP 'yi halktan koparan zihniyet budur. İzmir halkı bunların çok önüne geçti farkında değiller. "izmirdeyim, gel de haddimi bildir" demiş!

Chp izmir milletvekili Atilla Sertel de araya girmiş ve il başkanının iki gazeteciden özür dilemesini istemiş.

İl başkanı “genel başkana hakaret ediyorlar” diyor, gerçekten hakaret varsa, özdil ve dündar hakaret ediyorlarsa il başkanı haklı.

nesta_34

Super Moderator
Site Yetkilisi
kebapyemem.jpg

Hans'lara kebap yok :)

Helga'lar gelsin :)

11892342_1146614085354213_3095839142360832061_o.jpg
12186409_1183372558345032_47426022918617729_o.jpg
11885751_1146612602021028_9120740647180918285_o.jpg

Hayırlı ve bereketli bir hafta dilerim :)

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Uğur Dündar, ülkenin ilk ve tek araştırmacı gazetecisidir.

Meşhurrrr diye laf geçirmeye çalışmanın sebebi ya onun Atatürk sevdalısı, senin Atatürk düşmanlarıyla yan yana oturman,

Ya da milli görüşün Almanya'da arakladığı paraları ortaya çıkartmasıdır.

Hani objektifsin ya; Senden 1839 yılında icad edilen fotoğraf makinalarına bile objektif olmaz :D

redyellow

Forum Ustası

Uğur dündarın araştırmacılığı, OBJEKTİFLİĞİ bu haberden sonra yerle bir olmuştur... CAMİDE namaz kılan öğrencileri, takkeyi, seccadeyi, cumayı sanki kötü bir şey yapıyorlarmış gibi veren adama ben araştırmacı vs. demem, olsa olsa gammaz olur.

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Yine kim bilir nereleri karıştırıp birbirine katmaya gidiyorsun :D

(-S-A-S-24-)

Forum Ustası
Tebrikler Her konun Gibi Yanlı Taraflı Az Biraz Sizin Tarafa Dokunda Görelim Tarafsız Yansız Cıkarsız Olduğunu...:D Bak Dedem N e Demiş Kehhh Kehhh :D

sagacious

Genel Moderator

Uğur dündarın araştırmacılığı, OBJEKTİFLİĞİ bu haberden sonra yerle bir olmuştur... CAMİDE namaz kılan öğrencileri, takkeyi, seccadeyi, cumayı sanki kötü bir şey yapıyorlarmış gibi veren adama ben araştırmacı vs. demem, olsa olsa gammaz olur.
Her ne kadar kendi yorumlarıyla haberi yapmış olsalar da (en azından) İstanbul il milli eğitim müdürünün açıklamasını, velilerin bilgisi dahilinde olduğunu, yapılan ibadetin ders saatleri dışında olduğunu haberde belirtmişler; yalnız, bir özürleri eksik kalmış, velilerden, öğretmenlerden, öğrencilerden. :)

redyellow

Forum Ustası
Tebrikler Her konun Gibi Yanlı Taraflı Az Biraz Sizin Tarafa Dokunda Görelim Tarafsız Yansız Cıkarsız Olduğunu...:D
Çok teşekkür ederim, çok naziksin, tamamen konuyla ilgili, haberlerle ilgili yorum yaptığın!!!! için çok teşekkür ederim :)

Bu arada bana yanlı, taraflı demişsin,aynen öyle, ben yanlıyım, tarafım!

Hiç bir zaman tarafsız olayım diye bir düşüncem olmadı.

Ben tarafım, kendime göre DOĞRUDAN yanayım, doğru bildiğimi yazıyorum, yanlış gördüğüme de yanlış diyorum.

Yalnız ÇIKARSIZ lafına yazmıştım görmezden geldin, tekrar edeyim:

benim burda 5-10 haberi ekleyip, altına yorum yapmam bana nasıl bir ÇIKAR sağlayabilir ki papağan gibi çıkardan bahsediyorsun?

Hakikaten bir çıkar varsa kaçırmayım :)

Bak Dedem N e Demiş Kehhh Kehhh :D
Dedenle biz aramızda hallederiz, sen saldıracaksan kendin saldır :)

(-S-A-S-24-)

Forum Ustası
saldırmak size mahsuz biz konuşur tartışırız amca :D birilerine hoş görünmek için onlardan cıkar elde etmen için bunları yapma aklıma şey geldi seçimlerde hiç hırsızlık yolsuzluktan bahsetmeyen (siyasetciler) geldi her nedense ...:D

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Çok teşekkür ederim, çok naziksin, tamamen konuyla ilgili, haberlerle ilgili yorum yaptığın!!!! için çok teşekkür ederim :)

Bu arada bana yanlı, taraflı demişsin,aynen öyle, ben yanlıyım, tarafım!

Hiç bir zaman tarafsız olayım diye bir düşüncem olmadı.

Ben tarafım, kendime göre DOĞRUDAN yanayım, doğru bildiğimi yazıyorum, yanlış gördüğüme de yanlış diyorum.

Yalnız ÇIKARSIZ lafına yazmıştım görmezden geldin, tekrar edeyim:

benim burda 5-10 haberi ekleyip, altına yorum yapmam bana nasıl bir ÇIKAR sağlayabilir ki papağan gibi çıkardan bahsediyorsun?
Hakikaten yorum yaptığını mı sanıyorsun?

İmzana bile taşımışsın ( günlük haberlere yorumlar ) diye :)

Rahmetli anneannem'e kahve falı baktırırdım çocukken.

Senin yorumlar da onun kahve falına benziyor.

Dersine çalışırsan geçeceksin, çalışmazsan kalacaksın derdi rahmetli.

Senin yorumlar da onun gibi.

YUH, ÇÜŞ, ZIKKIMIN KÖKÜNÜ YİYİN, CEHENNEME KADAR YOLUNUZ VAR, DEF OLUN GİDİN

HAKARET ETMİŞSE HAKSIZDIR, ETMEMİŞ TE ETMİŞ DİYORSA HAKLIDIR

ALLAH KAHR BELA CEZA

MÜFTERÜÜÜÜÜÜ :D

redyellow

Forum Ustası
saldırmak size mahsuz biz konuşur tartışırız amca :D birilerine hoş görünmek için onlardan cıkar elde etmen için bunları yapma aklıma şey geldi seçimlerde hiç hırsızlık yolsuzluktan bahsetmeyen (siyasetciler) geldi her nedense ...:D
Madem saldırmazsın neden şu yorumun yanlış, doğrusu şudur demiyorsun yeğen?

Birilerine hoş görünüyormuşum, ÇIKAR ELDE ediyormuşum.

Nedir bu çıkar? haberin altına yorum yaparak ne çıkar elde etmişim ben, bunu yaz diyorum, yeşil simgeler dağıtıyorsun.

Benim bir yerlerden ÇIKAR ELDE ETTİĞİMİ yazan ispatlamalıdır.

redyellow

Forum Ustası

İmzana bile taşımışsın ( günlük haberlere yorumlar ) diye :)
Evet günlük haberlere yorumlar demişim, şimdi de aynı şeyi dedim, farklı bir şey yazmadım ki be ihtiyar.

Vatandaş bana ÇIKAR ELDE EDİYORSUN imasında bulunuyor.

Ben de ona:

benim burda 5-10 haberi ekleyip, altına yorum yapmam bana nasıl bir ÇIKAR sağlayabilir ki
dedim, sen niye zıpladın ki? Daha henüz ispatlamazsan bölümüne geçmedik, şimdilik eğleniyoruz!!!!

Şurda 5-10 haber paylaşıyoruz, altına yorum yapıyoruz.

burdan nasıl bir çıkarım olabilir?

Ha benim yaptığımın hemen hemen benzerini sen de yapıyorsun, yoksa senin bir çıkarın mı var?

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Hadi hadi. 10 Kasım'da Atatürk için Ruhu şad olsun fişmekan yorumlar yazmaktan da yırttın bu arada :)

Izdırap gibi gelirdi doğrusu :D

Gila

Moruk Moderator
Site Yetkilisi
Sahi ya. Bir arama yaptım da, 10 Kasımlarda açılmış konularını buldum ama İslam düşmanlarına bol bol fatiha mesajlarına rastlarken kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk için bir tek fatihana, hayır duana rastlamadım.

Tevafuktur tevafuk :)

Son düzenleme: